Černá henna na blond vlasy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Adinka2812
Nováček 6 příspěvků 27.03.19 20:28
Černá henna na blond vlasy

Dobrý den, jdu se zde zeptat na vaše zkušenosti. Chtěla bych se zeptat jestli jste některá zkoušela dát černou rostlinnou barvu na blond vlasy bez predpigmentace a jestli se vám vážně obarvily do zelena. Děkuji za každou reakci. :palec:

Reakce:
Ijen
Ukecaná baba ;) 1605 příspěvků 28.03.19 04:04

Zazila jsem to u zname a opravdu byla zelena. Ja mam svuj zaklad hnedy, hennu pouzivam uz pres deset let, odstiny cervenohnede, tmave hnede i cerne a i kvuli sedinam predpigmentaci obcas pouzivam. Kdybych mela treba melir urcite bych si netroufla dat cernou jako prvni. Plus je dobre pred prvni hennou vymyt z vlasu silikony, a nepouzivat sampony s SLS. Henna pak lepe chyta.

Adinka2812
Nováček 6 příspěvků 28.03.19 07:47
@Ijen píše:
Zazila jsem to u zname a opravdu byla zelena. Ja mam svuj zaklad hnedy, hennu pouzivam uz pres deset let, odstiny cervenohnede, tmave hnede i cerne a i kvuli sedinam predpigmentaci obcas pouzivam. Kdybych mela treba melir urcite bych si netroufla dat cernou jako prvni. Plus je dobre pred prvni hennou vymyt z vlasu silikony, a nepouzivat sampony s SLS. Henna pak lepe chyta.
@Ijen píše:
Zazila jsem to u zname a opravdu byla zelena. Ja mam svuj zaklad hnedy, hennu pouzivam uz pres deset let, odstiny cervenohnede, tmave hnede i cerne a i kvuli sedinam predpigmentaci obcas pouzivam. Kdybych mela treba melir urcite bych si netroufla dat cernou jako prvni. Plus je dobre pred prvni hennou vymyt z vlasu silikony, a nepouzivat sampony s SLS. Henna pak lepe chyta.

Děkuji, tak to radši riskovat nebudu. Jen mě na tom odrazuje ta práce a to , že je to dlouhý proces při tom dvoufázovém barvení.. :roll:

Váš příspěvek
Reklama