Černá Hora s mezipřistáním v Ostravě

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Kopretina91
Povídálka 42 příspěvků 02.08.19 08:54
Černá Hora s mezipřistáním v Ostravě

Ahoj, nemáte prosím někdo zkušenost? V sobotu letíme do Černé Hory, let trvá hodinu a půl, jenže letíme z Pardubic a máme nabírat ještě zbytek letadla v Ostravě… Neletel jste někdo podobně? Jde mi jen o to, jak to cca dlouho trvá, než nastoupí, zavazadla atd. budeme mít s sebou 2 a půl letého synka, který ještě neletěl.

Reakce:
Kaileee
Ukecaná baba ;) 1607 příspěvků 02.08.19 09:03

@Kopretina91 s přistáním a vzletem tak + hodinu a půl, ale jinak letadlo co doletí z Ostravy do Splitu, tak letí za hodinku zpět s dalšími do Ostravy a do té hodiny zvládne dotankovat i nabrat kufry a cestující, pokud se nic nepokazí..
podívej se na letový plán, v kolik tam máte být, určitě to najdeš na stránkách jejich letiště

Kopretina91
Povídálka 42 příspěvků 02.08.19 09:06

@Kaileee super, děkuji za tip, to by ještě šlo :blush:

Kaileee
Ukecaná baba ;) 1607 příspěvků 02.08.19 09:06

Jestli letíte do Podgoricy, tak tam máte být v 20:00

Kopretina91
Povídálka 42 příspěvků 02.08.19 09:09

@Kaileee to píšou i na stránkách cestovky, jenže tam mi zas říkala, že to i s rezervou, jinak to je 3,5 hodiny :scream:. A to nevim, jestli teda dáme :lol:

Kaileee
Ukecaná baba ;) 1607 příspěvků 02.08.19 09:11
@Kopretina91 píše:
@Kaileee to píšou i na stránkách cestovky, jenže tam mi zas říkala, že to i s rezervou, jinak to je 3,5 hodiny :scream:. A to nevim, jestli teda dáme :lol:

3,5 hodiny celkově, ne na to mezipřistání ne?
Ono se počítá minimálně 30 minut rezerva, nás nepustili nedávno ve Splitu na přistání pěkně dlouho, museli jsme kroužit nad městem jinak bychom tam byli o dost dříve než bylo v letovém plánu

Kaileee
Ukecaná baba ;) 1607 příspěvků 02.08.19 09:12

A neboj, on to zvládne :) třeba bude spát… akorát ho pak asi budou bolet uši, u nás v letadle byl hrozný pláč od těch menších dětí

Kopretina91
Povídálka 42 příspěvků 02.08.19 09:15

@Kaileee jo, jako on je hodnej a vlaky, busy atd. zbožňuje, tak letadlo to bude úplně nadšenej, kdyžtak ho nějak snas zabavíme… Toho jsem se taky bála, vezmu mu lízo, snad to pomůže

vokishka
Neúnavná pisatelka 15325 příspěvků 02.08.19 09:16
@Kaileee píše:
A neboj, on to zvládne :) třeba bude spát… akorát ho pak asi budou bolet uši, u nás v letadle byl hrozný pláč od těch menších dětí

To nemuselo být tím. Dcera teď letěla, prý tam byly i malé děti a nebrecely.

Kaileee
Ukecaná baba ;) 1607 příspěvků 02.08.19 09:17
@Kopretina91 píše:
@Kaileee jo, jako on je hodnej a vlaky, busy atd. zbožňuje, tak letadlo to bude úplně nadšenej, kdyžtak ho nějak snas zabavíme… Toho jsem se taky bála, vezmu mu lízo, snad to pomůže

ono ho to bude bolet jen chvilku neboj, pak to bude lepší… my máme takový super sprej do ucha, je i na čištění uší bez vatiček, pomáhá i na to zalehnutí, ale nevím jestli to může už takový prcek… já na ty uši hrozně trpím, já neslyším ještě den po přistání, hrozně mě to bolí a praská mi v tom

Kopretina91
Povídálka 42 příspěvků 02.08.19 09:20

@Kaileee jj, celkově 3,5 h. No, takže jestli se to fakt dodržuje, tak až v 8 uaa. No ty ouška snad zmakne.

Kopretina91
Povídálka 42 příspěvků 02.08.19 09:46

@Kaileee ale je dobrý, že zpět budem vystupovat zas jako první, takže zpět už fakt jen tu hodinu a půl

Váš příspěvek
Reklama