Černá kabelka - lze opravit / poradíte podobnou?

2155
14.9.21 11:45

Černá kabelka - lze opravit / poradíte podobnou?

I když se obávám, že odpověď znám, přesto to s nadějí zkusím: Dnes jsem zjistila, že moje oblíbená černá kabelka má odrbanou koženku, zřejmě špatným uložením ve skříni mezi jinými kabelkami. Lze takováto vada opravit? (Obávám se, že nikoli, stejný problém jsem kdysi řešila s oblíbenou koženkovou bundou.) Kabelka už je staršího data, mám ji cca 8 let, takže když jsem se dívala na současné modely od téže značky (Carmelo), nenašla jsem nic obdobného. Poradíte prosím, kde sehnat typově stejnou kabelku? Nevím, jak se jmenuje tvar - z boku je trojúhleníková, takže mne nenapadá, co googlit :-). Objemově není příliš velká, ale A5 kniha, stejně jako vše potřebné, se do ní vejde. Na cross body popruhu nijak extra netrvám, ani nemusí být v lesklém provedení. Budu moc vděčná za všechny tipy, tuhle kabelku jsem měla fakt ráda a něco jsme spolu prožily.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
25367
14.9.21 11:59

@PenelopaW odrbaná koženka není špatným uložením, ale únavou materiálu, opravit to fakt nejde, prostě dosloužila a patří do popelnice,
než hledat na netu, prošla bych raději kamenné obchody, myslím, že takový typ kabelky najdeš snadno

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24324
14.9.21 12:31

Investuj do kožené, koženka se prostě časem sama zničí, to je materiálem ne uložením, opravit to nepůjde. Obchod neporadím, lepší zajít do nějakého specializovaného obchodu na tašky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3212
14.9.21 12:50

Nech si ji usit z kuze, pri spravne udrzbe bude skoro nesmrtelna ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2155
14.9.21 13:34

Díky :). A nevíte někdo, jak se jmenuje tenhle tvar?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat