Reklama

Černá skvrna na UTZ - co to muže být?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

axelina
Ukecaná baba ;) 1958 příspěvků 3 inzeráty 25.09.18 20:50
Černá skvrna na UTZ co to muže být?

Dnes jsem byla ne preventivní kontrole na gynekologii a MUDr se mě zeptala zda nejsem těhotná? já jí říkám že určitě ne, protože mi před týdnem skončil menses(ten mám pravidelný-silný) a od te doby nebyl sex..takže je to vyloučené..a ona trvala na svem at si udělám test že tam neco vidí - opravdu tam byla takova ta černá dutina co býva zhruba v 5-6tt vidět…co to muže být? rodila jsem před rokem-mohl by to být nějaký zbytek v děloze nebo tak neco?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Adelajna
Povídálka 26 příspěvků 1 inzerát 25.09.18 20:53

Udělala sis test? :)

Russet
Extra třída :D 10867 příspěvků 25.09.18 20:54
@axelina píše:
Dnes jsem byla ne preventivní kontrole na gynekologii a MUDr se mě zeptala zda nejsem těhotná? já jí říkám že určitě ne, protože mi před týdnem skončil menses(ten mám pravidelný-silný) a od te doby nebyl sex..takže je to vyloučené..a ona trvala na svem at si udělám test že tam neco vidí - opravdu tam byla takova ta černá dutina co býva zhruba v 5-6tt vidět…co to muže být? rodila jsem před rokem-mohl by to být nějaký zbytek v děloze nebo tak neco?

Od gynekologa bych čekala, že to bude on, kdo mi řekne, zda jsem těhotná. Ne že si budu doma dělat poté těhutest :nevim:

Levandulina
Kelišová 5353 příspěvků 8 inzerátů 25.09.18 20:54

Mohla jsi mít ms a přitom být těhotná. .. Udělej si test.

axelina
Ukecaná baba ;) 1958 příspěvků 3 inzeráty 25.09.18 20:59

to jsem četla na netu že je nesmysl…jako že ženská zašpiní nebo den krvácí se stát muže..při uhnizdování apod.. ale ja měla klasický 5 dnu menses..a to technicky možný není.. jeli vajíčko oplodněný další se neuvolnuje.

axelina
Ukecaná baba ;) 1958 příspěvků 3 inzeráty 25.09.18 21:01

@Adelajna no neudělala.. přijde mi to absurdní si ho vubec kupovat.. spíš mi vrta hlavou co to tam mám..

rozand
Závislačka 2812 příspěvků 25.09.18 21:03
@axelina píše:
to jsem četla na netu že je nesmysl…jako že ženská zašpiní nebo den krvácí se stát muže..při uhnizdování apod.. ale ja měla klasický 5 dnu menses..a to technicky možný není.. jeli vajíčko oplodněný další se neuvolnuje.

Tos četla blbost no. Může to bejt od ms nerozeznatelný.

axelina
Ukecaná baba ;) 1958 příspěvků 3 inzeráty 25.09.18 21:05

@rozand našla jsem několik článku od doktorů a píšou to stejný… nebo ty jsi doktor(ka) nebo jsi to zažil(a) ?

rozand
Závislačka 2812 příspěvků 25.09.18 21:09

Ale jinak mě napadá ještě cysta nebo tak něco. To ti dr nic víc neřekla? Proč ti neudělala test v ordinaci? 8o A máš přijít znovu, nebo to nechala jen tak?

Jinak ano, zkušenost s tím, že žena může velmi silně krvácet i s odcházející sliznicí, ale být těhotná a nepotratit, mám. A nejen já.

Adelajna
Povídálka 26 příspěvků 1 inzerát 25.09.18 21:09

Mám kamarádku, co měla do 5. měsíce „své dny“ a nic netušila. Takže já bych od doktorky letěla pro test. A pokud bys těhotná nebyla, doktorka ti vážně vůbec nic neřekla, co by to mohlo případně být?

axelina
Ukecaná baba ;) 1958 příspěvků 3 inzeráty 25.09.18 21:23

@Adelajna … neřekla mi nic…jen právě at si udělám ten test pro jistotu..to mi pak řekla na odchodu i sestřička její…no tak ted mám teda vážný obavy…zitra si ho udělám…a písnu

Levixka
Kecalka 280 příspěvků 25.09.18 21:24

Když je to těžký.. Lékaři mají svá studie a pak se stejně dočetete co se vše ženám děje :) To máte jako když lékař řekne, že nikdy přirozeně neotehotnite a šup, zdari se :) Hlavně pokud si to pamatuji dobře, tak i ten tyden těhotenství odpovídá cca k tomu, co jste psala, že jste asi týden po ms :) Ale kdoví.. Nejsem lékař :) Zkuste test a budete naprosto v klidu, nebo pokud se Vam to nezdá, nechte se vyšetřit u jiného gynekologa, 1× ročně vás může bezplatně vyšetřit i jiny lékař, než ten Váš (nemluvim o zaskoku při nemoci) :) nebo tak nějak to je :)

axelina
Ukecaná baba ;) 1958 příspěvků 3 inzeráty 25.09.18 21:25

@rozand tak já se tomu že bych mohla být tehotná vysmála a říkám jí že stopro ne protože mi před týdnem skončil menses…tak třeba mě nechtěla přesvědčovat a tak mě odkázala na ten test…třeba si taky myslí že těhotná jsem ! 8o zitra písnu tedy…ale bylo by to hodně divný..by mi chlap snad ani nevěřil…

rozand
Závislačka 2812 příspěvků 25.09.18 21:32

@axelina Moje doktorka má papírky na moč v ordinaci, takže když jsem měla ZT, dělala jsem si ho tam. Asi byla reakce tak brutální, že se zalekla a radši se rozloučila. :lol:

pe-terka
Neúnavná pisatelka 15959 příspěvků 25.09.18 21:34

těžko říct, co to může být (pokud by se nejednalo o těhotenství) :think: Cysty se dělají spíš na vaječnících :think: Napadá mě krevní sraženina, nějaký zbytek po menstruaci?
Jinak já jsme též v těhu nikdy nekrvácela ve smyslu pseudomenstruace, osobně to neznám :think:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

Marcela Holanová (68): Jsem moc sexy na to, abych hlídala vnoučata

Marcela Holanová (68) je známá zpěvačka, jejíž jméno média dlouho skloňovala... číst dále >

Tomáš Řepka se chce soudit s Primou. Kvůli Blažkové!

Jak jsme prorokovali, tak se i stalo. Tvůrci vtipné upoutávky na kultovní... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak se nalíčit a učesat před kameru? Podívejte se na proměnu moderátorky

Moderátorka iDNES.cz Eliška Malínská se obvykle líčí pouze decentně a na... číst dále >

Obezita zkracuje život o patnáct let, léčba stojí miliardy

Není to jen estetický problém, který trápí miliony lidí na celém světě, ale... číst dále >