Černé dásně u prvních zoubků

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Teodorek
Nováček 4 příspěvky 02.02.18 19:52
Černé dásně u prvních zoubků

Mam dotaz. Synovi rostou prvni zuby, spodni dva uz má, teď se mu tlačí čtyři horni zuby. Dnes jsem koukala že jednička se tlačí ale dásně maji divnou barvu, tmavě moudrou až černou, ale jen u toho jendoho zoubky, zbytek dásní u zbylých rostoucích zoubku jsou růžová. Docela mě to vyděsilo, setkal se s tím už někdo z vás?

Reakce:
mila.dka1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.02.18 19:58

Není to modřinka?

marka123
Zasloužilá kecalka 585 příspěvků 02.02.18 20:00

Nebude to krevni srazenina, z toho prorezavajiciho se zoubku?

Teodorek
Nováček 4 příspěvky 02.02.18 20:05

Taky me napadlo jestli to není modřina, jestli se třebas nepraštil.

Vodnikova11
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.02.18 20:14

Ahojky, v klidu. Náš syn měl takto celou pusu :lol: totálně mě polil pot že hned první zuby mu lezou zkažené, tak jsem volala zubaři a ten at ho privezu.. a rikal ze v pohodě.. :) jsou to jen modřiny :) časem zmizí a na zub to vliv nemá

Teodorek
Nováček 4 příspěvky 02.02.18 20:29
@Vodnikova11 píše:
Ahojky, v klidu. Náš syn měl takto celou pusu :lol: totálně mě polil pot že hned první zuby mu lezou zkažené, tak jsem volala zubaři a ten at ho privezu.. a rikal ze v pohodě.. :) jsou to jen modřiny :) časem zmizí a na zub to vliv nemá

Tak to jsem moc rada, hned se mi ulevilo :)

Pajka89
Ukecaná baba ;) 2037 příspěvků 2 inzeráty 02.02.18 20:47

Moje holka taky miva na dasni cerny prouzek nez se zoubek vyklube. Ale jakmile vyleze, tak to zmizi a zub je krasne bily :palec:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Vánoční úklid bez stresu a honičky? Jde to

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Články z Expres.cz

Nezvládala dvě děti, pořídila si třetí! Špindíra Věra z Výměny manželek má syna

Jen málo dílů televizní show Výměna manželek bylo tak kontroverzních jako... číst dále >

Terorista ze Štrasburku: 27x souzen za trestné činy, 68x se dopustil násilí

27 a 67, to jsou čísla, která teď charakterizují radikálního střelce ve... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

O 10 let mladší: Tragédie v dospívání Petru zničila, chce nový restart

Petra je matkou dvou dětí, které vychovává sama. Hodně pracuje a ještě k tomu... číst dále >