Černé kousky ve stolici

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

lucíkčenda
Povídálka 32 příspěvků 14.01.18 20:32
Černé kousky ve stolici

Ahoj holky prosim o radu. Včera jsme dali dceři poprvé banán (dcera 3mesice) uuuplne malinko jen na špičku lžičky asi třikrát. Moc se na to netvarila ale ve finále to snedla. Dnes rano měla ve stolici černé “tečky” pro přirovnání to vypadalo jako semínka z kiwi… mohlo to byt po tom banánu? Nebo nevíte někdo co by to mohlo byt?? Dekuju moc za rady a typy :palec:

Reakce:

weyky
Neúnavná pisatelka 19213 příspěvků 63 inzerátů 14.01.18 20:34

@lucíkčenda syn po banánu mívá černé nitky…možné to je.Zkus banán nedat a sledovat :)

tumpach
Kelišová 6271 příspěvků 14.01.18 20:36

@weyky no nechat asi nee, je ještě malý, podle mě by měl zatím pít mléko, až po ukonče 4 měsíci zelenina a pak až třba za měsíc banán, takže podle mě má ještě nejméně 2 měsíce čas na banán :)

lucíkčenda
Povídálka 32 příspěvků 14.01.18 20:37

@weyky
Uvidím jak bude vypadat dalsi stolice. Dekuju

weyky
Neúnavná pisatelka 19213 příspěvků 63 inzerátů 14.01.18 20:39

@tumpach přehlédla jsem, že má jen 3 měsíce :oops: to je opravdu brzy.My samozřejmě začínali zeleninou v půl roce a až měsíc na to ovocem. Já hlavně reagovala na tu stolici po banánu, že to tak syn mívá taky…a když banán nemá, nemá ani černé nitky ve stolici, že to souvisí.

lucíkčenda
Povídálka 32 příspěvků 14.01.18 20:39

@tumpach
Banán prý mohou děti uz od narození (pokud mají reflux jícnu taky se jim podává od narození na sklidneni žaludku)

weyky
Neúnavná pisatelka 19213 příspěvků 63 inzerátů 14.01.18 20:41
@lucíkčenda píše:
@tumpach
Banán prý mohou děti uz od narození (pokud mají reflux jícnu taky se jim podává od narození na sklidneni žaludku)

Tak tohle neznám…syn reflux měl a jediná rada byla držet ho ve svislé poloze a vydržet :lol:

lucíkčenda
Povídálka 32 příspěvků 14.01.18 20:43

@weyky
Dokonce mi to říkal i pediatr ze můžou od narození. No to nevadí tak ja raději jeste počkám s jidlem a budem jeste na mlicku. ;)

Ennny
Ukecaná baba ;) 1760 příspěvků 14.01.18 20:52

Je to z banánu ;)

Uživatel je onlineLenka_Hal
Kelišová 5604 příspěvků 14.01.18 20:53

Ty cerne tecky ve stolici jsou tehdy, kdyz travici system nestravil z toho jidla vsechno. Pro banan je to typicke, plus treba boruvky, fiky…asi to bude vzdycky horsi, cim je dite mladsi, ale nic vazneho to neni. Ale ve trech mesicich bych teda taky pockala… :think:

Anna85
Kecalka 371 příspěvků 14.01.18 20:55

Ano, po bananu to ma syn casto

lucíkčenda
Povídálka 32 příspěvků 14.01.18 20:59

:palec: :palec: tak dekuju za rady :)

iwa83
Kelišová 6713 příspěvků 14.01.18 21:01

Ve 3 měsících je na banán brzy. Jednak se zavádí nejdřív zelenina a až pak ovoce a i kdyby byla na UM nezačínala bych dřív než v 5 měsících. I to jen v případě že by se po jídle fakt vrhala. Riskujete že si zvykne na sladké (kor u banánu) a nebude chtít pak zeleninu a maso…

lucíkčenda
Povídálka 32 příspěvků 14.01.18 21:46

@iwa83
Ano dcera je na UM od třetího týdne.
Dala jsem opravdu malinko kdyz bych to dala na jednu lžičku byla by to tak půlka lžičky. Uz dávat tedy nebudu.
Dekuji za rady :)

iwa83
Kelišová 6713 příspěvků 14.01.18 22:00

@lucíkčenda však Ty si máma :) mám taky dceru na UM - teda už je starší, takže už na mlíku není. Ale ve 3 měsících je fakt na cokoliv jiného než je MM nebo UM brzo. A to nás Dr. taky „tlačila“ do příkrmů od nějakého 4-5.měsíce. Dcera začala být jedlík tak kolem 7.měsíce. Předtím to byl boj a bylo jedno co jsem nabízela.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

5 receptů na rychlé vánoční cukroví

Taky se vám nechce zbytečně stát za plotnou ještě před Vánoci? Nebo nestíháte... číst dále >

Články z Expres.cz

Co se s ní stalo? Bývalá Víznerova láska Vendula Křížová vypadá unaveně

Herečka Vendulka Křížová (46) se vypravila na Mikulášský charitativní bazar... číst dále >

Šance pro Řepku? Jeho obhájce naznačil, jak ho chce zachránit před vězením!

Je šance, že se Tomáš Řepka vyhne vězení? Ačkoliv mu za podvod s autem, kdy... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pomozte nadšené sportovkyni Natálce k bezbolestnému pohybu a nové protéze

Jednou by chtěla být veterinářkou, ze všeho nejvíc však čtrnáctiletá Natálie... číst dále >

Chtěla jsem se zbavit manželovy milenky. Krize je za námi, doufá Jana

Příběh o manželově nevěře, podobný tisícům jiných, vypráví osmatřicetiletá... číst dále >