Černé kousky ve stolici miminka

163
14.2.21 11:37

Černé kousky ve stolici miminka

Ahoj,

řeším stolici svého čtyřměsíčního syna. Dneska se mu opět v plence objevily černé kousky. Poprvé to bylo v pátek - žlutá stolice a černé kousky, spousta kousků. Dneska zase, akorát ta stolice byla tmavá se spoustou kousků. Když je člověk rozmázne, tak to bylo jako prášek, konzistencí podobné očním stínům. Syn je plně kojený. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9267
14.2.21 12:43
@Lizzie001 píše:
Ahoj,řeším stolici svého čtyřměsíčního syna. Dneska se mu opět v plence objevily černé kousky. Poprvé to bylo v pátek - žlutá stolice a černé kousky, spousta kousků. Dneska zase, akorát ta stolice byla tmavá se spoustou kousků. Když je člověk rozmázne, tak to bylo jako prášek, konzistencí podobné očním stínům. Syn je plně kojený. :nevim:

Plně kojený, to bych určitě řešila s lékaři. Konzistenci očních stínů tedy nevím. Jakou to rozmázlé má barvu? Černá ve stolici může být natrávená krev z horní části trávicího ústrojí. Nemáš do krve třeba rozkousané bradavky?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
163
14.2.21 13:35

@meduzza Bradavky mě taky napadly, protože syn občas nechce jedno prso a trochu bolí, ale krev jsem tam neviděla. Zda se mi, že by to musela být spousta krve.. :nevim:
Rozmazlé je to taky černé, jakoby sypké…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat