Černé tečky a žluté stroupky na bradavkách

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
2.10.21 08:38

Cerne tecky a zlute stroupky na bradavkach

Ahoj holky,

budu zacinat 9. mesic tehotenstvi a na bradavce se mam uz par let takove zlute strupy (takze to neni zaschle mleko), ale nijak jsem to neresila, neboli a nebyly tak vyrazne. Ted v tehotenstvi mi ale prijde, ze se to dost zhorsilo, mam na bradavce skoro jen ty zlute strupy zepredu a okolo na prsnim dvorci takove cerne tecky, asi 4.

Nekde jsem cetla, ze to muzou byt ucpane pory, jak si mazu prsa olejickem na strie?
Nemate nekdo podobnou zkusenost? Zas je ale divne, ze druhe prso je v pohode. Tam je ten zluty stroupek jeden a takovy malicky jenom.

V pondeli jdu na kontrolni ultrazvuk prsu a uvidim, co mi reknou.
Jen zkousim, jestli jste nemela nektera podobny problem :nevim: :andel:

Dekuji vsem.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
11348
2.10.21 08:47

Nejsi ekzematik? Já takhle jednou řešila,, výtok z prsů " a nakonec mi došlo, že je to ekzém. Vypadalo to jako zaschlé mléko :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.10.21 08:50

@Aduš8 vypada to jak normalni strup po zraneni, ktery byva cerveny, ale tento je zluty…

Ekzemy nemam, jen mam atopak na rukou (dlanich), mam je strasne suche.

• Citovat
  • Nahlásit
4961
2.10.21 09:11
@Anonymní píše:
@Aduš8 vypada to jak normalni strup po zraneni, ktery byva cerveny, ale tento je zluty…Ekzemy nemam, jen mam atopak na rukou (dlanich), mam je strasne suche.

Tak zajít na kožní? Před porodem je nejvyšší čas.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11348
2.10.21 12:30
@Anonymní píše:
@Aduš8 vypada to jak normalni strup po zraneni, ktery byva cerveny, ale tento je zluty…Ekzemy nemam, jen mam atopak na rukou (dlanich), mam je strasne suche.

A nemůže být žlutý po tom oleji? Většina olejů je zbarvená do žlutá. Jinak atopický ekzém je ekzém a může se objevit kdekoliv. On olej sám o sobě vysušuje, možná to je ten důvod.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.10.21 12:56

Taky to tak mám, prostě to jednou za čas odrobím a víc jsem to neřešila :think: je fakt, že ekzematik jsem.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
3.10.21 08:48
@Anonymní píše:
Taky to tak mám, prostě to jednou za čas odrobím a víc jsem to neřešila :think: je fakt, že ekzematik jsem.

No to jsou takova zlute dost drzave strupy. Neumim si predstavit, ze je „odrbu“, moc to nejde a dost by to asi bolelo…

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
3.10.21 08:49

@jita22 zitra jdu na ten ultrazvuk prsou, tam by me prej kozni stejne poslal a kdyz mi tam ze zkusenosti treba nereknou v tom centru, tak jeste kozni…

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat