Černé tečky - vakuový čistič porů

Anonymní
18.12.19 17:45

Cerne tečky - vakuovy cistis poru

Ahoj, předem se omlouvám za anonym, pro mě dost citlivá téma. Chtěla jsem se zeptat nevíte někdo jak se zbavit černých tecet na nose, tváří a bradě a mezi očima? Dela se mi z toho dost akné až bolaky. Používám peeling, krémy, dezinfekce, mají si obličej ráno a večer někdy i odpoledne. Myslíte, že by mohl pomoct ten vauovy cistis poru? Četla jsem na něj dobré ale i špatné recenze teda spíš neutrální. Máte s ním někdo zkušenost?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

13205
18.12.19 17:46

Nemam zkusenost ale za me naprosta kravina
spis bych se zamerila na to, jestli pouzivate spravnou kosmetiku :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9842
18.12.19 18:58

My to riskli a koupili ho. Necekala bych, kolik mazu dokaze z poru vytahnout. Je to fakt hnus, co to vytahne :poblion: Hlavne z tezko dostupnych mist kolem nosu nebo v ohybu mezi rty a bradou. Jen se musi opatrne, pokud se hodne pricucne, delaji se modriny.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.12.19 19:05

Je to totálně nefunkční věc, muselo by to mít sakra sílu, by to nco vytáhlo a to bohužel nemá ani náhodou

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
18.12.19 19:34
@cecetka píše:
My to riskli a koupili ho. Necekala bych, kolik mazu dokaze z poru vytahnout. Je to fakt hnus, co to vytahne :poblion: Hlavne z tezko dostupnych mist kolem nosu nebo v ohybu mezi rty a bradou. Jen se musi opatrne, pokud se hodne pricucne, delaji se modriny.

Co máte za značku?

• Nahlásit
  • Citovat
9842
18.12.19 21:13
@Anonymní píše:
Co máte za značku?

Netusim. Nejaky NONAME z Aliexpressu. Ale vypada to stejne jako ty z teleshopingu.

@evulinda79 Zkousela jsi to? Mas osobni negativni zkusenost?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
161
19.12.19 11:18
@cecetka píše:
Netusim. Nejaky NONAME z Aliexpressu. Ale vypada to stejne jako ty z teleshopingu.@evulinda79 Zkousela jsi to? Mas osobni negativni zkusenost?

Hele a je tam nějaký fígl? Já mám ten co inzerují tady a fakt ani ťuk. Tak jen jestli to mám vyhodit, nebo dělám něco blbě :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
561
19.12.19 11:40

Já bych nikdy nic na obličej z Wishe, Aliexpresu a nevím odkud ještě, nedala :) Pokud máš problémy s pletí, zajdi ke kosmetičce na čištění a pobav se s ní o tom :)
Taky mne rozšířené a ucpané póry trápily a lepší cestu jsem prostě nenašla. Po nějakých kosmetických přístrojích pokukuji, ale stejně si říkám, že je lepší, když mne bude trápit (je to fakt hnus) někdo, kdo tomu rozumí a má na to kvalifikaci. Zašla jsem si na diagnostiku pleti, ejhle, zjistila, že používám úplně špatnou kosmetiku a i když teď používám dražší, je to den ode dne lepší.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9842
19.12.19 13:05
@kolibrik1 píše:
Hele a je tam nějaký fígl? Já mám ten co inzerují tady a fakt ani ťuk. Tak jen jestli to mám vyhodit, nebo dělám něco blbě :nevim:

Figl ne. Zapnu, prilozim a ono to vycucne.
Mame neco takoveho https://m.pl.aliexpress.com/…1432360.html?…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama