Černé tečky - vakuový čistič porů

Anonymní
18.12.19 17:45

Cerne tečky - vakuovy cistis poru

Ahoj, předem se omlouvám za anonym, pro mě dost citlivá téma. Chtěla jsem se zeptat nevíte někdo jak se zbavit černých tecet na nose, tváří a bradě a mezi očima? Dela se mi z toho dost akné až bolaky. Používám peeling, krémy, dezinfekce, mají si obličej ráno a večer někdy i odpoledne. Myslíte, že by mohl pomoct ten vauovy cistis poru? Četla jsem na něj dobré ale i špatné recenze teda spíš neutrální. Máte s ním někdo zkušenost?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
13355
18.12.19 17:46

Nemam zkusenost ale za me naprosta kravina
spis bych se zamerila na to, jestli pouzivate spravnou kosmetiku :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14199
18.12.19 18:58

My to riskli a koupili ho. Necekala bych, kolik mazu dokaze z poru vytahnout. Je to fakt hnus, co to vytahne :poblion: Hlavne z tezko dostupnych mist kolem nosu nebo v ohybu mezi rty a bradou. Jen se musi opatrne, pokud se hodne pricucne, delaji se modriny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1314
18.12.19 19:05

Je to totálně nefunkční věc, muselo by to mít sakra sílu, by to nco vytáhlo a to bohužel nemá ani náhodou

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.12.19 19:34
@cecetka píše:
My to riskli a koupili ho. Necekala bych, kolik mazu dokaze z poru vytahnout. Je to fakt hnus, co to vytahne :poblion: Hlavne z tezko dostupnych mist kolem nosu nebo v ohybu mezi rty a bradou. Jen se musi opatrne, pokud se hodne pricucne, delaji se modriny.

Co máte za značku?

• Citovat
  • Nahlásit
14199
18.12.19 21:13
@Anonymní píše:
Co máte za značku?

Netusim. Nejaky NONAME z Aliexpressu. Ale vypada to stejne jako ty z teleshopingu.

@evulinda79 Zkousela jsi to? Mas osobni negativni zkusenost?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
314
19.12.19 11:18
@cecetka píše:
Netusim. Nejaky NONAME z Aliexpressu. Ale vypada to stejne jako ty z teleshopingu.@evulinda79 Zkousela jsi to? Mas osobni negativni zkusenost?

Hele a je tam nějaký fígl? Já mám ten co inzerují tady a fakt ani ťuk. Tak jen jestli to mám vyhodit, nebo dělám něco blbě :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1276
19.12.19 11:40

Já bych nikdy nic na obličej z Wishe, Aliexpresu a nevím odkud ještě, nedala :) Pokud máš problémy s pletí, zajdi ke kosmetičce na čištění a pobav se s ní o tom :)
Taky mne rozšířené a ucpané póry trápily a lepší cestu jsem prostě nenašla. Po nějakých kosmetických přístrojích pokukuji, ale stejně si říkám, že je lepší, když mne bude trápit (je to fakt hnus) někdo, kdo tomu rozumí a má na to kvalifikaci. Zašla jsem si na diagnostiku pleti, ejhle, zjistila, že používám úplně špatnou kosmetiku a i když teď používám dražší, je to den ode dne lepší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14199
19.12.19 13:05
@kolibrik1 píše:
Hele a je tam nějaký fígl? Já mám ten co inzerují tady a fakt ani ťuk. Tak jen jestli to mám vyhodit, nebo dělám něco blbě :nevim:

Figl ne. Zapnu, prilozim a ono to vycucne.
Mame neco takoveho https://m.pl.aliexpress.com/…1432360.html?…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22992
7.4.20 19:57

Zkouším oživit. Nějaký typ na pristroj?
Děkuji!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2
21.4.20 17:32

Vakuovy cistic pórov násilím vytiahne maz(aj ten dobrý ) z póru… Ale iba z tých otvorených pórov (takže v tých uzavretých ta špina aj tak zostane) a naviac to narušuje ochrannú bariéru pokožky, takže si môžeš zadelat na zánet 😳

Ak by ste hľadali niečo na póry, čierne bodky, vrásky a jazvičky na tvári tak mi napíšte, rada Vám poradím :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19660
21.4.20 18:19
@Sunny87H píše:
Vakuovy cistic pórov násilím vytiahne maz(aj ten dobrý ) z póru… Ale iba z tých otvorených pórov (takže v tých uzavretých ta špina aj tak zostane) a naviac to narušuje ochrannú bariéru pokožky, takže si môžeš zadelat na zánet 😳Ak by ste hľadali niečo na póry, čierne bodky, vrásky a jazvičky na tvári tak mi napíšte, rada Vám poradím :)

a proč to nenapíšeš přímo sem? :think:
Budu hádat -) nováček, takže tvoje rada bude zázračná kosmetika, ale která, napíšeš jen do zpráv, aby ti to tady nesmazali :think: nemám pravdu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2
22.4.20 09:16

@Keyllah
Krásny deň aj Vám ;)
No to ste veľmi chytrá že hádate že som nováčik keď je to krásne vidieť :D
Nie žiadna zázračná kozmetika :D
Ale moje skúsenosti čo mi pomohlo a pomáha :)
Ja nemám problém písať to verejne, nemusíte byť hneď zatrpklá :D
A úprimne mne je jedno či mi to vymažu😀 😀
Píšem o svojej skúsenosti, čo ja používam a čo mi pomáha a nie čo Vám pleť ešte viac zničí. Od toho to tu je nie?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
198
29.8.20 22:13

Vakuový čistič jsem si nadělila letos k narozeninám..
Fascinují mě negativní komentáře lidi co produkt nevyzkoušeli ale budiž..
Rozhodně je nutné mít napařený obličej..
Mě stačí cca 10 minut nad miskou s horkou vodou..
Po obličeji musíte jezdit rovnoměrně a v případě, že setrváte na jednom místě déle pak se vytvoří modřína..
Určitě si nedělejte před použitím peeling nebo něco co by draždilo obličej..

Přikládám foto co takový čistič umí.. Snad to nikoho nepohorší..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat