Reklama

Černé trojúhelníky po léčbě rovnátky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

sarke
Stálice 68 příspěvků 07.12.17 10:18
Cerne trojuhelniky po lecbe rovnatky

Ahojte, nosim fixne rovnatka zatial na hornych zuboch a po posune sa mi zacali robit cierne trojuholniky medzi zubom a dasnom, zrejme preto ze tie zuby boli cez seba a tie dasna sa casom stiahli. Je mi 40 takze obnovenie dasna hrozi asi tazko… som z toho dost zufala teda. Coskoro mi maju nasadit rovnatka aj na dolne zuby a to uz pochybujem, ci do toho vobec ist. Zuby uz mam zbrusene z predchadzajucej liecby pred x rokmi, takze zbrusit ich znovu nechcem. Mate s tym niekdo skusenost? Da sa s tym vobec nieco robit?

Reklama

Reakce:

Vlaďka 83
Ukecaná baba ;) 1054 příspěvků 07.12.17 11:29

@sarke
Masírovať mekkou kefkou a opítaj sa v lekárni, či ti neodporúčia pastu na paradentózu. Iné ma nič nenapadá. Ale dasná sa môžu dať do poriadku v každom věku.

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Syn Špinarové: Chci novou sochu, ve hře je právník. Úřad: Sochař peníze vracet nebude

Sochař David Moješčík možná pro Ostravu udělal velkou kulturní službu, když... číst dále >

David Kraus o Strýcové: Čekal jsem od Báry, že řekne alespoň promiň

Druhá polovina léta ve společenských rubrikách patřila Davidu Krausovi (38),... číst dále >

Články z Ona Dnes

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >