Černé trojúhelníky po léčbě rovnátky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
sarke
Stálice 68 příspěvků 07.12.17 10:18
Cerne trojuhelniky po lecbe rovnatky

Ahojte, nosim fixne rovnatka zatial na hornych zuboch a po posune sa mi zacali robit cierne trojuholniky medzi zubom a dasnom, zrejme preto ze tie zuby boli cez seba a tie dasna sa casom stiahli. Je mi 40 takze obnovenie dasna hrozi asi tazko… som z toho dost zufala teda. Coskoro mi maju nasadit rovnatka aj na dolne zuby a to uz pochybujem, ci do toho vobec ist. Zuby uz mam zbrusene z predchadzajucej liecby pred x rokmi, takze zbrusit ich znovu nechcem. Mate s tym niekdo skusenost? Da sa s tym vobec nieco robit?

Reakce:
Vlaďka 83
Ukecaná baba ;) 1055 příspěvků 07.12.17 11:29

@sarke
Masírovať mekkou kefkou a opítaj sa v lekárni, či ti neodporúčia pastu na paradentózu. Iné ma nič nenapadá. Ale dasná sa môžu dať do poriadku v každom věku.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejrozesmátější invalida měsíce Bohdalová: „Jak vidíte, jsem tu živá!“

Se zraněním na těle, zato se širokým úsměvem dorazila herečka Jiřina... číst dále >

Další kráska s vlastní Miss? Kdo v tomhle byznysu sponzoruje Myslivcovou?

Mít vlastní soutěž krásy je v módě. Po Evě Čerešňákové, která stála v čele... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >