Černý a suchý pupík v těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Heellen01
Povídálka 15 příspěvků 14.02.18 12:11
Černý a suchý pupík v těhotenství

Ahoj všichni, máte někdo s černým a suchým pupíkem v těhotenství? Jsem dnes 28+1tt. a mám to od začátku těhotenství, akorát teď je hodně černý.. Je to v pořádku? Nebo to mám sdělit mému gynekologovi? Děkuji za všechny reakce :mavam:

Reklama

Reakce:

Andy27
Kelišová 6238 příspěvků 14.02.18 12:42
@Heellen01 píše:
Ahoj všichni, máte někdo s černým a suchým pupíkem v těhotenství? Jsem dnes 28+1tt. a mám to od začátku těhotenství, akorát teď je hodně černý.. Je to v pořádku? Nebo to mám sdělit mému gynekologovi? Děkuji za všechny reakce :mavam:

Ze by pigment

sinapis.alba
Ukecaná baba ;) 1035 příspěvků 14.02.18 12:44

Nevím, co to je, ale měla jsem to taky - vypadalo to jako zaschlá špína, ale fakt jsem se myla :D i pak po porodu takový byl, když se pak stahovalo břicho do původní velikosti, tak se to zatáhlo taky a částečně se mi ta začernalá kůže sloupla

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Mladý fotbalista z Vrchlabí se po zápase oběsil. Bylo to kvůli nešťastné lásce?

Další fotbalista si vzal život. V noci z pátku na sobotu spáchal sebevraždu... číst dále >

„Černoši a buzny,“ zuří veřejnost: Rakouské dráhy si novou reklamou dost naběhly

Chtěly jít naproti různorodosti a pestrosti, ve finále to za novou reklamní... číst dále >

Články z Ona Dnes

Seznamka muže snů nedodala. Musí Tereze zaplatit odškodné, rozhodl soud

I smůla může být někdy užitečná. Rozvedená sedmačtyřicetiletá Tereza Burkiová... číst dále >

Mámina péče už se nedala vydržet, říká Petr. Dětí jako on jsou tisíce

Některé děti prožijí víc, než mohou unést. Ozvat se není snadné. Je potřeba,... číst dále >

Reklama