Černý hustý výtok a menstruace nikde

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Klarush
Závislačka 4210 příspěvků 01.10.14 09:58
Černý hustý výtok a menstruace nikde

Zdravím ženy a prosím o radu… od března 2014 neberu HA, ale přítel se snaží dávat si pozor, miminko ještě úplně neplánujeme. MS mám pravidelnou, cyklus po 27 dnech. 26.9. mi měla přijít MS, ale nepřišla. Stejně jako další 2 dny. 28.9. jsem začala lehoučce špinit, ale byla to jen malá šmouha a pak už zase nic. 1.10. jsem objevila na tamponu černou hustou hmotu, rozhodně nebyla podobná normálnímu krvácení při MS. Co si myslíte, že to může být? Zašla bych si na gyndu, ale mám ji 100 km od bydliště, takže tam jezdím jen v opravdu nutných záležitostech. Už cca 5 dnů mám menší lobesti v podbříšku a píchá mě v prsech, ale to jsou podle mého spíš vynucené pocity z toho, že nad tím neustále přemýšlím.
Díky za rady!

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
kaja00
Extra třída :D 13532 příspěvků 01.10.14 10:02

A není to hoodně tmavá červená?
Tyjo, černý fakt hustý 8o
Nicmene asi neporadím :?

snee
Ukecaná baba ;) 2396 příspěvků 01.10.14 10:06

Muze to byt treba i z nervu, ja kdyz jsem si prala byt tehotna, tak jsem si tu menstruaci kolikrat i kvuli nervum posunula. Ja si myslim, ze se ti rozjede..ze prijde, ze ten cerny vytok je zacatek MS. Pro klid bych zvedla telefon a zeptala se lekare alespon po telefonu, preci jen on ma uz nejake zkusenosti s takovymi situacemi..

PerlaMarina
Ukecaná baba ;) 1831 příspěvků 01.10.14 10:18

Jsou to kousky sliznice a sražená krev, taky to mívám. Dělala sis těhu test? A už to špinění přestalo nebo stále trvá?

Klarush
Závislačka 4210 příspěvků 01.10.14 10:18

Díky za radu. Je možné, že to je jen začátek MS, ale vždy (i v době, kdy jsem HA brala i teď) jsem měla MS normální a pravidelnou, tohle jsem viděla poprvé a docela mě to vyděsilo. Paní doktorce zkusím určitě zavolat, bohužel má dnes otevřeno až od 16h a já jsem z toho na nervy už teď, tak jsem doufala, že se něco chytrého dozvím třeba i tady=)
Kaja00: když neporadíš, tak nekomentuj ;)

Klarush
Závislačka 4210 příspěvků 01.10.14 10:21

Perla Marina: Díky za info, já to mám poprvé, vždy jsem krvácela normálně… test jsem si dělala hned první den po vynechání a byl negativní. Od té doby jsem ho nedělala. To špinění trvalo jen asi hodinku a od té doby další 2 dny ani šmouha.

KackaDoup
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.10.14 10:26

Cerna krev je stara krev ;)

Klarush
Závislačka 4210 příspěvků 01.10.14 10:28

No to je super, ale proc ze mě nevytekla normálně jako vždy v termínu? :D

Spokojení
Ukecaná baba ;) 1299 příspěvků 01.10.14 10:45

@Klarush Promiň, ale tady ti stejně těžko někdo řekne co to je. 10 ženskejch ti může říct 10 důvodů. Zkus si zřeba zítra další test a pak i zavolat dr abys tam nemusela hned letět.
Komentář že když nevím, tak nemám radit mi nemusíš psát. Tady nikdo není věštec aby přesně věděl v čem je problém. Hezkej den

Lerista
Ukecaná baba ;) 1447 příspěvků 01.10.14 10:51

Já měla přesně tohle místo MS, když jsem hodně moc zhubla(175 cm a 47 kg) Naprosto rozhozený cyklus. Být tebou, tak pár cyklů počkám, jestli se to nespraví samo. Jo a tehdy jsem otěhotněla :-)

Příspěvek upraven 01.10.14 v 10:54

Klarush
Závislačka 4210 příspěvků 01.10.14 10:52

Samozrejme, ze necekam rady jako od odbornika, ale treba zkusenosti, ze tohle uz nekdo zazil taky atd… komentar: A není to hoodně tmavá červená? Tyjo, černý fakt hustý 8o je podle me dost nevhodny a rozhodne mi nepomuze…kazdopadne jsem uz mluvila s pani doktorkou a zitra jdu na krev, takze pak dam vedet, co to bylo=)

Klarush
Závislačka 4210 příspěvků 01.10.14 10:52

Lerista: Diky za radu a podeleni se o zkusenost=)

luciekal
Echt Kelišová 8022 příspěvků 01.10.14 10:58

Cerna bude stara krev ted kdyz spinim z hematomu je to stara krev v mise vypada cerne ve skutecnosti je tmave hneda.

snee
Ukecaná baba ;) 2396 příspěvků 01.10.14 11:35

Tak dej pak vedet jak jsi dopadla ;) drzim pesti. :kytka:

kaja00
Extra třída :D 13532 příspěvků 01.10.14 11:58
@Klarush píše:Kaja00: když neporadíš, tak nekomentuj ;)

8o :roll: Psala jsem sice, že neporadím, ale na něco jsem se tě zeptala, to už v postatě rada je :nevim:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Každá ponožka jiná na podporu lidí s Downovým syndromem

21. března je Světový den Downova syndromu, který bývá označován také jako... číst dále >

Články z Expres.cz

Muž roku Jiří Kmoníček: Čekal jsem lechtivé zprávy, ale ne fotky penisu od muže

Nejkrásnější Muž Česka Jiří Kmoníček (24) je po vítězství v soutěži krásy na... číst dále >

Matka utýraného chlapečka Simona je opět těhotná. Informaci potvrdila tyranova sestra

V sobotu to byl přesně měsíc od chvíle, co byl v Lounech utýrán ani ne... číst dále >