Černý nebo stříbrný kočárek?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.06.19 10:43
Černý nebo stříbrný kočárek?

Ahoj, váhám mezi stříbrnou a černou barvou sporťáku. Konkrétně váhám kvůli létu a vedrům. Bojím se, že v černé se mi dítě usmaží zaživa a že stříbrná bude házet odlesky a dítěti to na oči nebude úplně příjemné. A všem okolo taky ne :think: Jde o kočárek Easywalker qtro. Nemáte někdo zkušenost? Anonym, protože pod svojí přezdívkou píšu často osobní věci, které by mě mohly ve spojení s tímto typem kočárku identifikovat v běžném životě. Díky za pochopení ;)

Reakce:
kve-tinka
Kelišová 5150 příspěvků 2 inzeráty 05.06.19 10:56

Ja pred 6 lety: v zivote ne cerny kocar, syn mel hnedy. A ted? Uz na nasi princeznu ceka z 80% cerny kocar. Obe deti rozene v lete. :mrgreen: vsak v lete bude dite v korbe bez prikryvky a na slunku ho schvalne nechavat taky nebudu, ze jo :think: takze si vyber podle citu.

cecetka
Echt Kelišová 8392 příspěvků 05.06.19 10:56

Za me ani cerny, ani stribrny. Ale to je otazka vkusu. Libit se musi predevsim vam jako rodicum.

barbuchablond
Ukecaná baba ;) 1108 příspěvků 05.06.19 11:11

Podle mě je to jedno, stříbrná určitě prasátka házet nebude a rozpálí se stejně. Černá má zase tendenci šisovat. A dítě se peče především v kočárku utěsněném plínou nebo nedej bože dekou, některé matky fakt nemyslí hlavou. :roll:

Uživatel je onlineAduš8
Závislačka 4935 příspěvků 05.06.19 11:12

U Černého bych se bála spíš toho, že vyšisuje barva a stříbrný bych nechtěla vůbec. Když už, volila bych šedivý. Ale to je můj vkus, mám ráda střídmé a jednoduché věci.

Tarinka
Echt Kelišová 8418 příspěvků 05.06.19 11:24

Taky bych si vybrala šedivej, my měli zelenej a zas na to šli všichni brouci z okolí :lol:

DeeDee.518
Kecalka 304 příspěvků 05.06.19 11:36

Barva je jedno. Mám za to, že jsem někde četla, že mýtus ohledně černé barvy a toho, že je v ní horko, už je dávno zbořený. Jako ten o psech a černobílém vidění. Barvy mají psychologický efekt, a prý z toho důvodu vám přijde, že je vám ve světlých méně teplo… Ale zase si říkám, že jestli by třeba nevypadal pěkně nějaký, který je sice v základu černý, ale má aspoň nějaký vzor. Třeba puntíky. Vypadalo by to asi veseleji ;)

luci.no
Kecalka 486 příspěvků 05.06.19 11:48

Sla bych na to z praktickeho hlediska - na cem bude vic videt spina (rozpatlane jidlo)?

korneli
Kecalka 133 příspěvků 05.06.19 14:07

Měla jsem šedý a byla jsem spokojená.

Káťa19
Extra třída :D 12683 příspěvků 05.06.19 14:41

Černý je nepraktický, že je na něm naprosto všechno vidět, kvůli slunci bych to neřešila… to je mýtus

ZuzčaPokorna
Povídálka 26 příspěvků 05.06.19 15:37

Pokud se jedná o kvalitní kočárek šla bych do černé barvy. Pokud není až tak kvalitní, tak spíše do té stříbrné. Myslím to hlavně z důvodu vyšisování. Kdyby bylo na mě tak neberu ani jednu z těchto barev :D ale chápu, že asi musíte vybrat z těchto 2.

Váš příspěvek
Reklama