Čerpání dovolené po MD - z jakého vyměřovacího základu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Mysina
Kecalka 366 příspěvků 11.06.19 12:08
Čerpání dovolené po MD - z jakého vyměřovacího základu?

Ahoj. Dokážete mi prosím někdo poradit, z jakého vyměřovacího základu se vychází, pokud čerpám po skončení mateřské dovolené řádnou dovolenou, kterou jsem před nástupem na MD nestihla vybrat? Díky.

Reakce:
Bubla Bůčková
Kelišová 7123 příspěvků 11.06.19 12:10
@Mysina píše:
Ahoj. Dokážete mi prosím někdo poradit, z jakého vyměřovacího základu se vychází, pokud čerpám po skončení mateřské dovolené řádnou dovolenou, kterou jsem před nástupem na MD nestihla vybrat? Díky.

U mě to byl prostě průměrný plat včetně ročních odměn.

Mysina
Kecalka 366 příspěvků 11.06.19 12:12
@Bubla_Bučková píše:
U mě to byl prostě průměrný plat včetně ročních odměn.

A za kolik měsíců před nástupem na MD se to bere? Dva měsíce před porodem jsem navíc měla rizikovku, kdy jsem byla na nemocenské.

Kaci89
Zasloužilá kecalka 745 příspěvků 11.06.19 12:20

Taky jsem byla na neschopence a pocitalo se mi to ze zakladu, kdyz jsem delala

Cenarius
Zasloužilá kecalka 790 příspěvků 11.06.19 12:27
@Mysina píše:
A za kolik měsíců před nástupem na MD se to bere? Dva měsíce před porodem jsem navíc měla rizikovku, kdy jsem byla na nemocenské.

Normalni dovolena se pocita z prumeru z predchoziho ctvrtleti. (Leden az brezen, duben-cerven, cervenec-zari, rijen-prosinec) tak asi posledni ctvrtleti co jste byla v praci, vcetne odmen apod. Neschopenka se do toho nepocita.

Lendeš
Kelišová 6498 příspěvků 11.06.19 12:42

Když nejde zjistit průměrný výdělek z předchozího čtvrtletí, tak se to počítá z pravděpodobného výdělku.

Bubla Bůčková
Kelišová 7123 příspěvků 11.06.19 12:47
@Mysina píše:
Ahoj. Dokážete mi prosím někdo poradit, z jakého vyměřovacího základu se vychází, pokud čerpám po skončení mateřské dovolené řádnou dovolenou, kterou jsem před nástupem na MD nestihla vybrat? Díky.

Já neměla žádný výdělek vlastně celý rok.. Neschopenka, materska a pak ta dovolená. Vycházelo mi to prostě přesně na výplatu dle pracovní smlouvy plus bonusy.

Váš příspěvek
Reklama