Čerpání hypotéky a solus, poraďte, prosím

20.5.18 13:14

Cerpani hypoteky a solus poradte prosim

Ahoj holky, potrebuju poradit, pritel si vzal hypoteku, vsecko ma schvalene, smlouvu podepsanou a cekame na prvni uvolneni penez. Jenze ted jsme dostali dopis, ze pritele dala spol. Cetelem do Solusu kvuli neuhrazeni posledni splatky mobilni tel. 950 Kc, nevim, jak je to mozne, ze splatka nedorazila, protoze jsem ji jeste sama posilala, ale ve vypisu to nemam. V pondeli budeme volat na Solus a zadat o okamzity vymaz i kdyz si myslim, ze s tim bude problem. Ale nejvic me zajima, zda to banka ted muze jeste nejak resit, nebo uz ne, kdyz mame vse podepsane a schvalene.Jsem z toho na mrtvici :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9298
20.5.18 13:37

@GabuskaBaruska uz se nic nestane, banka ex post uz situaci neprezkoumava, tak bud v klidu :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1881
20.5.18 13:42
@GabuskaBaruska píše:
Ahoj holky, potrebuju poradit, pritel si vzal hypoteku, vsecko ma schvalene, smlouvu podepsanou a cekame na prvni uvolneni penez. Jenze ted jsme dostali dopis, ze pritele dala spol. Cetelem do Solusu kvuli neuhrazeni posledni splatky mobilni tel. 950 Kc, nevim, jak je to mozne, ze splatka nedorazila, protoze jsem ji jeste sama posilala, ale ve vypisu to nemam. V pondeli budeme volat na Solus a zadat o okamzity vymaz i kdyz si myslim, ze s tim bude problem. Ale nejvic me zajima, zda to banka ted muze jeste nejak resit, nebo uz ne, kdyz mame vse podepsane a schvalene.Jsem z toho na mrtvici :roll:
:nevim: To je spíše lepší zkusit se domluvit s Cetelem, že šlo o „chybu“. Solus sám nic vymazávat nebude- je to registr a ne nějaký úřad, který by o něčem rozhodoval. O vymazání je dobré se snažit, i kdyby to na tu hypotéku nemělo vliv. :think:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20.5.18 14:01

Moc dekuji :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie