Čerpání ošetřovného na mě

166
10.8.20 09:10

Čerpání ošetřovného na mě

Dobrý den, mám dotaz..

Za 16dni mám operaci (plastiku bricha na pojišťovnu po dvojcatech) měsíc budu nepoužitelná.. Máme tři děti dceru (4 roky) a dvojčata (2 roky) na ně pobiram RP…

Manžel půjde na osetrovacku první týden půjde na mě že jsem po operaci.. Jak máme postupovat dál? Co vím, nemůže dva týdny po sobě na stejnou věc… Tedy mohl by klidně znovu na mě ale dr by třeba musel napsat že mám chřipku…

Nebo varianta že první týden na mě, že jsem po operaci a druhý zase na mě ale s tím že nejsem schopna se starat o děti… Nebo může na dceru?
Nevíme jak to ten mesic prostřídat aby mu vše zaplatili a uznali. Děkuji za odpověď

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4857
10.8.20 09:51

Tak ošetřovný může mít měsíc na vás, jen zaplacených bude mít prvních 9 dní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
166
10.8.20 09:54

@Cenarius to vím ale to nechceme… Dneska jdu na OSSZ co jsem se dočetla tak na ossz hodně poradily tohle schéma
schéma :

• 9dni oseteovacka na mě jakože po operaci
  • den do práce
  • 9dni osetrovacka na mě že nejsem schopná se postarat o dítě
  • den do práce
  • 9 dní oseteovacka na dítě že je nemocné

Ale chci se poptat osobně

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
72965
10.8.20 10:44

@Lucuna A to jako víš jak, že bude dítě za měsíc nemocné?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4857
10.8.20 11:17

@j.a.n.i1 se to přece tak píše nééé, když potřebuje člověk vegetit doma a dostávat peníze

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Pet32
10.8.20 11:24

Jak víš, že budeš měsíc nepouživatelná? Třeba půjde hojení dobře

• Citovat
  • Nahlásit
166
10.8.20 12:30

@Pet32 nevím, doba hojení je měsíc… Taky si přeci nenahlasim všechny osetrovacky najednou ne :lol: ale v průběhu jak to bude… No nic zkusila jsem se sem po pár letech vrátit zkusit se poradit ale pořád stejné moralistky :dance: už mám zjištěno, jde to tak, jak jsem psala.. První oseteovacka na mě a druhá opět na mě s tím že nejsem schopná se postarat.
Tak to tu nechám kdyby někdo potřeboval radu na stejný dotaz.
Již komentovat nemusíte.
Hezký den

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7696
10.8.20 12:41

To čumím, stát bude calovat osetrovne kvůli tomu, že si někdo nechá dělat plastiku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2815
10.8.20 12:46

@Lucuna řešili jsme to minulý rok, ale podle naší sociálky NELZE mít za sebou ošetřovačky, i když budete mít den přerušení. Nám to neuznali, ale poradili jak se to dá řešit jinak. Jen podmínka byla, že já musím být minimálně 7 dnů v nemocnici. Což jsem byla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
72965
10.8.20 14:09

@mamina2017 Tak za sebou osetrovacky mit lze, dokoncei bez preruseni, ale nesmi byt na stejnou diagnozu. Takze pokud bude dite doma s nestovicema a pak si zlomi nohu, tak klidne 2 byt mohou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
72965
10.8.20 14:10

@Lucuna Jasne, ono kde i vykradt spusedum byt… Když te u toho nikdo nechyti, jak se to lidi od toho co ti berejne prezentujes?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
72965
10.8.20 14:11

@mamina2017 No pochybuju, ze ji nekdo po plastice bricha napise dlouhodobe ocr. Tech 7 dni v nemocnici je jen jednou nutnou podmínkou, tou druhou je, ze ona bude potrebovat minimalne 3 tydny ošetřování, coz je trochu utopie.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.8.20 15:23

@Lucuna Ahoj, trosku odbehnu od tématu. Jsem po 4 CS a vzhledem k tomu ze mi při druhem akutním bricho krive rizli, tak už se to se mnou veze. Další císaři už to jen umocnili. Mám tam srusty a na prave straně mi to zvláštně podsili, tudíž tam mám jakoby prevaleninu. Mám to skarede a sem tam me to tam i zvláštně táhne. Muzu se zeptat s čím konkretne jdeš na plastiku? A také jak je možné ze ti to pojišťovna uznala??? Já celou dobu ziju v tom, ze to pojišťovnu absolutne nebude zajímat, pokud to není vylozene ze zdravotních důvodu.

• Citovat
  • Nahlásit
166
10.8.20 19:44

@karkarka cum jak chceš, ale ač je ti do toho prd, mám to že zdravotních důvodů plně hrazené pojišťovnou… Nejdu si dělat kozy na krásu.. Asi tak, je mi líto vašeho nudného života, když máte čas i chuť si rejpnout k příspěvku ke kterému ani vlastně nemáte co říct :lol: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
166
10.8.20 19:45
@j.a.n.i1 píše:
@Lucuna Jasne, ono kde i vykradt spusedum byt… Když te u toho nikdo nechyti, jak se to lidi od toho co ti berejne prezentujes?

Omlouvám se, nerozumím vaší řeči

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama