Čerstvé info o porodnici Příbram

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Sintacel
Povídálka 49 příspěvků 19.05.19 12:20
Čerstvé info o porodnici Příbram

Zdravím, ráda bych se zeptala, jestli tu máte někdo čerstvou zkušenost s porodem v porodnici Příbram. Podělíte se? :)

Reakce:
Uživatel je onlinetezi
Hvězda diskuse 52643 příspěvků 4 inzeráty 19.05.19 12:28

@Sintacel co přesně tě zajímá? Rodila jsem tam před 4 týdny.

Sintacel
Povídálka 49 příspěvků 19.05.19 15:43

@tezi Paráda! Mě by zajímalo, jestli můžeš být s partnerem celou dobu, nebo taky musí čekat někde na chodbě? Mají takový ten lidský přístup, nenutí tě do něčeho, nebo nedělají věci bez vysvětlení a souhlasu? Jak tam probíhá příjem k porodu? :) Moc díky :)

Uživatel je onlinetezi
Hvězda diskuse 52643 příspěvků 4 inzeráty 21.05.19 08:04

@Sintacel manžel se mnou nemohl být akorát v ordinaci při příjmu, kdy dělali monitor a vyšetřovali mě. Potom už by mohl být celou dobu. Do porodnice jsme jeli i s nejmladším synem, takže mě doprovodil na porodní pokoj, chvilku tam se mnou byli a potom odjeli domů.
Přístup celkem lidský. Vysvětlují vše proč dělají nebo doporučují. Něco mi trošku vadilo, protože jsem to tam zažila poprvé (rodila jsem tam počtvrté), i když i tak se snažily vyjít co nejvíc vstříc. Ono hodně záleží na jakého lékaře a porodní asistentku tam narazíš. Všichni se teda chovají pěkně, ale někteří jsou ochotnější a vyjdou víc vstříc přáním maminky. Na oddělení šestinedělí jsem neměla vůbec žádný problém.

Sintacel
Povídálka 49 příspěvků 21.05.19 22:19

@tezi A co ti tam trošku vadilo?
A do té ordinace vyloženě nesměl?

Uživatel je onlinetezi
Hvězda diskuse 52643 příspěvků 4 inzeráty 22.05.19 14:27

@Sintacel byli jsme tam se synem, tak jsem se ani neptala, jestli by manžel mohl do ordinace. Vadilo mi, že jsem musela být napojená na monitor při tlačení, ale bylo to asi 5 minut. Ale u předchozích porodů jsem to nezažila, stejně jako jsem poprvé rodila s doktorkou, jinak vždy jenom s PA.

Váš příspěvek
Reklama