Reklama

Čerstvé maso pouští vodu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.11.17 12:15
Čerstvé maso pouští vodu?

Zdravím,
Kdo se vyznáte v mase, je to tak správně, že úplně čerstvé vepřové maso pouští vodu? Měla jsem teď vepřové maso z domácího chovu a když mi mamča předávala maso v pytlíkách ( jsou to její známí), tak v nich tedy bylo dost krvavé vody. Ptám se proto, že se vždy říkalo, že jak z masa teče voda, je rozmražené… :think:

Reklama

Reakce:

Monchichik
Závislačka 4706 příspěvků 26.11.17 12:17

Nevyznám se v mase nijak extra, ale doteď jsem si myslela, že vodu pouští jen maso rozmražené nebo to napíchané vodou.

Helileli
Závislačka 2859 příspěvků 26.11.17 12:26

Podle mě pouští, aniž by bylo zmražené, myslím, že staci zchlazení. Proč by jinak dávali do těch vaniček, ve kterých se prodává maso v supermarketu, takovou tu savou podložku. Tam sice maso není nikdy úplně čerstvé, ale určitě není rozmrazene, jen chlazené.
A když kupuju čerstvé u řezníka, tak i za tu chvíli, co ho domu nesu v pytlíku, tak je pytlík trochu mokrý.

ka2ka
Extra třída :D 12785 příspěvků 1 inzerát 26.11.17 12:29

Nebylo namočený ve vodě? někdo ho ze zvyku dá vymáčet do vody :zed:

bublinek
Kelišová 5020 příspěvků 26.11.17 13:38

Je to normální

AstraG
Závislačka 4396 příspěvků 26.11.17 14:42

Je to normální, dělám s masem a třeba na takové pleci a kýtě se děsně prodělává, ta pouští jako blázen.

Mar__tanka1983
Neúnavná pisatelka 19563 příspěvků 26.11.17 19:21

Nemusí to být voda, ta by tam byla třeba jestli měli maso namočené přes noc, ale bude to šťáva. každý maso pouští ;)

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Před rozlučkou Radka Štěpánka si Novak Djokovič prošel Prahu, nešlo ho přehlédnout

Ještě předtím než si ve čtvrtek večer užil společně s Radkem Štěpánkem jeho... číst dále >

Slováková si říká o článek sdílením „intimča“ ve vaně. Prý je to skandál. Není

Tomuhle se říká účelová provokace! Nela Slováková si s přítelem udělala... číst dále >

Články z Ona Dnes

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >