Čerstvé odstříkané MM smrdí zkysle

35
30.12.20 07:27

Cerstve odstrikane MM smrdi zkysle

Ahojte, dneska jsem vylila celou jednu varku odstrikaneho mleka pac se mi zdalo ze smrdi. Ted rano jsem odstrikala novou varku a zase smrad, ze se mi navalilo a myslela jsem, ze se pozvracim… Prsa me neboli, nemam odvahu mleko zkusit.. smrdi jakoby bylo zkysle.. cim to muze byt a muzu to dat miminku?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1190
30.12.20 07:47

Pokud je cetstvy, tak mu nic nebude. Jaka je barva? A ochutnat bych se nebala. U zanetu muze byt hodne zluty a husty.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35
30.12.20 09:01

@Yorkmut barva i konzistence je v poradku.. jen smrdi no

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1190
30.12.20 09:15
@Marci137 píše:
@Yorkmut barva i konzistence je v poradku.. jen smrdi no

Ochutnej ho. Bude normalne sladky. Akdyz deti piji i pri zanetu (mne teda odmitla) ten blivajz, tak verim, ze s tvym nic neni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
430
30.12.20 09:44

A jindy ti nesmrdí? Mě moje vlastní nadavovalo pořád. Vadí mi pach teplého mléka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2516
30.12.20 10:26

@Marci137 mne moje mliko taky smrdi, obzvlast po ohrati.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35
30.12.20 12:10

@Zlatývoči @bobulka88 no tak ja davala to mleko ocichat ostatnim v domacnosti a nikdo nic neciti jen ja. Pritom ten puch citim i ze dvou metru… Tak ja nevim jestli nemam nejake splasene hormony v sestinedeli… :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1190
30.12.20 12:20
@Marci137 píše:
@Zlatývoči @bobulka88 no tak ja davala to mleko ocichat ostatnim v domacnosti a nikdo nic neciti jen ja. Pritom ten puch citim i ze dvou metru… Tak ja nevim jestli nemam nejake splasene hormony v sestinedeli… :roll:

Tomu mliku nic neni. Timspis, kdyz jde rovnou po odsati miminku. Ja zas vsude citila naftu :mrgreen:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
430
30.12.20 13:32
@Marci137 píše:
@Zlatývoči @bobulka88 no tak ja davala to mleko ocichat ostatnim v domacnosti a nikdo nic neciti jen ja. Pritom ten puch citim i ze dvou metru… Tak ja nevim jestli nemam nejake splasene hormony v sestinedeli… :roll:

Tak to bude mléko ok :) nic si z toho nedělej, někomu prostě nevoní. Třeba to po šestinedělí přejde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat