Čerstvě po kyretazi

Anonymní
29.5.20 10:08

Čerstvě po kyretazi

Ahoj holky, zrovna me převezli na normální pokoj. Mam za sebou kyretaz po zamklem tehu. Je mi pekne mizerně. Snad miminko vyjde dříve. Tak me napadá, je někdo z vas po zákroku teď v nemocnici a jak se citite?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

988
29.5.20 10:18

Ahoj nejsem sice momentálně po zákroku ale taky jsem si tím prošla, bohužel. Je to sice rok a půl zpět ale na ty pocity se zapomenout nedá. Vím jak se cítíš. Ale nebo, j čas všechno spraví, a už brzy budeš v náručí držet svoje krásné zdravé miminko tak jako teď já. Hodně sil, zvládneš to. My ženský jsme silné :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2764
29.5.20 10:24

Ahoj…já jsem po kyretáži 15 dní…neboj…vše bude dobré, chce to čas…musíš se dát hlavně psychicky do pořádku a pak bude i zdravé mimco :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
378
29.5.20 11:04
@Anonymní píše:
Ahoj holky, zrovna me převezli na normální pokoj. Mam za sebou kyretaz po zamklem tehu. Je mi pekne mizerně. Snad miminko vyjde dříve. Tak me napadá, je někdo z vas po zákroku teď v nemocnici a jak se citite?

Ahoj :mavam: Ze všeho nejdřív - je mi moc líto, že sis tímhle musela také projít. Já mám už 2 měsíce od kyretáže. Zamlklé těhotenství ve 13 tt. Teď ti to zní asi neuvěřitelně, ale budeš se zase cítit fajn, uvidíš, jen to pár dní/týdnů potrvá. snaž se jíst hodně vitaminů, vývary jsou taky super a odpočívej. Miminko přijde brzy, uvidíš ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
29.5.20 11:22

Jste moc hodne, diky za podporu. Ja byla 8tt ale plod odpovidal 6 tt bez srdeční akce :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
378
29.5.20 11:26
@Anonymní píše:
Jste moc hodne, diky za podporu. Ja byla 8tt ale plod odpovidal 6 tt bez srdeční akce :srdce:

Nám se srdíčko zastavilo. Nikdo neví proč, prostě to tak mělo být… :(
Pustí tě ještě dnes domů, nebo si tě nechávají přes noc? Já si pamatuju, že mě po pár hodinách pouštěli.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4969
29.5.20 11:38

Já jsem po revizi 10dní. Ms 12tt, utz 7tt už bez srdeční akce. Drž se!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
29.5.20 12:38

Pustí mne jeste dnes…

• Nahlásit
  • Citovat
378
29.5.20 12:40
@Anonymní píše:
Pustí mne jeste dnes…

To je moc dobře. Hlavně odpočívej :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
335
29.5.20 12:51

Ahoj, drž se :hug: jsem přesně týden po zákroku v 9tt, ale už 14 dní jsem věděla, že je to špatný, doktorka tomu ještě dávala ty 2 týdny šanci… Psychicky jsem na tom dobře, mela jsem cas se s tím za ty 2 týdny srovnat. Teď si každý den říkám, že jsem zase blíž dalšímu snažení :lol: Akorát mi teda vadí, že mi doktorka řekla, že mám přijít za rok, že kontrola po šestinedělí není nutná :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
378
29.5.20 12:54

@Pegus Tak asi jsi byla vážně rychle fyzicky v pořádku… Stejně, kdybys měla náhodou zpoždění 1.MS, tak bys tam asi zašla, ne? Myslím tím, kdyby do těch 6ti týdnů nepřišla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2764
29.5.20 12:56
@Anonymní píše:
Pustí mne jeste dnes…

tak hlavně hodně odpočívej!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2764
29.5.20 13:02

@Pegus prosím tě a kdo ti to řekl, že není nutná kontrola po 6nedělí? To je divné…já byla po klasickém porodu na kontrole po 6nedělí u svého dr., teď po kyretáži jsem u něho byla tento týden (to bylo 12 dní po revizi) a na kliniku, kde jsem byla na ukončení těhotenství mám jít po 6nedělí (a rovnou i za genetičkou).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2764
29.5.20 13:06
@Gedžitka22 píše:
@Pegus Tak asi jsi byla vážně rychle fyzicky v pořádku… Stejně, kdybys měla náhodou zpoždění 1.MS, tak bys tam asi zašla, ne? Myslím tím, kdyby do těch 6ti týdnů nepřišla.

no ale jak někdo zjistí, že je fyzicky v pořádku? Měl by se jí někdo podívat utz, zda je děloha čistá a zda se vrací do normálu jak má.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
378
29.5.20 13:32

@Biton No já jsem například byla u doktorky na kontrole po týdnu a pak zase další týden. A teď chodím ještě co 2 týdny na krev. Takže jestli byla teď třeba na kontrole a dr řekla, že má přijít za rok… :nevim:
Nespekulujme, @Pegus nám to poví, když bude chtít ;) Ale na tu kontrolu bych si určitě zašla. I pro tvou jistotu po 1.MS bych šla na krev, jestli už máš HCG pryč.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama