Čerstvé těhotenství TP leden 2022

Anonymní
23.4.21 17:38

Čerstvé těhotenství TP leden 2022

Ahoj všem, v první řadě se chci omluvit za anonym, ale určitě mě všechny chápete 🙂 rozhodla jsem se založit tuhle diskuzi abychom se mohli navzájem pochlubit a podpořit v úplných začátcích a později tu probírat všechny slasti a neduhy s těhotenstvím spojené 🙂 já jsem našla // včera a TP mám 4.1. 2022 🙂

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
23.4.21 18:40

Já jsem měla včera na TT slabou druhou čárku, ale příznaky těhotenství pořádně už pár dní. Ale dnes dorazila MS, tak jsem zklamaná. Ale je hodně slabá a bez křečí v podbřišku jako každý měsíc. Tak nevím, jestli nějakou naději přeci ještě mám.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
23.4.21 18:42
@Anonymní píše:
Já jsem měla včera na TT slabou druhou čárku, ale příznaky těhotenství pořádně už pár dní. Ale dnes dorazila MS, tak jsem zklamaná. Ale je hodně slabá a bez křečí v podbřišku jako každý měsíc. Tak nevím, jestli nějakou naději přeci ještě mám.

Ahoj tak zkus test za pár dní a uvidíš 🙂

• Citovat
  • Nahlásit
567
23.4.21 20:51
@Anonymní píše:
Já jsem měla včera na TT slabou druhou čárku, ale příznaky těhotenství pořádně už pár dní. Ale dnes dorazila MS, tak jsem zklamaná. Ale je hodně slabá a bez křečí v podbřišku jako každý měsíc. Tak nevím, jestli nějakou naději přeci ještě mám.

Asi záleží, jestli je to klasická červená MS, nebo jen špinění.. i když někdo má i klasickou MS a k tomu těhotenství. Nebo to taky může odejít s MS.. udělej za pár dní test a uvidíš, držím palce.

Jinak já našla dvě čárky na testu už tak před dvěma týdny, tak nevím, jestli se můžu taky přidat. TP mám v prosinci, pokud všechno půjde dobře, budeme mít vánoční miminko. :) Teď jsem byla poprvé u doktorky a říkala, že je vše ok, ale stejně mě znejistělo, že ještě neviděla srdíčko a přišlo mi, že plod byl strašně malinký - necelé 2 mm.. no tak snad to bude ok. Dr. říkala, že velikostí odpovídá 6 + 1 (což by odpovídalo, dokonce mám o 3 dny míň), ale zase na netu píšou, že v tomto týdnu už má být miminko větší. Ale tak dr. bych měla asi věřit víc… Holky a jste taky tak unavené? Já pořád spím. Já tu únavu nesnáším, ještě se musím starat o mladšího, domácnost, do toho na částečný úvazek pracuju.. no když jde dítě po obědě spát, jdu s ním, dneska jsem prospala tři hodiny. 8o A to v noci normálně spím 8 hodin v kuse, je to mazec. Jaké vy máte další příznaky? Já nic, jen je mi trochu divně, špatně skoro vůbec, jen náznaky, ani prsa mě vůbec nebolí. Takže celkově to vlastně jde. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
567
23.4.21 20:54

Jo a doma mám hrozný bordel, už nemám sílu to řešit. Včera jsem tu hodinu a půl uklízela, pak jsem z toho byla hrozně unavená. A dítě jde, roztahá šuplíky a můžu uklízet znovu. Do toho pořád hromady prádla, nádobí.. no, dneska jsem se na to vykašlala. :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
66
23.4.21 21:34

Ahoj tak já se taky přidám 🙂 mě ještě nemeskala MS tak jsem furt na vážkách zda to dopadne každopádně mám taky TP na začátku ledna tak snad to dopadne 🙂
@Anett.taa ahoj určitě se přidej čím víc nás tu bude tím líp 🙂 s tou kontrolou bych se vůbec nebála v těhlech týdnech je to embryjko tak malinký že se pořádně ani změřit nedá 🙂 doma mám za pár dní už roční dcerku takže o bordelu vím své 🤣 no a co se týče příznaků tak zatím jen velká únava a bolesti v podbřišku jak kdybych měla dostat MS 🙈

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.4.21 21:47

Obě vás tu vítám a přeju ať je vše v nejlepším pořádku :hug:

• Citovat
  • Nahlásit
4
25.4.21 07:30

Ahojk holky :mavam:
Já našla ll před dvoumi týdny. :) :)
To by mi TP vycházel na prosinec. Ve čtvrtek jdu na první kontrolu. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
92
25.4.21 07:45

Ahojky, taky se přidávám. :D Ve čtvrtek jsem objevila na testu 2 // a hned pro jistotu letěla na krev, protože se mi to zdálo nerealné po 5 letech snažení, ale je to tam! Juchuuuu! :lol: Akorát mě trápí trošku bolest v podbříšku a tak je tam taková ta nejistota a strach, ale věřím, že to bude v pořádku a bývá to normální.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
66
25.4.21 08:24

@Andys31 jé tak to je super gratuluju 🙂 taky jsem našla // ve čtvrtek a úplně ti rozumím s tím strachem a nervozitou…já v lednu byla na revizi kvůli ZT v 11tt tak já než uvidím že se všechno krásně vyvíjí tak se snad ani radovat nechci 🙂
@verups tu kontrolu ti docela závidím 😃 já jdu až 10.5 a měla bych být 5+6

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
92
25.4.21 08:39

@Majiss já jdu k doktorovi 3.5. tak jsem zvedava jestli pujde neco videt vubec. :lol: Take ti gratuluji moc! Kdyby me nebolelo to bricho, tak ani nevim snad, ze jsem tehotna. :lol: Jsem tehotna poprve a nevim jestli je to normalni takhle v zacatcich. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
66
25.4.21 08:40

@Andys31 děkuju a je to úplně normální je to tím jak se roztahuje děloha 🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
92
25.4.21 08:46

@Majiss tak snad mas pravdu boli me to jen na jedny strane a je to neprijemny. :( A ty jdes kdy k doktorovi?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
66
25.4.21 08:48

@Andys31 až 10.5. kolik budeš až půjdeš na kontrolu ty? A kdy máš vlastně termín porodu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
92
25.4.21 08:55

@Majiss termin porodu bych mela cca mit 19.12.2021

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu