Čerstvé těhotenství TP Říjen 2022

• Fotoalbum (60)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
224
21.1.22 15:45

Čerstvé těhotenství TP Říjen 2022

Ahoj holky je sice brzy, ale proč se vlastně nepodpořit už takhle v začátku 🙂 dle ovulace mám TP 2.10. Budu ráda když se přidáte a navzájem se tu podpoříme 😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8
23.1.22 10:34

Ahoj Majiss, mám to stejně jako ty, dnes jsem podle mého výpočtu 15 DPO a v pátek odpoledne jsem si dělala první test a byla tam čárka (žádný duch ale už zřetelná čárka), včera jsem si dělala další a čárka byla silnější. Mám ještě digitální Clearblue, který plánuji udělat dnes a říct to manželovi. Tak snad bude vše ok a dobře vše dopadne :mavam: co ty, testování máš za sebou, a už jsi to oznámila?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
224
23.1.22 10:37

@Nikitka9 ahoj moje testy z dneška 🙂 já jsem dneska 14DPO a partner už to ví od začátku 😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8
23.1.22 10:52

Krása, pak pošlu taky fotky. A je to tvoje první těhotenství? A kdy si budeš volat k Dr.?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
224
23.1.22 11:21

@Nikitka9 no doma už mám 20m holčičku, ale tohle je moje celkově 7. těhotenství…minulý rok byl špatný a 4× jsem o miminko přišla
A k doktorce jsem už objednaná a jdu v pátek to budu 4+5…skrz to všechno chceme obě mít jistotu že se vše vyvíjí jak má 🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.1.22 15:47

Ahoj holky, tak se také přidávám :) nevím tedy, jaký bych měla mít termín porodu, dnes jsem 4+5tt. :) Zítra mám jít na gyndu, docela se toho bojím i když vím, že se toho zatím moc zjistit nedá. :) Je to mé první těhotenství a jediný, komu jsem to zatím řekla je naše kočka :D :D a ještě teda když jsem volala na gyndu :D přikládám foto testu z dneška :)

• Citovat
  • Nahlásit
224
25.1.22 16:04
@Anonymní píše:
Ahoj holky, tak se také přidávám :) nevím tedy, jaký bych měla mít termín porodu, dnes jsem 4+5tt. :) Zítra mám jít na gyndu, docela se toho bojím i když vím, že se toho zatím moc zjistit nedá. :) Je to mé první těhotenství a jediný, komu jsem to zatím řekla je naše kočka :D :D a ještě teda když jsem volala na gyndu :D přikládám foto testu z dneška :)

Ahoj, vítej a gratuluji 😊 tak dej zítra vědět jak jsi dopadla 🙂 já jdu na gyndu v pátek a budu 4+5 🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.1.22 16:07

@Majiss je tak to jsme na tom v podstatě úplně stejně, to je super :) určitě dám vědět a držím palce, ať už je vše jen dobré :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
289
25.1.22 16:29

4+5 tt

Ahojte holky,
tak já taky. První těhotenství po 3,5 roce snahy. Je mi 35. Máme to z umělého oplodnění, takže docela strach co bude dál… Ale krev dopadla dobře, gestační váček už vidět byl a teď v pátek kontrola utz. Nemám totiž vůbec ale vůbec žádný příznaky, co vy? Všem přeji hodně štěstí a prosperující těhotenství!! :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.1.22 16:34

@Veronika1886 Ahojky, super moc gratuluji :srdce: já abych rekla pravdu, tak jsem si dělala test hlavně proto, že mě strašně bolely prsa, což se mi nikdy nestává :) a celkově mi nebylo vůbec dobře a pořád mám křeče v břiše podobné jako před menstruací.
Holky a je možný už takhle brzo dostat snímek z ultrazvuku? Budeme mít s partnerem výročí, tak bych mu ráda dala něco “do ruky” :D :D

• Citovat
  • Nahlásit
224
25.1.22 16:45

@Veronika1886 ahoj gratuluji a chápu tě já mám za sebou 4 potraty takže mám taky strach co bude 🙂 jinak já krom bolesti v podbřišku tak žádné příznaky nemám 😀

@Anonymní píše:
@Veronika1886 Ahojky, super moc gratuluji :srdce: já abych rekla pravdu, tak jsem si dělala test hlavně proto, že mě strašně bolely prsa, což se mi nikdy nestává :) a celkově mi nebylo vůbec dobře a pořád mám křeče v břiše podobné jako před menstruací.
Holky a je možný už takhle brzo dostat snímek z ultrazvuku? Budeme mít s partnerem výročí, tak bych mu ráda dala něco “do ruky” :D :D

Pokud máš dobrého doktora a řekneš si o ní tak ti ji dá, já si o ní taky v pátek řeknu ať máme památku 🙂 ale počítej s tím, že tam nejspis uvidíš jen takovou bublinku a zaplatíš za to cca 50,–

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.1.22 16:57

@Majiss super, děkuju za info :) a ještě bych se chtěla zeptat, jestli berete nějaké vitamíny?

• Citovat
  • Nahlásit
289
25.1.22 17:00
@Anonymní píše:
Holky a je možný už takhle brzo dostat snímek z ultrazvuku? Budeme mít s partnerem výročí, tak bych mu ráda dala něco “do ruky” :D :D

Jo tak jako prsa jo, ale to vím, že mívám z utrogestanu, bolely mě tedy víc na začátku, teď už méně. V den ms jsem měla bolení a špinění, pak ms křeče občas, ale opravdu úplně malý.. Jinak se cítím super fit. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
224
25.1.22 17:09
@Anonymní píše:
@Majiss super, děkuju za info :) a ještě bych se chtěla zeptat, jestli berete nějaké vitamíny?

Já feru Femibion 1 podle všeho by mel byt dobrej jinak stačí i klasická kyselina listová z lékárny 🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
289
25.1.22 17:21
@Majiss píše:
@Veronika1886 ahoj gratuluji a chápu tě já mám za sebou 4 potraty takže mám taky strach co bude 🙂 jinak já krom bolesti v podbřišku tak žádné příznaky nemám 😀Pokud máš dobrého doktora a řekneš si o ní tak ti ji dá, já si o ní taky v pátek řeknu ať máme památku 🙂 ale počítej s tím, že tam nejspis uvidíš jen takovou bublinku a zaplatíš za to cca 50,–

Tak moc moc držím palce ať tentokrát je vše v pořádku! :srdce: to muselo být moc těžký, já měla zas loni 5 x vklad embryí - ale chytlo se až tohle šesté… Ale to se nedá srovnat s tím otěhotnět…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat