Čerstvě těhotná a zvažuji potrat

Anonymní
4.5.21 10:42

Čerstvě těhotná a zvažuji "potrat" menstruací?

Dnes bych měla dostat menstruaci. Nezvykle mě bolela prsa, udělala jsem si test a zjistila, že jsem těhotná.
Zvažuji potrat. Potratové pilulky se bojím (použila bych ji cca 4+3). Napadlo mě vyvolat menstruaci, třeba by s ní miminko odešlo. Je to hrozná věc, dítě jsem chtěla. Partner ale otočil, nikoho nemám a sama bych to asi nezvládla. Musely byste ho znát, není to dobrý člověk. Jsem opravdu čerstvě těhotná, i tak si to před sebou jen těžko obhájím. Ale pořád trošku snáz, když přivolám menzes a miminko odejde než když si vezmu pilulku a bez ní by žilo.
Prosím nebuďte zlé, je mi z toho samotné velmi smutno. Pár týdnů zpět partner dítě chtěl, proto jsme na dítěti pracovali. Teď přišel s tím že ne a ačkoliv mě nežene na potrat, bude pro všechny zlé, pokud se dítě narodí.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
64330
4.5.21 10:45

Normálně dojdi k dr. A zadanku na přerušení.. Volba je na tobě. Důvody znáš

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2965

A jak chces tu menstruaci (stejne je to potrat) privolat? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26388

Můžeš se začít modlit, to je asi tak všechno :roll:
Ne, jen tak to „vyvolat“ nějakou babskou řadou nejde. A ty příště zapni mozek až se rozhodneš zase s někým dělat děti jen tak.

Příspěvek upraven 04.05.21 v 10:46

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní

K dotazu : máte rady jak menstruaci vyvolat? Napadá mě jen cvičení. Vanu na koupel nemáme…

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
4.5.21 10:47

@pikola Jsme spolu 4 roky a jedno dítě už máme. Další jsme chtěli. Jak říkám, partner obrátil a to velmi nečekaně.

• Citovat
  • Nahlásit
7829
4.5.21 10:48
@Anonymní píše:
@pikola Jsme spolu 4 roky a jedno dítě už máme. Další jsme chtěli. Jak říkám, partner obrátil a to velmi nečekaně.

Tak s takovym bych fakt nezustala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5062
4.5.21 10:49
@Anonymní píše:
Dnes bych měla dostat menstruaci. Nezvykle mě bolela prsa, udělala jsem si test a zjistila, že jsem těhotná.
Zvažuji potrat. Potratové pilulky se bojím (použila bych ji cca 4+3). Napadlo mě vyvolat menstruaci, třeba by s ní miminko odešlo. Je to hrozná věc, dítě jsem chtěla. Partner ale otočil, nikoho nemám a sama bych to asi nezvládla. Musely byste ho znát, není to dobrý člověk. Jsem opravdu čerstvě těhotná, i tak si to před sebou jen těžko obhájím. Ale pořád trošku snáz, když přivolám menzes a miminko odejde než když si vezmu pilulku a bez ní by žilo.
Prosím nebuďte zlé, je mi z toho samotné velmi smutno. Pár týdnů zpět partner dítě chtěl, proto jsme na dítěti pracovali. Teď přišel s tím že ne a ačkoliv mě nežene na potrat, bude pro všechny zlé, pokud se dítě narodí.

Menstruaci nijak nevyvolas, ta prijde, kdyz se bunky neuchyti, ale to neni o tve volbe. Takze jedine hned k lekari a neotalej..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
832

8o To jde vyvolat jen tak ms, aby zárodek odešel? :nevim: No hodně štěstí, zajdi si k doktorce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1316

Vyvolat menstruaci, tak to mne pobavilo. Holka pokud se dítě udržet má, tak s ním nehne nic.
Buď si mimino nechej a od dementního partnera odejdi a nebo běž na potrat a od toho dementního partnera odejdi. Žádná jiná volba není promiň. Mimino není věc, aby ho partner jeden týden chtěl a pak vlastně nechtěl. Panebože tohle nechápu, tolik ženských se snaží o děcko a nemůže a pak jste tu vy takoví, kterým je to úplně jedno.
Proč ho najednou nechce?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní

@Tarjei taky nezůstanu pokud miminko odejde.

• Citovat
  • Nahlásit
26388
4.5.21 10:50
@Anonymní píše:

Píšeš, že je to není dobrý člověk, tak jak s takovým můžeš mít a plánovat další děti. :nevim: jako že ON chce a ty si pak uvědomíš, že to asi dobrý nápad nebyl. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2299
4.5.21 10:50

A jaký rozdíl bude, když ho potratíš pilulkou? Ono jako jen tak si potrat sama nevyvoláš. Nicméně tedy je vidět, že svůj názor nemáš, když dítě chceš, a pak když se to partnerovi nehodí, tak ho zas nechceš. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31431
4.5.21 10:54
@Anonymní píše:
K dotazu : máte rady jak menstruaci vyvolat? Napadá mě jen cvičení. Vanu na koupel nemáme…

Menstruaci nevyvoláš. Pokud se ti podaří, o co usiluješ, dojde k potratu, zabiješ plod.
Ale velká pravděpodobnost je, že se ti to nepodaří a dítě poroste :lol:
Rady nemám, cvičení, horká vana a podobně zdravé těhotenství nepřeruší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8567
4.5.21 10:55
@Anonymní píše:
@Tarjei taky nezůstanu pokud miminko odejde.

Přestaň psát miminko laskavě. Žádný miminko to není. Teďka je to max oplodněná buňka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat