Čerstvě těhotná po revizi

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Nikajejenjedna
Stálice 94 příspěvků 29.09.18 11:46
čerstvě těhotná po revizi

Sem sem všechny ženy nejlépe té samé situaci, znova těhotné po revizi, pro mě je to jiné a ráda budu s někým sdílet starosti i radosti tohoto stavu a budeme tu společně doufat ve šťastný konec :dance: :dance: :dance: :dance: :dance:

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

Mari.G
Závislačka 4771 příspěvků 29.09.18 13:27

Záleží, co myslíte čerstvě :) . My se snažili od první MS, otěhotněla jsem 5. cyklus. Těhotenství celé pohodové. Pokud šlo o zamlklé těhotenství a nemáte žádnou genetickou vadu či hormonální poruchu, tak to nemá na další těhotenství žádný vliv. Syn má 20 měsíců :) .

sunshine125
Kecalka 396 příspěvků 29.09.18 14:21

já podstoupila revizi v květnu a otěhotněla v červenci 2015, teď mám 2,5 letou holčičku. Až na dráždivou dělohu a tuny magnezia vše v pohodě :mavam:

skorotehotna
Kecalka 322 příspěvků 29.09.18 15:10

Taky by mě zajímalo, co je čerstvé. Já mám po revizi dva týdny, takže si ještě chvíli počkám :)

Nikajejenjedna
Stálice 94 příspěvků 01.10.18 10:06

Čerstvé těhotná,no jako že úplně na začátku,jsem tři měsíce po revizi,nyní 7tt,tak tu hledám někoho kdo je na tom podobne

Nikajejenjedna
Stálice 94 příspěvků 01.10.18 10:07
@skorotehotna píše:
Taky by mě zajímalo, co je čerstvé. Já mám po revizi dva týdny, takže si ještě chvíli počkám :)

Já tu hledám někoho kdo je čerstvé těhotný,tedy na začátku nového těhotenství po revizi,to vy asi ještě nejste těhotná?

Nikajejenjedna
Stálice 94 příspěvků 01.10.18 10:09
@Mari.G píše:
Záleží, co myslíte čerstvě :) . My se snažili od první MS, otěhotněla jsem 5. cyklus. Těhotenství celé pohodové. Pokud šlo o zamlklé těhotenství a nemáte žádnou genetickou vadu či hormonální poruchu, tak to nemá na další těhotenství žádný vliv. Syn má 20 měsíců :) .
Čerstvé těhotná,tzn na začátku nového těhotenství po prodělané revizi vy asi těhotná aktuálně nejste,ne?

skorotehotna
Kecalka 322 příspěvků 01.10.18 11:22

@Nikajejenjedna možná teda příště napsat, ze čerstvé těhotná po revizi neznamená brzo po revizi, ale v rannem stadiu těhotenství. Tímto se všechny hluboce omlouváme. Opravdu těhotná nejsem, o miminko jsem nedávno přišla, jen jsem si chtela přečíst nějaké zkušenosti milych maminek

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.10.18 16:51

@Nikajejenjedna Jsem celkem cerstve tehotna, revize byla v dubnu 2018. Snazit jsme se zacli po trech mesicich, zadarilo se okamzite. Jsem v desatem tydnu, jakpak ty? :) :hug: Drzim palce…

Mari.G
Závislačka 4771 příspěvků 01.10.18 18:32
@skorotehotna píše:
@Nikajejenjedna možná teda příště napsat, ze čerstvé těhotná po revizi neznamená brzo po revizi, ale v rannem stadiu těhotenství. Tímto se všechny hluboce omlouváme. Opravdu těhotná nejsem, o miminko jsem nedávno přišla, jen jsem si chtela přečíst nějaké zkušenosti milych maminek

Mám to stejně, pochopila jsem to jako Vy! Držím pěsti! Je to těžké období, ale po potratu se snáze dá otěhotnět, tělo je narvané hormony.

Nikajejenjedna
Stálice 94 příspěvků 01.10.18 18:45
@Anonymní píše:
@Nikajejenjedna Jsem celkem cerstve tehotna, revize byla v dubnu 2018. Snazit jsme se zacli po trech mesicich, zadarilo se okamzite. Jsem v desatem tydnu, jakpak ty? :) :hug: Drzim palce…

juj konečně někdo k věci,já o miminko přišla v červnu,11 tého byla revize přesně v 10tt se miminku zastavil srdíčko zjistěno okamžitě na náhodné kontrole :-( byl to pro mě šok s mužem máme už 4 děti a nikdy nebyl problém s žádným těhu,podotýkám že jsme to páté miminko z prvu nechtěla,brala jsme to jako trest,snažit jsme se začali po druhé MS,vyšlo to hned na druhý pokus 3 měsíce po revizi skoro na den přesně,ted jsem v 7 tt,na kontrolu plánuji jít 15.10,ale nejraději bych nešla nikdy vůbec nevím jak to dám,mám pořád v hlavě doktorčin výraz když nemohla najít srdíčko,takže si těhu zatím připouštím tak napůl,pozoruju se jak blbec,nemám žádné příznaky,krom občasné slabosti,pocitu na zvracení,nic,minule mi narostal hrozně prsa a bolela,ted zkrátka vůbec nic,dnes mě i bolelo břicho jen letmo jak na MS,pořád počítám s tím nejhorším,ale snažím si to nepřipouštět,jen ted to čekání je na palici,mám pocit že mi byly jebne

Nikajejenjedna
Stálice 94 příspěvků 01.10.18 18:47

@Mari.G tak se omlouvám za špatnou formulaci @skorotehotna
jsem těhotná a i těhotná brzy po revizi

Nikajejenjedna
Stálice 94 příspěvků 01.10.18 18:48

@skorotehotna já přišla o miminko nedávno, před třemi měsíci

Frances22
Zasloužilá kecalka 702 příspěvků 02.10.18 19:43

Ja mela revizi v unoru 2018 a v dubnu 2018 jsem otehotnela. Nyni jsem 26+0tt :) na prvni ms jsem cekala do dubna :)

Nikajejenjedna
Stálice 94 příspěvků 03.10.18 19:15

@Frances22 ty jo do dubna,hlavně že to vyšlo a vychází dal :palec:

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

Články z Expres.cz

Další oběť Me Too hysterie: V rádiu zakázali oscarovou vánoční píseň, je závadná

Vánoční klasika, která neomrzí. Tou je jistě pro velkou část Američanů téměř... číst dále >

Fanoušci se bijí za Arichtevu: Tomicová nemá ve finále co dělat!

Není na světě člověk ten, aby se zavděčil lidem všem. Na vlastní kůži to... číst dále >

Články z Ona Dnes

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >

Pět chyb, kterými si přiděláváme zbytečné vrásky

Nejsme kouzelníci, abychom zastavili čas. A tak se vrásky dříve či později... číst dále >