Čerstvé těhulky a nevolnost

1230
21.5.17 13:30

Čerstvé tehulky a nevolnost

Ahoj holky, rozhodla jsem se založit nové téma Tehu nevolnost. Tak nějak jsem zjistila, že když vím, že v tom nejsem sama a čtu si i rady od jiných je mi o trochu lépe.
Mě nevolnosi začali před 5dny, ještě jsem ani nebyla u dr takže nevím ani přesně kolikátý jsem týden, ale tak 7tt.
Dnes jsem si pořídila Emesin, dam si odpoledne, jelikož k veceru je mi nejhůř. Včera jsem zkoušela Colu a vůbec mi nepomohla. První tehu mi bylo taky zle, ale to jsem na to byla sama, teď musím hlídat a starat se 2,5letou dcerku. Žádné babičky, manžel v práci nebo na baráku. Příšerný.
Pojďte poklabosit a trochu se uklidnit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3114
21.5.17 13:44

@Erkata ja jsem měla v prvním těhotenství taky nevolnosti. Každe ráno až celé dopoledne tak 2 měsíce jsem trávila u záchodové mísy. Byli to hrozné, náročné a to jsem byla sama. Teď mám syna, manžel by už chtěl druhé dítě a já to stále odkládám. Synovi je 2 a půl. Nepomáhalo mi na to nic…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
192
21.5.17 14:36

Me teda v prvnim tehu ty nevolnosti moc netrapily sem tam mi neco nesedlo a tak uz jsem to nejedla :) ted jsem 7+3tt a je mi zle skoro porad nejhorsi je ze nemuzu odhadnout z ceho mi bude zle proste to najednou leti :) do toho skoro dvouleta dracice co mi visí na nohach kdyz varim a nemuzu u toho dychat nebo kdyz letim na zachod busi mi na dvere a rika „tuky tuky“ joo je to sranda navic tomu ani nemuzu rikat ranni nevolnosti :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1230
21.5.17 14:39

@sediza jj, u nás to bylo stejné, manžel chtěl druhé už dlouho já stále odkladala, teď jsem povolila a podařilo se. Neříkám, že lituji to vůbec ne, ale je to fakt masakr. Neustále něco zobu, převážně ovoce zeleninu. Lehčí polévky na oběd. Ale stále žaludek jak na kolotoči. Bála jsem se, že mi bude zle i v druhém tehu a mam to. :,(.
Tím Tě, ale nechci odratit od druhého mimi :mrgreen:.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1230
21.5.17 14:43

@Eminka1 přesně :mrgreen:, spis celodenní nevolnosti a i noční. Já nezvracim, jen je mi šílené špatně. U prvního tehu jsem zvracela jen jednou, ze to letělo samo. Jinak jsem si strkala prsty do krku v domnění, ze se mi uleví :mrgreen:.
Teď to nedělám a nevím jestli na to někdy dojde

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3114
21.5.17 16:11

@Erkata Mně práve kromě toho zvracení přijde líto i toho času, kdy člověk není schopen se věnovat prvnímu dítěti, protože je mu zle. A tím to teprve začne. Co si pamatuji, tak syna jsem první půlrok snad pořád jen kojila. Po porodu taky dlouhá rekonvalescence (císař). Si říkám, že to tomu svýmu drobečkovi nemůžu udělat. I když samozřejmě do budoucna si říkám, že bude určitě rád za sourozence. Ale kdy je prostě ten ideální věk prvního na to mít druhé? Nevím…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
192
21.5.17 20:15

Nejlepsi cas pro miminko je 9 mesicu po poceti :lol: a moje mamka rika ze kdyby si kazdej rikal jeste na to neni ten spravny cas tak by lidstvo vymrelo :lol: ja mela prvne taky strach co mala ale ta nase prdolka je strasne spolecenske dite, je dost samostatna a rada mi pomaha tak si rikam ze prvne to bude partacka pro me a pak pro to male az bude trosku odrostle a treba to bude vsechno jinak :) kazdopadne se na to tesim :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama