Čerstvé těhulky (první dítě ) - je někdo se mnou?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.03.19 18:39
Čerstvé tehulky (první dítě ) - je nekdo semnou?

Ahok holky :srdce: Tak, konečně se povedlo. Je tu někdo, kdo zjistil ze je v tom? :lol: Jak to prožívate? :lol: Mě je teda pěkně blbě :palec:

Reakce:
Nynyna
Nováček 5 příspěvků 08.03.19 18:42

3 tt :D Pořád to neví naší, jen přítel,kamaradky :D Zatim jen vysoká sliznice? :D Ale pozitivní testy. Kdyby mi nebylo zle a neklesa mi tlak a nesnedla bych mojemu zmrzlinu… Asi tk nepoznám :lol:

Lucinka2209
Stálice 62 příspěvků 08.03.19 18:53

Taky se k Vám ráda přidám :)
MS má týden zpoždění, testy pozitivní, na kontrolu jdu 21.3 :) tak doufám,že bude všechno v pořádku :) :srdce:
Jinak s manželem jsme se snažili skoro 2 roky :)

Nynyna
Nováček 5 příspěvků 08.03.19 18:55
@Lucinka2209 píše:
Taky se k Vám ráda přidám :)
MS má týden zpoždění, testy pozitivní, na kontrolu jdu 21.3 :) tak doufám,že bude všechno v pořádku :) :srdce:
Jinak s manželem jsme se snažili skoro 2 roky :)

Ahoj :lol: Tak to máme stejně… Ja s přítelem taky dva roky. Pred dvouma rokama zamlkle tehu. :( Alw ted to vyjde. Jako vždy přišlo nečekaně… Mela jsem naplánovaný závodnický celý rok :D

Lucinka2209
Stálice 62 příspěvků 08.03.19 19:12

@Nynyna my jsme teď v únoru měli podstoupit první IUI, ale doktor to odpískal ,že mám nízkou děložní sliznici,takže šance asi 5%,že by se to povedlo. Takže pouze stimul Clostilbegytem a najednou se povedlo ,takže jsme šťastný ale ta doba do kontroly je šílená :cert: :srdce:

Anonymste
Stálice 73 příspěvků 08.03.19 19:31

Dneska druhá kontrola.. 10+0tt už :srdce: sice neplánovaně ale už se těšíme :dance:

denkat
Kecalka 489 příspěvků 08.03.19 19:40
@Anonymní píše:
Ahok holky :srdce: Tak, konečně se povedlo. Je tu někdo, kdo zjistil ze je v tom? :lol: Jak to prožívate? :lol: Mě je teda pěkně blbě :palec:

Ahojky, také se přidávám, jsem v 9 TT po roce a půl snažení, měli jsme špatný spermiogram, ale hned na vitamíny a hned druhý cyklus jsem našla // :lol: tento týden mě čekají odběry krve a moč a brzo i první screening tak doufám, že vše bude ok :lol: :mavam:
Jinak jsem celkem v pohodě, nijak zásadní problémy naštěstí nemám, ťuk ťuk :palec:

Sallema
Stálice 59 příspěvků 08.03.19 19:46

Ahoj, tak já taky čekám první mimi. Měla bych být v 7 tt.my jsme se ani moc nesnažili, po dvou měsících bez ochrany se zadařilo..

monikad3
Povídálka 17 příspěvků 09.03.19 08:33

Ahooooooj holky :srdce:
tak se přidávám.. Ve čtvrtek 28.2 jsem byla poprvé u doktorky byla jsem 5+0 a srdíčko jeste nebylo vidět. Dnes jsem 6+2.Teď jdu k paní doktorce 14.3 tak jsem pěkně nervózní… Jinak všem moc gratuluji je to nádhera a ještě když čtu jak dlouho jste se snažili… Jsem šťastná s Vámi :srdce: :hug:

monikad3
Povídálka 17 příspěvků 09.03.19 08:42

A nemáte náhodou některá z vás fotecku z 5 až 6 týdne?

denkat
Kecalka 489 příspěvků 09.03.19 09:18
@monikad3 píše:
A nemáte náhodou některá z vás fotecku z 5 až 6 týdne?

Ahojky, ano já mám ;) dle MS to mělo být 5+4, ale podle velikosti váčku 6+1 ;)

Nynyna
Nováček 5 příspěvků 10.03.19 16:32

@denkat Teda :mrgreen: prďola :D :srdce:

denkat
Kecalka 489 příspěvků 10.03.19 17:52
@Nynyna píše:
@denkat Teda :mrgreen: prďola :D :srdce:

Teď už jsem v 9 TT tak už je přeci jen větší :lol: :srdce: už to přeci jen není šedá šmouha, ale malinkatý človíček :) :) :)

Váš příspěvek
Reklama