Reklama

Čerstvý ET nebo až KET - Helios

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.08.18 09:02
Čerstvý ET nebo až KET - Helios

Ahojky holky, momentálně podstupujeme IVF léčbu v Heliosu Brno. Jsme před odběrem vajíček a jsem teď trošku v rozpacích z toho co dál. V tomto CARu stále doporučují odložení čerstvého ET a udělat až v dalším cyklu KET s tím, že je to takto úspěšnější. Jaké jsou s tímto vaše zkušenosti. Prostě po prodloužené kultivaci všechna embryjka zamratit a nechat měsíc ležet? Je zde opravdu vyšší šance na uchycení?

Reklama

Reakce:

Janli
Kelišová 5667 příspěvků 9 inzerátů 22.08.18 09:11

Mě to vyšlo na první dobrou. My jsme ovšem mrazili kvůli PGD.

Kikulele
Zasloužilá kecalka 827 příspěvků 22.08.18 09:22

Ja jsem musela take nechat vsechna embrya zmrazit,mela jsem hyperstimulacni syndrom,za mesic jsem sla na KET. Nechala jsem si vlozit jedno embryo a vyslo to na prvni pokus,pred mesicem jsem porodila dceru. :srdce:
Drzim palecky :kytka:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.08.18 09:34

@Kikulele Tak to moooc gratuluju a děkuji za odpověď :dance:

mamina2017
Ukecaná baba ;) 1025 příspěvků 22.08.18 13:31

je pravda, že já mám chlapečka po KEtu ;)

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Co je zač Česká ženská lobby, která narušila Dukovu mši, a co chce?

O pořádný poprask se v úterý postarala aktivistka jménem Aneta Petani, když v... číst dále >

Uzel útočí na Me Too: Rýpu se ženám všude, ale za ramena je vzít nemůžu!

Je tomu přibližně rok, co v Americe odstartovala kampaň Me Too. Za oběť jí... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >