Čertsvé maminky z Ostravy

80
24.4.17 11:54

čertsvé mamininky z ostravy

Ahoj je tu nějaka mladá maminka z ostravy, která by si občas popovídala? jsem v ostravě sama s přítelem a nikoho tu nějak moc neznám a ted čekáme mimčo a mám strach že to nezvládnu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

419
24.4.17 12:07

Ahojky, já mám prcka narozeného v lednu. Mladá už asi nejsem, ale stará taky ne. Z Ostravy jsem. Určitě to zvládneš a když budeš si chtít popovídat nebo se na něco zeptat, tak klidně můžeš :pankac:. Jen upozorňuju, že mám mimčo dost náročné a na pc se jen tak nedostanu. Je to od narození nespavec a uspávat ho přes den je celkem náročné. :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
80
24.4.17 12:14

@kvmatonka dekuju moc za podporu a za pomoc jsem taková nejistá a mam ze vseho strach tak snad si poradíme ale i tak moc dekuji :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
419
24.4.17 12:19

Neboj ono to přijde samo :*. V nemocnici ti poradí co a jak. A když si nebudeš s něčím vědět rady, stačí napsat, ráda poradím, když budu sama vědět. Jinak ten strach je běžný, taky jsem si říkala, že to nezvládnu a ejhle už to zvládám 3 měsíce. Je pravda, že je to pořád jak na houpačce a člověk pořád s miminem řeší nějaké problémy, ale s tím se musí počítat. Však on z toho jednou vyroste :dance:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.4.17 12:20

Čauky, já mám sice už 9m sviště a bydlím kousek od Ovy, ale jezdím tam prakticky denně. Jo a mladá snad jsem :think: Takže kdyby jsi chtěla někdy pokecat, tak není problém. A ikdyž se mi to snadno říká, tak se neboj, až budeš mít mimčo u sebe tak na všechno kolem něj přijdeš. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24
24.4.17 12:42

Ahoj, taky se přidávám :) jsem z Ostravy a mam už roční dceru. Jak říkají holky, s mimčem už na vše prijdes. Taky jsem jsem se bála, ze to nebudu zvládat a nakonec jsem si uvědomila, ze jsem ani nemusela mít strach. Jinak rada pomůžu s jakoukoliv obavou. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1538
24.4.17 12:46

Ahoj taky se přidávám mám pul ročního chlapečka a 4 letou holčičku určitě to zvládneš uvidíš

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
80
24.4.17 12:51

Děkuju moc jste strašně hodné a milé.. moc si toho vážím soufám že máte pravdu a pomoc potřebovat nebudu ale i tak dekuji za ochotu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
576
24.4.17 13:33

Ahoj take se pridavam jsem z centra a mam 1.5 rocniho. chlapecka a 7 letou dceru. Neboj se niceho, brzy si najedete na rezim a pak bude uz dobre a casem zacnes planovat aktivity, muzu ti pak doporucit super cviceni nebo plavani pro kojence :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
283
24.4.17 14:29

Ahoj holky, máme tady skupinku maminek, které čekají od teď do podzimu první nebo i další mimčo. Tak pokud máte termín porodu jaro/léto/podzim 2017 tak mi napište do zprávy a já vás tam přidám ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24
24.4.17 19:48

@Framik Muzu se zeptat na to cvičeni a plavání kam chodíte? :) uvažovala jsem o cvičení s malou a na plavání jsem se zkoušela přihlásit ale uz mají plno. Díky :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
576
24.4.17 20:13

@AnnElli na cviceni chodime do RC Chaloupka je tam cvico od nejmensich Berusek, pres strednaky az po 3 lete Medvidky. Nevim jak mad velke ditko, pak muzes byt libovolne v hernicce. A na plavco chodime na Capkarnu z boku do Chobotnicky. Plave s nejmensimi az 3-4 letymi. Je tam I sauna libovolne a herba.na adaptaci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama