Červ ve stolici ve 36. týdnu těhotenství

Anonymní
8.8.11 17:31

červ ve stolici ve 36.týdnu těhotenství

Dobrý den, chtěla bych poprosit o radu. Před 3dnama jsem nalezla ve stolici bílého tenkého hýbajícího červíka a chci se zeptat jestli to může nějak ublížit miminku? a jak se toho zbavit, zkoušela jsem česnekovou kúru.
Děkuju za odpověd.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

18226
8.8.11 17:35

Ahoj, no, radši jdi k lékaři. Dá ti nejspíš nějaký sirup a pujdou ven. Jak byl dlouhý?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9373
8.8.11 17:35

asi bych šla k dr. aby řekli co je to za červa a jestli je to nebezpečné

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9140
8.8.11 17:37

Určitě jdi k lékaři, nestyď se. Nejlepší by bylo toho červa přinést s sebou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17715
8.8.11 17:42

nebo sněz česnek, prý to ty červíky zabíjí, já si pamatuju jako děcko, že jsme taky něco takového měli… :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17715
8.8.11 17:43

aha…já si nevšimla, že už jsi česnek zkoušela, tak to pardon :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
QQQQ
8.8.11 17:44

Upaluj v lékaři. Miminku to podle mě neublíží, ale ty by sis mohla zadělat na další problémy. Jak byl dlouhý ten červ??? Já měla kdysi cca 15-20cm dlouhou škrtavku a nikomu nepřeji ten šok, když jsem ji uviděla jak mi leze z… :poblion: :poblion: :poblion: Dostala jsem tablety na zahubení případných dalších potvůrek a myslím, že ještě 2× nebo3× jsem byla na kontrole. A nestyď se, od toho jsou lékaři. I když…já se styděla šíleně :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
48557
8.8.11 17:56

roup nemuže ublížit a česnekové kůry jsou k ničemu.musíš pro sirup kterej ti napíše každej dr.U nás v rodině jsou běžné při velké konzumci sladkého nebo jen tak jako návštěva z mš :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3366
8.8.11 18:07

máš roupy.. takže k doktorce.. napíše si sirup :wink: je to celkem běžné

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11503
8.8.11 18:12

Ježiš, to něco takovýho u lidí je?? Já myslela, že jen u zvířat!!! Určitě bych šla co nejdřív k doktorovi ať je to co je to!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7320
8.8.11 19:14
Pettulle píše:
Ježiš, to něco takovýho u lidí je?? Já myslela, že jen u zvířat!!! Určitě bych šla co nejdřív k doktorovi ať je to co je to!

Je to dětský roup :-) A je to docela běžný „parazit“ u dětí a i u dospělých. Každopádně k lékaři, česnek apod. rady nezabírají, je to jen prevence :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1175
8.8.11 20:21

Na roupy Vám doktor předepíše tablety Vermox a dobře pomáhají.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7647
8.8.11 21:06

zřejmě škrkavka, já měla kdysi 2cm, dostala jsem tablety, sirup se prý už nedělal. Je to z nemytého ovoce, zeleniny.Určitě k lékaři, česnek nic neřeší

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2
11.8.11 08:53

tak jsem byla u doktorky a předepsala mi Vermox a po 2 dnech jsem byla na záchodě a opět tam byli malí červíci, už jsem z toho nešťastná :-(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
180
11.8.11 09:09

ahoj,tohle jsem nasla..Nákaza Roupem dětským není rizikem ani pro těhotnou osobu ani pro dítě. Léčba je možná po 12 týdnu těhotenství.Lék se prakticky ze střeva nevstřebává.Vermox tbl - bohužel pouze na lékařský předpis.Je možné i počkat léčbu provest až po porodu. V tomto případě je vhodné dodržovat přísnější hygienu.Roup dětský může zalezt i do pochvy, ale opatrný výplach vodou by měl stačit

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama