Červená barva na šedivé vlasy

Anonymní
21.11.20 13:59

Cervena barva na šedivé vlasy

Holky. Je možné obarvit bílé vlasy v černých - začínají sediny :mrgreen: - nejakou barvou s červeným odstinem? Ze by se obarvily jen ty bílé…

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
19759
21.11.20 14:03

Ne :D jako muzes to napatlat, ale na ty cerne to muze chytit trochu taky (minimalne to bude hazet odstín). Leda bys ty bile vlasy nabarvila uplne mimo, ale to by byla mravenčí prace je vsechny vytahat :think: jo a bacha cervena nejhur kreje sediny, rychleji se vymyva a na sediny potřebuješ primo kryci barvu, samotny modni odstín sediny nekreje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.11.20 14:06
@Kriss Tina píše:
Ne :D jako muzes to napatlat, ale na ty cerne to muze chytit trochu taky (minimalne to bude hazet odstín). Leda bys ty bile vlasy nabarvila uplne mimo, ale to by byla mravenčí prace je vsechny vytahat :think: jo a bacha cervena nejhur kreje sediny, rychleji se vymyva a na sediny potřebuješ primo kryci barvu, samotny modni odstín sediny nekreje.

To by mi nevadilo. Dala bych to na celou hlavu, ale nevím, jestli nějaká cervena barva chytne na ty bílé…

• Citovat
  • Nahlásit
19759
21.11.20 14:13
@Anonymní píše:
To by mi nevadilo. Dala bych to na celou hlavu, ale nevím, jestli nějaká cervena barva chytne na ty bílé…

Z těch drogerkovejch moc nevim. Profi se musi namichat. Koukej na krabicce by melo byt psano, ze kryje sediny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24299
21.11.20 14:22
@Anonymní píše:
Holky. Je možné obarvit bílé vlasy v černých - začínají sediny :mrgreen: - nejakou barvou s červeným odstinem? Ze by se obarvily jen ty bílé…

Barvila jsem se nyní šamponem na 24 umytí a chytlo to i na šediny. Byla to teda hnědá barva, ale to počítám nehraje moc roli.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17559
21.11.20 14:52

Barvím šediny červenou normálně, ale počítej s tím, že na šediny to chytne ohnivě červený. Pokud jich máš opravdu hodně, tak je lepší he obarvit na hnědo a červenou použít jako přeliv.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
49
22.11.20 14:14
@Anonymní píše:
Holky. Je možné obarvit bílé vlasy v černých - začínají sediny :mrgreen: - nejakou barvou s červeným odstinem? Ze by se obarvily jen ty bílé…

Mně poradila kadeřnice, že si mám namíchat červenou barvu se střední hnědou která kryje šediny, aby právě ta červená až tak moc nezářila u odrostů, je to pak hrozný kontrast.
Takže dávám půl na půl a mám zas na příští barvení. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13
22.11.20 14:19

Zkusila bych se poradit přímo s kadeřnicí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.11.20 17:59
@Adnel píše:
Mně poradila kadeřnice, že si mám namíchat červenou barvu se střední hnědou která kryje šediny, aby právě ta červená až tak moc nezářila u odrostů, je to pak hrozný kontrast.
Takže dávám půl na půl a mám zas na příští barvení. ;)

To zni dobře. Děkuji.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat