Červená barva na vlasy, jakou vybrat?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Super mamka
Povídálka 12 příspěvků 07.09.18 14:09
Červená barva na vlasy, jakou vybrat?

Ahojte maminky! Už po asi 2 měsících uvažování jsem se rozhodla si nabarvit vlasy na tmavě červenou, jenže nevím jakou značku si vybrat. Dneska jsem byla v Rossmanu se podívat na barvičky a zahlédla jsem tam jednu tmavě červenou v akci za 100 korun od Syoss, dost se mi líbila, jenže když jsem se tu podívala na recenze téhle značky, tak tu většina psala že po naneseni barvy jim začala ukrutně štípat a pálit hlava, takže nevím nevím.. ale jsou to příspěvky staré už asi 8 let, takže možná změnili recepturu :P Jinak mám tmavě hnědé vlasy a nevím jestli my chytne zrovna tak jak chci, takže se vás chci zeptat jaké máte zkušenosti s červenými odstíny barev na vlasy? Chtěla bych takovou aby mi na tmavých vlasech dobře chytla, dlouho vydržela a aby mi po ní nezačali padat a svědět/štípat.. vlasy :lol:

Reakce:

Lioness34
Zasloužilá kecalka 792 příspěvků 07.09.18 14:12

Doporučuji schopnou kadeřnici. Dokud jsem si barvila doma vlasy nebo i jen přeliv tak se mi dlouho neleskly apod tak už proste roky chodím fakt k bajecne a vlasy mam kvalitní hezké leskle klidně tři měsíce a když potrebuji jen odrost udělá jen odrost. Mam i kosmetiku primo ke značně a jsem max spokojena. Je to proste znát. Navíc schopna kadernice Tě i dotonuje… poradi vzhledem k obličeji jaký odstín atd. Proto já říkám - do vlasů se vyplatí investovat ;)

Korela chocholatá
Kecalka 397 příspěvků 07.09.18 14:43

Syoss neee, taky mě po něm pálila hlava, když jsem měla červené vlasy. Tehdy jsem taky používala Schwartzkopff takovou tu pěnovou, nevím jestli se ještě prodává, ale byla jsem spokojená. Ale nejlepší zkušenosti mám s barvami od L'Oréal, třeba casting creme gloss, ale všechny jsou skvělé, vlasy po nich jsou krásně jemné. :dance: Nicméně s jakoukoliv červenou jsem měla problém, že přestala být velmi brzo tak zářivá a intenzivní a odrosty vypadaly jako šediny (přírodní vlasy mám velmi světle hnědé), takže jsem se musela často barvit a nakonec jsem se na celou červenou vykašlala. :P

Uživatel je onlinechs.jasmin
Echt Kelišová 7604 příspěvků 07.09.18 14:44
@Super mamka píše:
Ahojte maminky! Už po asi 2 měsících uvažování jsem se rozhodla si nabarvit vlasy na tmavě červenou, jenže nevím jakou značku si vybrat. Dneska jsem byla v Rossmanu se podívat na barvičky a zahlédla jsem tam jednu tmavě červenou v akci za 100 korun od Syoss, dost se mi líbila, jenže když jsem se tu podívala na recenze téhle značky, tak tu většina psala že po naneseni barvy jim začala ukrutně štípat a pálit hlava, takže nevím nevím.. ale jsou to příspěvky staré už asi 8 let, takže možná změnili recepturu :P Jinak mám tmavě hnědé vlasy a nevím jestli my chytne zrovna tak jak chci, takže se vás chci zeptat jaké máte zkušenosti s červenými odstíny barev na vlasy? Chtěla bych takovou aby mi na tmavých vlasech dobře chytla, dlouho vydržela a aby mi po ní nezačali padat a svědět/štípat.. vlasy :lol:

Ahoj,

asi tě zklamu, ale u červené bych docela u řekla, že je to naprosto jednou, jakou barvu - značku vybereš, protože červená je známá tím, že se děsně ráda, ale hlavně i velmi brzy vymývá :nevim: Švagrová se barvívala doma a měla různé značky - levnější i dražší, někdy i melírovku a na svatbu měla i přímo barvení od kadeřnice a stejně prostě ta barva moc dlouho nevydrzí a vymývá se do rezavé a pak k blond :nevim: :zed:
Sama jsem měla červenou asi rok, já si tedy vlasy jen podbarvovala (ooo má mladá, pubertální léta :lol: ), ale používala jsem pigmentovku - barvu na melír v prášku. Značku už nevím. A ta vydržela nejdéle, byla dobrá.

vonajebohyne
Echt Kelišová 9526 příspěvků 07.09.18 14:48

Co se tyka cervenych a zrzavych barev, tak stalobarevna je pro me pouze henna. Ani profi barva od kadernice nikdy nemela dlouhou intenzivni vydrz.
Henna je navic regeneracni, takze ani castejsi aplikace nevadi. Nevyhodou je, ze se musi v pripade zmeny nechat odrust, respektive ze nejde zesvetlit.

Korela chocholatá
Kecalka 397 příspěvků 07.09.18 15:00
@vonajebohyne píše:
Co se tyka cervenych a zrzavych barev, tak stalobarevna je pro me pouze henna. Ani profi barva od kadernice nikdy nemela dlouhou intenzivni vydrz.
Henna je navic regeneracni, takze ani castejsi aplikace nevadi. Nevyhodou je, ze se musi v pripade zmeny nechat odrust, respektive ze nejde zesvetlit.

Jde, pokud se nejdřív přebarví na hnědo. Já šla takhle z červené na blond a povedlo se mi to asi za 3 měsíce. :lol: Ale moje vlasy vydrží všechno. Možná bych zakladatelce místo normální červené doporučila teda nějakou mahagonovou, ta mi vydržela dlouho intenzivní. :dance:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rebečina křídla: Příběh Rebeky, která trpí nemocí motýlích křídel

O nemoci motýlích křídel v poslední době slýcháme stále častěji. V čem... číst dále >

Jak bojovat proti vzniku potravinové alergie u dětí – pomůže hypoalergenní mléko?

Stále častěji se setkáváme s nešvarem zvaným alergie u dětí. Riziko jejího... číst dále >

Články z Expres.cz

Láska Pavly Tomicové: Manžel je pro ni muž života, ten jí to stále dokazuje

Nejusměvavější, nejzábavnější, nejrytmičtější a nejpřekvapivější. To je... číst dále >

Horečka sobotní noci Anety Vignerové: Že by přebrala přítele Vice Kerekes?

Aneta Vignerová (31) v sobotu v noci vyrazila do víru velkoměsta. Krásná miss... číst dále >

Články z Ona Dnes

Mýty o alkoholismu: závislý patří do léčebny a poznáte ho na první pohled

Češi patří mezi největší pijáky alkoholu nejen v Evropě, ale i ve světě.... číst dále >

OBRAZEM: Morbidně obézní žena usiluje o to, aby byla nejtěžší na světě

Šestadvacetiletá žena z ostrova Faial v Atlantském oceánu, která si říká... číst dále >