Červená karkulka, Vlk a sedm kůzlátek apod.

22.9.15 20:18

Červená karkulka, Vlk a sedm kůzlátek apod.

Ahoj maminky, mám prosbu, trochu jsem hledala a pátrala na netu a nenašla jsem. jsou zfilmované klasické pohádky jako je Karkulka, Vlk a sedm kůzlátek, perníková chaloupka a pod. Našla jsem jenom karkulku od svěráka a to se mi zdá krátký. něco aspon na hodku není? díky :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

69308
22.9.15 20:21

Nikdy jsem neviděla, perníkovou chaloupku hranou jednou jo, ale upřímně, to jsou tak drastický pohádky, že se dají jen kreslenou formou, kdy si to člověk tak nepředstaví, zfilmované by to byla drasťárna. Máme je v knížce kreslené a už to je dost a dost :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
61062
22.9.15 20:25

@terinka4444 asi tak. Ja ted ty pohadky cetla pro sebe a nestacila jsem nekdy zasnout, takove „horory“ :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1174
22.9.15 20:27

Tyhle pohádky by při kvalitnim zfilmování mohly klidně strašit dospělé. O žádném zfilmování jsem neslyšela, viděla jsem jen kratší animované a stačilo. Dětem bych se to bála pustit :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.9.15 20:30

Já jsem se špatně vyjádřila, myslela jsem animáky. Třeba sněhurka a sedm trpaslíků je hezky udělaná od disney i když ta ježibaba je tam taky luxusní"

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9061
22.9.15 20:31

Námět karkulky byl v Kdopak by se vlka bál (hraný film)…ale to asi nehledáš :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.9.15 20:34
@Kotatko03 píše:
Námět karkulky byl v Kdopak by se vlka bál (hraný film)…ale to asi nehledáš :?

pro malýho určitě ne, ale po shlédnutá ukázky bych řekla že to bude na zimní večer hezký film pro mě ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8827
22.9.15 20:43

Zrovna ta operetka od sveraka je skvela. konci to vtipne a pochopila to i dvouletka.

Jinak doporucuju tyhle pohadky snad jen na cd vypravi to Hoger.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.9.15 20:43

A svěrák toho má víc než karkulku že jo?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9061
22.9.15 20:50
@smajlicek90 píše:
pro malýho určitě ne, ale po shlédnutá ukázky bych řekla že to bude na zimní večer hezký film pro mě ;)

Nevím kolik má malej, ale pro al dítě určitě ne, ale třeba od známých malá jí má ráda (7 let)…nicméně…shrnu to…ráda na to kouknu i sama :oops: :mrgreen: prostě se mi ten film líbí :dance:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8827
22.9.15 20:51

@smajlicek90 jj ma vic, ale ta karkulka je fakt vtipna a srozumitelna

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17067
22.9.15 20:55

Od Svěráka je ještě pěkný zpívaný Budulínek ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.9.15 21:05

Jdu kouknout na svěráka

a našla jsem - http://audioknihy.heureka.cz/…specifikace/#…- mimo jiné to namluvil i hoger mám první dárek k vánocům :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4091
22.9.15 21:34

Ahoj, bezva je pohádka Tři bratři - Sněhurka, Karkulka a Maruška. Moc pěkné písničky, prcek (3 roky) by se na to nejraději koukal každý den. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9061
23.9.15 06:44
@Saffiraa píše:
Ahoj, bezva je pohádka Tři bratři - Sněhurka, Karkulka a Maruška. Moc pěkné písničky, prcek (3 roky) by se na to nejraději koukal každý den. :mrgreen:

Ta je dobrá…počkej ale není To první Růženka :think: :mrgreen: každopádně písničky jsou celkově super. U nás mánie z Tří bratrů proběhla loni, kdo neměl plakát byl totální outsider :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama