Červená kůže u dítěte po pobytu na slunci

28.5.17 16:00

Červená kůže u dítěte po pobytu na slunci

Zdravím, prosím poraďte, včera když jsme byli se synem venku,(2roky) normalne jsem ho namazala (ale asi ne dost) opalovacím krémem, dnes má úplně červené tvaricky a jsou horké, ale je vidět že ho to nebolí, i spal klidně. Může to být přeci jen spálené? Jak mu pomoci, jogurt nebo tvaroh? A jak dlouho nechodit ven? Když je tak krásně těžko ho držím doma, brečí že chce ven. Děkuji za rady, sama si nadavam:-(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

26268
28.5.17 16:02

@Pinguina namaž ho silnější vrstvou krému, po spálení ideálně faktor 50 a jděte normálně ven. Přidej klobouček nebo kšiltovku. Může si hrát třeba někde ve stínu? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.5.17 16:05

@Tinuvien jj 50 kou už jsem ho namazala i na klobouček jsem mu našila šňůrky aby si ho nemohl sundat, :mrgreen: no s tím stínem to bude horší on běhá po celé zahrade a nemá chvilku stání, tak myslíte že ho nemusím drzet doma?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1061
28.5.17 16:05

Namazala bych opět krémem a šla bud brzo ráno nebo až na večer…hlásili že bude v těchto dnech vysoký uv index tak je třeba se opravdu dobře chránit, nas kluk se včera taky spálil ale tomu už je 13 let…takže dnes mažeme panthenolem a je doma.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
47809
28.5.17 16:08

Ano muze to byt spalene nebo chyta prvni barvu do cervena nez bude hnednout. Mazat opalovacim kremem.
Mela jsem vcera decka od 7-20h. venku dnes to vypada dost podobne, navic se placaji ve vode. Musi se mazat. Dom je za bohq nikdo nedostane, kdyz je tak hezky. Holky se opaluji hezky napred jsou cervene, ale jen chvilku, pak hned hnednou. Kluk to nevim po kom ma, je jak reditel vapenky a jde do cervena a tak je dlouho.
Vecer po koupani natiram kremem po opalovani. Muzes pantenolem.

Příspěvek upraven 28.05.17 v 16:10

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.5.17 16:09
@Zacharova píše:
Namazala bych opět krémem a šla bud brzo ráno nebo až na večer…hlásili že bude v těchto dnech vysoký uv index tak je třeba se opravdu dobře chránit, nas kluk se včera taky spálil ale tomu už je 13 let…takže dnes mažeme panthenolem a je doma.

No je teda fakt že i já byla namazana a stejně jsem se spalila :-( a to se mi často nestává

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.5.17 16:17
@Kelsey píše:
Ano muze to byt spalene nebo chyta prvni barvu do cervena nez bude hnednout. Mazat opalovacim kremem.
Mela jsem vcera decka od 7-20h. venku dnes to vypada dost podobne, navic se placaji ve vode. Musi se mazat. Dom je za bohq nikdo nedostane, kdyz je tak hezky. Holky se opaluji hezky napred jsou cervene, ale jen chvilku, pak hned hnednou. Kluk to nevim po kom ma, je jak reditel vapenky a jde do cervena a tak je dlouho.
Vecer po koupani natiram kremem po opalovani. Muzes pantenolem.Příspěvek upraven 28.05.17 v 16:10

Jj my taky pořád venku, hrozně se bojím jestli je to opravdu spálené jestli mu nemůžu ještě ublížit když půjdeme ven, už jsem ho namazala 50 faktor dvakrát a zatím držím doma ale brečí mi tu :-( panthenol nemám, zítra dokoupim v lékárně

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
47809
28.5.17 16:22

@Pinguina
My uz name od obeda na terase stin. Ale na bazen a zbytek zahrady sviti.
Behaji sem a tam. Sama jsem venku nenutim je byt doma.
Breci, ze ho to pali nebo ze nechce byt zavreny doma?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2014
28.5.17 16:28

Jde o to taky jekým krémem, doufám že tu neurazím nikoho z přítomných, ale takové ty astridy nejsou nic, četla jsem na ně recenze, doporučuji koupit klidně menší faktor, ale kvalitního krému, v lékarně, jinak jestli ho nic nebolí nepálí, nechala bych ho ve stínu :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.5.17 16:29

@Kelsey to máte dobrý my máme stín jen kousek pod stromem, jinak zahrada plná slunce, brečí že chce ven, je vidět že ho to nebolí, blbnul na gauči a tvarema držel o pohovku a nic smál se na mě jak beruška :-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
47809
28.5.17 16:32
@Pinguina píše:
@Kelsey to máte dobrý my máme stín jen kousek pod stromem, jinak zahrada plná slunce, brečí že chce ven, je vidět že ho to nebolí, blbnul na gauči a tvarema držel o pohovku a nic smál se na mě jak beruška :-D

Natrit, dat ksiltovku/klobouk nevim co mate a at jde ven litat. Zachvilku se slunko stoci uplne. Netrapila bych ho doma zavreneho.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.5.17 16:32

@onajeblond mám niveu 50 faktor tu zmíněnou Astrid mám taky :mrgreen: :mrgreen: ono těžko se v tom vyznat

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2014
28.5.17 16:37
@Pinguina píše:
@onajeblond mám niveu 50 faktor tu zmíněnou Astrid mám taky :mrgreen: :mrgreen: ono těžko se v tom vyznat

u nivei nevím u astridu určitě néé, jestli ti mohu já poradit osobně, a nemáš problém zaivestovat prošku víc do krému, tak za naši celou rodinu doporučujikrém daylong, je dražší ale učinek zaručen, koupíš ho v lékárně, mám pocit že dělají i speciálně pro děti, tak zeptat se tam :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
215
28.5.17 16:56
@Pinguina píše:
už jsem ho namazala 50 faktor dvakrát a zatím držím doma ale brečí mi tu

nechapem preco si ho namazala kremom na opalovanie ked ho drzis doma? dokonca 2 krat! to nedava zmysel. Co ho chranis pred ziarovkami? Kremom na opalovanie si ho mala natriet vcera, dnes pouzi krem PO opalovani

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.5.17 16:58

@Kelsey tak už litá venku v kloboucku je děsně stastny, hrozná radost, díky za rady, nevíte pomůže od toho zčervenání tvaroh na noc? Před chvilkou jak jsem ho mazala přišlo mi jako by v tom červeném měl jakoby krupičku, je to normální? :-)promiňte moje dotazy jsou děsný :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama