Červena skvrna 1 cm na prsu

• Fotoalbum (2)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
12.1.22 18:20

Cervena skvrna 1 cm na prsu

Dobry vecer,
Mohl by mi prosim nekdo zkusenejsi poradit, o jakou skvrnu na obrazku muze jit? Dnes jsem nasla na prsu 1cm trochu vystouple cervene kolecko, nesvedi, ani od hmuzu to nemuze byt jsem ted v horach, jedine indicie mam pred menstruaci a byla jsem v posilovne, kde jsem se zpotila, je mozna potnicka? Ale do posilovny chodim casto a potim se pokazde na prsou a nikdy jsem nic takoveho neobjevila:( take to neboli jako pocinajici akne, je to leve prso spodni cast. K doktorovi se aktualne nedostanu. Dekuji za jakoukoliv odezvu,
Hezky vecer.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
66538
12.1.22 18:24

Občas se mi něco podobného udělá od podprsenky :think: asi bych jen v klidu sledovala, jak to zmizí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2746
12.1.22 18:50

Mě to přijde jako štípnutí…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
818
12.1.22 19:50

Já mela skoro to samé, nezmizelo to a doktorka řekla, že je to plíseň. Měla jsem to taky ze zapoceni z fitka

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12.1.22 20:59

@martina.se moc dekuju!:) ja kdyz mam tesnou podprdu tak se mi sedre nekdy kuze od potu, ale ted mam volnou. Budu to premlouvat at to odejde rychle tak jak prislo🙏🏻

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12.1.22 21:01

@Micilin moc dekuju!:) ajejej:/ mate prosim neco zaruceneho na osetreni? Je to nebezpecny?🙏🏻

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12.1.22 21:02

@reny14 dekuju!:) me taky ale jsem ted na severu, kde je kolem -10 stale a zadnou havet tu nevidim a ani to nesvedi:/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
818
12.1.22 21:23

@trenovanahol Myslím, že jsem na to dostala sprej Micetal nebo tak nějak. Asi týden jsem to tím strikala a byl pokoj. A kde jsi na severu, jestli se můžu zeptat?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12.1.22 21:30

@Micilin jee dekuju!:) a tyden bez posilovny poceni nebo je to ok chodit dal? Podivam se tu v lekarne, jsem na vesnici ve Svedsku 4hodiny na sever od Stockholm☀️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat