Červená vyrážka na ploskách nohou

114
4.2.16 20:15

Červená vyrážka na ploskách nohou

Ahojky, naší pětileté dceři se před dvěma dny udelala na ploskách nohou červená vyrážka. K tomu jsem si včera večer všimla ze ma úplně červené konecky prstů. Ráno byly ruce i nohy klidné, teď večer to opět vylezlo. Netuší někdo co by to mohlo být???Včera i dnes dostala Aerius a spustila se ji rýma, ale to s tím asi nesouvisí. Děkuji za každou odpověď

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

23780
4.2.16 20:18
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
114
4.2.16 20:31

No to me napadlo jako první, ale podle fotek mi to právě moc nesedí. Snad jen ta vyrážka na nohách. Nemá teplotu, nic ji nebolí, vyrážka akorát svedi a afty taky nemá :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11133
4.2.16 20:57

Nemuze to byt alergicka reakce? pokud je to na chodidlech, tak me napada treba novy prostredek na vytirani nebo ve sprchace atd.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7254
4.2.16 21:03

Mám pocit, že „ruce, nohy, ústa“ měly tu vyrážku jinou… :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
854
4.2.16 21:12

Podle mě alergická reakce na něco nebo pytiriasis rosea

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3743
5.2.16 10:42

Není to jakoby tvrdý hrbolek?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
114
5.2.16 15:23

Hrbolek to určitě není :nevim: Dnes celý den je položka klidná, na nozkach nemá téměř nic, ruky jsou jen růžové, ale tak stejně to bylo včera a vyskocilo to az k večeru. Alergická reakce nás také napadla, ale zatím netušíme co by to mohlo způsobit :? Příští týden jdeme na alergo na kontrolu tak ukážu fotky paní doktorce. Máme potvrzenou alergii na zvířecí srst, ale doposud neměla nikdy žádné problémy

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7531
5.2.16 23:26

Tohle měla malá v nějakých 18 ti měsících, rozšířilo se jí to po celém těle, nikdo nepřišel na co to byla alergická reakce, ale jako první jsem vysadila mléčnou bílkovinu a lepek, taky jsem dostala aerius, zklidnilo se to a po nějakých 2 měsících jsem postupně zavedla opět lepek a mléko a nic se nevyrazilo od tý doby dobrý

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2973
5.2.16 23:31

Ruka noha pusa tourcite neni, to vypada jinak… jsou zvlastni jen ty posledni clanky prstu na ruce…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama