Červené bolavé krvavé fleky na zadečku

20.3.20 16:38

Červené bolavé krvavé fleky na zadecku

Dobrý den, mám 8 měsíční miminko a na zadečku se mu udělaly velké krvavé fleky a bolí ho to vypadá to jako strhlá kůže a nevíme od čeho to je a jak se toho zbavíme.
Budu ráda když pomůžete a řekněte mi co to je a jak se toho zbavime
Předem moc děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

14671
20.3.20 16:42

Kup imazol krémpasta a střídej to se sudokrémem. Má opruzeniny infikovaný kvasinkou. Přestaň používat bepanthen a podobný přípravky s obsahem lanolinu, protože ty kvasinkový infekce zhoršují.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.3.20 16:45

@Janli
Mockrát Dekuju za radu
Takové krémy nepoužíváme od narození používáme sudocrem a už si nevím rady bolí ho to nenechá si na to sáhnout sní utrit

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9128
20.3.20 16:46
@Karolina1999 píše:
Dobrý den, mám 8 měsíční miminko a na zadečku se mu udělaly velké krvavé fleky a bolí ho to vypadá to jako strhlá kůže a nevíme od čeho to je a jak se toho zbavíme.
Budu ráda když pomůžete a řekněte mi co to je a jak se toho zbavime
Předem moc děkuji

Má to strašný. Prosím tě smaž ale hned tu fotku!
Namazala bych to genciánkou. Hlavně ať je to jen na vzduchu. Žádné vhlčené ubrousky ani sprchové gely. Jen čistá voda a na usušení poťupat plenkou. Mazat zinkovou mastí. A větrat a větrat doma na vzduchu. Také pozor v čem pereš oblečení? Přidat máchání do pračky, vyprat vše na 60C.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
409
20.3.20 16:47

Opruzenina. Obklady z řepíku, dvakrát denně Imazol a mezitím Sudokrem nebo Robátko.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
122
20.3.20 16:49

Ahoj, dcera mi takhle reagovala na jinou značku plen. Dělali jí to Bella Happy, změnili jsme na ty z DM. Nejlépe omývat jen vodou a ne vlhčenými ubrousky a mazat (Sudocream a ev. na ty boláčky Imazol).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.3.20 16:56

Všem moc děkuji
Tenhle druh plen nepoužíváme ale je to možné že je to z jižních plen dm pleny nebylo tak jsme koupili jiné v Kauflandu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
100
20.3.20 17:30

Smazat fotku. Já bych dělala sedave koupele v řepíku, nebo potupat černým čajem. Pěkně to vysuší. Nechat bez pleny a větrat, neměnit pleny, nepoužívat vlhčené ubrousky. Lehce maznout mesickovou weledou na opruzeniny.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.3.20 17:57

Uvarit silný černý caj, nechat vychladit. Omyt zadek vodou, lehce osusit, namočit tamponek do caje(vzit vzdy čistý!!), zadek potapat čajem, nechat zaschnout, možno si pomoct fénem. Pokud opruzenina mokva, ničím nemazat! Pokud ne, tak po čaji namazat sudocremem či imazolem. Tenkou vrstvu! Postup opakovat pri každém prebaleni. Je to na palici ale pomůže

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
580
11.5.20 17:07
@Janli píše:
Kup imazol krémpasta a střídej to se sudokrémem. Má opruzeniny infikovaný kvasinkou. Přestaň používat bepanthen a podobný přípravky s obsahem lanolinu, protože ty kvasinkový infekce zhoršují.

přesně tak :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2943
11.5.20 17:42

Nás od ošklivých opruzenin zachránila vždy zinková mast - fakt spolehlivě do druhého dne.
Jinak umývat zadek po každém kadění pod tekoucí vodou, natřít zinkovkou a bude ok.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama