Červené fleky na krku kojence

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.06.19 07:31
Červené fleky na krku kojence

Ahoj holky, prosím, potřebuji poradit. Je toto zaparenina? Jsem z toho nešťastná, krk omyvam vodou, suším, mažu imazolem a prostě to nechce zmizet. Má to už víc jak týden :( co na to zkusit jiného? Na fotce ty bílé tečky jsou ještě od krému. Jinak je to jen cervene… Děkuji :srdce:

Reakce:
Uživatel je onlinesediza
Závislačka 2807 příspěvků 29.06.19 07:34

To vypadá jako ekzém. Ale šla bych s tím na kožní

Janula96
Nováček 10 příspěvků 29.06.19 07:38

@sediza Já i mamka jsme atopici a napadlo mě, jestli to není třeba i ekzém. Radši tam zajdu. Děkuji :)

monique1112
Stálice 72 příspěvků 29.06.19 07:42
@Janula96 píše:
@sediza Já i mamka jsme atopici a napadlo mě, jestli to není třeba i ekzém. Radši tam zajdu. Děkuji :)

Kdyz byla starsi dcera mimino mela neco podobneho zase pod krkem. Taky jsem vsemoznym mazala, ale ztratilo se ji to, az ji vyrostl krk :)

Alkata
Zasloužilá kecalka 839 příspěvků 29.06.19 08:16

Normální ekzém. Toho ještě bude. Všude možne, někdo víc někdy méně. Z toho vyroste 8) Mazat. V nejhorším občas kortikoidy, kdyby to mimco svedelo.

Kukacka123
Závislačka 4230 příspěvků 29.06.19 09:48

Tohle je uplne presna kvasinka. Pricina neni ekzem jako takovy, to je jen dusledek. Hlavne se musi resit streva - ty jsou v neporadku. Nase mala to mela taky, bojovali jsme taky. Hlavne to nenech vic rozjet! Kdyby jsi chtela, napis zpravu ;) kortikoidy i kozni za me uplna zbytecnost, kortikoidy uplna! Nam nepomohli, ba naopak, a co vim z okoli, tak kozni resi jen kuzi (dusledek), ale ne jadro pudla (streva). Pak nebudes muset bojovat cely zivot, jen je treba to podchytit. Nic ti ale nenutim, nejde o zadnou reklamu ;) klidne napis ;)

Zorks
Nováček 1 příspěvek 07.09.19 22:32
Fleky

@Kukacka123 dobrý den. Mohla by jste mi prosím víc popsat obtíže se kterými jste se potýkali… dcera má obdobné fleky, které se ale objevují v návaznosti na jidlo. Příkrmy podáváme víc jak měsíc.. Vzhledem k tomu, že není kojená, tak od konce 4.měsíce. vyzkoušeli jsme toho hodně a neměla na nic negativní reakci. Před 14 dní jsme jí dali pyré z letních jablek. Byly trochu kyselejsi. Osypala se na celém trupu. Mudr říkala, že je to kopřivka a ze to odezní. Pro jistotu jsme vynechali ovoce a dávali jen masozeleninové příkrmy a kaše. Asi od 5teho dne od výsevu koprivky se nám ale deje to, že po každém jídle se ji v oblasti krku, zátylku a bříška objeví fleky jako by byla opařená. Někdy to vybledne, ale po každém jidle vypadá, jako bychom jí vylili za krk horkou vodu. Po nočním spánku je to nejméně výrazné. Reaguje takto na všechny potraviny se kterými již měla zkušenost a byla bez reakce. Předem děkuji za odpověď. :)

Kukacka123
Závislačka 4230 příspěvků 07.09.19 23:06

@Zorks poslu sz ;)

Váš příspěvek
Reklama