Reklama

Červené flíčky na dlaních a ploskách chodidel

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Aneta199
Povídálka 30 příspěvků 05.12.17 07:03
Červené flíčky na dlaních a ploscích chodidel

Ahoj holky :,( chtěla jsem se Vás zeptat na radu, zda se někomu někdy v průběhu těhotenství nebo v " normálním stavu" :D nevytvořili z NIČEHO NIC na rukou takové červené pupínky, vypadají jako štípanec od komára. Začalo to jedním svědivým pupínkem, jenže dnes v noci jsem se probudila a mám ty pupínky všude na dlaních a dokonce už i na ploscích na chodidlech. Absolutně tápu, z čeho to může být, předevčírem mi totiž i bylo mizerně, jako by zvýšená teplota a bolest v krku a na jednou tohle. :,( Před dvouma měsícema jsem dobrala antibiotika kvůli infekci z ekzému a zase nějaký problém :( Mám strach, jelikož jsem v šestém měsíci, nerada bych něco zanedbala :/ :nevim: Nemáte některá podobné zkušenosti? :think:

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Amelie30
Ukecaná baba ;) 1951 příspěvků 05.12.17 07:23

@Aneta199 zašla bych k dr. Bohužel v těhotenství vyskáče vše možné i nemožné, já byla věčně nakřapaná, známé se zase na těle udělala plíseň. Byla u kožního, dr. jí udělal stěry. Výsledkem bylo, že je to opravdu hormonama, po porodu vše zmizelo. Ale dost ji to trápilo, mastičky nepomáhaly. Tak držím palce, ať je brzy líp. :kytka:

Aneta199
Povídálka 30 příspěvků 05.12.17 07:57

@Amelie30 Máš pravdu, asi si zajdu k doktorovi, i když vím, že minule jsem s ekzémem běhelala tři týdny a nic nepomáhalo a pak se rozjela infekce a na jednou hned stěry " jo, stafylokok na kůži " a celé tři týdny mi říkali jak je to jen ekzém. Tak právě mám strach aby tohle nebylo zase něco takového a nechci to kvůli malé nechávat být, děkuju moc :* :kytka:

Regina Hero
Nadpozemská drbna 27263 příspěvků 9 inzerátů 05.12.17 07:59

@Aneta199 holkám takhle nějak začala nemoc „ruka noha pusa“… nemáš i afty v ústech?

Aneta199
Povídálka 30 příspěvků 05.12.17 08:01

@Regina Hero No právě měla jsem a taky jsem se cítila hrozně unavená jako by na chřipku s bolestí v krku. A proboha co to je za nemoc? Nechápu, kde bych se mohla nakazit, když je to především dětská nemoc :( :( takže tedy tak jako tak asi peláším k doktoru :/

Regina Hero
Nadpozemská drbna 27263 příspěvků 9 inzerátů 05.12.17 08:03
@Aneta199 píše:
@Regina Hero No právě měla jsem a taky jsem se cítila hrozně unavená jako by na chřipku s bolestí v krku. A proboha co to je za nemoc? Nechápu, kde bych se mohla nakazit, když je to především dětská nemoc :( :( takže tedy tak jako tak asi peláším k doktoru :/

no, já měla před pár lety pro změnu zase pátou nemoc… taky klasická dětská nemoc… někdy se zadaří… běhala jsem po doktorech a prý alergická reakce… až dětská doktorka na mě koukla a měla jasno…

lucenka
Vesmírná mluvilka 32064 příspěvků 05.12.17 08:03

No takhle u chlapa vypadala nemoc ruce nohy ústa :think:

K dotkorovi bych asi nejřív zavolala… je to vysoce infekční, tak ať v čekárně nenakazíš další lidi

Aneta199
Povídálka 30 příspěvků 05.12.17 08:06

@Regina Hero No tak to je pěkný :/ No je fakt že se ty flíčky hrozně rozlézají a šíleně to svědí :X i bolí..Nikde na internetu jsem se moc nedočetla, jak se ta nemoc " ruka noha pusa " léčí? Chodím totiž ještě do práce ale nejdůležitější je, aby malá byla v pořádku, jen se bojím, že stejně mi nic moc dr. neporadí, když v těhotenství nic moc nemůžu :X :think:

Aneta199
Povídálka 30 příspěvků 05.12.17 08:07

@lucenka @lucenka Vysoce infekční? :roll: Ajajaj.. Tak to chudák přítel můj. Holky já Vám děkuju moc za rady já tedy dr. zavolám a zeptám se co a jak :,( 8o

Regina Hero
Nadpozemská drbna 27263 příspěvků 9 inzerátů 05.12.17 08:10
@Aneta199 píše:
@Regina Hero No tak to je pěkný :/ No je fakt že se ty flíčky hrozně rozlézají a šíleně to svědí :X i bolí..Nikde na internetu jsem se moc nedočetla, jak se ta nemoc " ruka noha pusa " léčí? Chodím totiž ještě do práce ale nejdůležitější je, aby malá byla v pořádku, jen se bojím, že stejně mi nic moc dr. neporadí, když v těhotenství nic moc nemůžu :X :think:

neléčila se ničím, jen když je teplota, tak se dává třeba paralen… na afty doktorka ještě doporučovala hemagel…

lucenka
Vesmírná mluvilka 32064 příspěvků 05.12.17 08:11

@Aneta199 chlap to chytil někde venku… kluk naštěstí ne a já to od chlapa nejspíš chytla taky, ale dost skrytě (jeden den mi bylo fakt blbě - horečka, bolest v krku) a po pár dnech jsem měla dva malé pupínky mezi prsty a na chodidle.

Jinak chlapa s tím neléčili nijak. Dostal jen antihistaminika proti svědění a po pár dnech to odeznělo. Jenom on to měl opravdu hodně, takže tak 14 dnů se mu loupala kůže a teď po nějakých 2 měsících mu slízá pár nehtů :poblion:

Regina Hero
Nadpozemská drbna 27263 příspěvků 9 inzerátů 05.12.17 08:11

http://www.maminkam.cz/ruka-noha-pusa

Aneta199
Povídálka 30 příspěvků 05.12.17 08:16

@lucenka Ty voge tak to je pěkný, ach jo :// člověk nemá v těhotenství chvíli klidu :D.. :roll: Tak diagnozu mám asi stanovenou, takže nemá možná smysl ani k lékaři chodit.. Nemoc se tedy nijak zvlášť neléčí, tak doufám, že to odezní rychle, i když se asi uškrabu k smrti :X :think:

Envie 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.12.17 08:29

Necetla jsem komentare ale pokud ti bylo prex dvema dny mizerne, vyapada to na nemoc ruka, noha, pusa. U nas treba je ted epidemie teto nemoci.

beruska9
Extra třída :D 10624 příspěvků 05.12.17 08:37

@Aneta199 : hele k doktorovi urcite chod, ono v tehotenstvi se sebediagnostikovat na zaklade diskuse na netu je trochu silenost (I kdyz ja bych podle popisu tipovala to same a je to virus, takze stejne nejake moc leky na to nejsou)…ale zasla bych. Mozna te aspon necha doma, at to neroznasis dal.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

Online ze soudu s Řepkou: Auto chtěl odklonit od exekutorů, aby s ním mohla jezdit Erbová

Nepravomocně odsouzený bouřlivák Tomáš Řepka (44) na dnešek asi neměl klidné... číst dále >

Kočkovi si zašli na kari a opět řešili s policií parkování

Kolotočářský klan Kočkových vystrojil svému korunnímu princi honosný pohřeb... číst dále >

Články z Ona Dnes

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >