Cervene konto Postovni sporitelny

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
verveve
Ukecaná baba ;) 2073 příspěvků 04.09.09 14:23
Cervene konto Postovni sporitelny

Ahoj holky,
nedavno jsme se dozvedela o Cervnem kontu Postovni sporitelny a zda se mi to az moc vyhodne - 2,25% (p.a.) staci tam ulozit jen 50 000,– (a mit tento urok, vklad je pojisteny a navci ho mohu kdykoliv vybrat (zadna vypovedni lhuta).
Proto jsme se chtela zeptat jeslti to tak skutecne je - mate s tim nekdo nejakou zkusenost? A neni v tom nejaky figl? Ja takovym moc vyhodnym nabidkam neverim.
Diky moc.

Reakce:
teresa20
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.09.09 14:47

Ahoj. Já ho mám a žádný fígl v tom není. Pokud se ti zůstatek na účtu pohybuje nad 50.000 Kč, tak je to opravdu takto úročeno. Já si zařizovala cca před půl rokem, kdy úrok byl 3 % a pak ho snížili, což bylo nemilé :( Jestli si ho budeš zřizovat, nezapomen si ve smlouvě vyplnit čísla účtu, na které lze přeposílat z červeného konta peníze - já tam mám můj a manželův účet a jinam peníze nepošlou, což je výhoda.

katka-m
Zasloužilá kecalka 781 příspěvků 04.09.09 15:02

Ahoj, já ho taky mám a nikdy jsem s tím neměla sebemenší problém.

Angua
Hvězda diskuse 50730 příspěvků 04.09.09 15:30

Zařiď si u mBank účet eMAX Plus, máš tam 2,5 % p.a. a můžeš tam mít kolik chceš peněz, i pod 50 000,–, taky je můžeš kdykoli vybrat (první převod v měsíci je zdarma, další za 150,–). Musíš k tomu mít u nich teda mKonto - běžný účet, ale ten je naprosto zdarma, takže tě nic nestojí - a můžeš ho používat místo svého normálního účtu, za který beztak někde platíš nehorázné poplatky :wink:

teresa20
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.09.09 15:39

Angua, mBank jsem taky zvažovala, když jsem si ho zřizovala, ale pořád nějak té bance nevěřím

Angua
Hvězda diskuse 50730 příspěvků 04.09.09 15:43

Já už mám mBank víc jak rok a nemůžu si na ně stěžovat, neměla jsem s nima nejmenší problém a fakt si to nemůžu vynachválit… Tak je aspoň chválím, kudy chodím :lol:

Lesina
Echt Kelišová 9867 příspěvků 04.09.09 16:08

Taky mám mBank už dost dlouho a za tu dobu jsem nezaplatila ani jednu korunu na poplatcích. Mám zřízený i eMax, k němu mám kartu, kterou máme v plánu využívat pro platby přes Internet. A z toho důvodu si budeme zřizovat další eMax, asi bez karty, který bude opravdu jen na odkládání peněz. Ten první zůstane prázdný - raději :)

L.

Evalu
Zasloužilá kecalka 857 příspěvků 04.09.09 16:11

Tak my máme už několik ING kont - k jakémukoliv účtu, momentálně 2,5 %, ale hýbou s tím, žádné minimální zůstatky, opravdu žádné poplatky, žádná omezení, bez výpovědní lhůty. mBank je myslím trochu výhodnější tím, že připisuje úroky měsíčně a ING čtvrtletně, ale zase je to o dost větší banka.

Eva

Veruš1
Extra třída :D 13101 příspěvků 04.09.09 21:00

Ahoj,červený konto je dobrý,taky bez poplatků a ovládá se elektronicky.Tam peníze pošleš jak chceš-zpátky jen na dva natypované účty.Dneska uz k nemu jde přiobjednat platebni karta,ale tam je vyber uz placený-ale zase máš peníze ihned k dispozici-můžu doporučit.

dandenka
Kecalka 145 příspěvků 29.09.09 10:11

Taky uvažuji o spořícím účtu, ale nemůžu se rozhodnout mezi Červeným u Poštovní spořitelny, kde mám účet a ING, které je výhodné neomezeným zůstatkem. U ING není karta a možnost výběru, znamená to přeposlat peníze na svůj účet (zdarma) a potom vybrat, takže za výběr platím vlastně své bance. Záleží na výši poplatků při výběru. Příchozí platby u Poštovní jsou zdarma, převod by tedy nebyl zpoplatněn nikde, jen ten výběr a u toho je výhoda placení kartou. Je to rozhodování…

vratisla
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.03.13 09:31

Ahoj,

nevíte jestli se platí za zrušení červeného konta?

Váš příspěvek
Reklama