Červené krvinky u dvouletého dítěte v moči

7.11.19 00:25

Červené krvinky u dvouletého dítěte v moči

Dobrý večer maminky,
prosím Vás o radu, za kterou předem děkuji.
Moje dcera 2 roky a 4 měsíce, myslím, že je zdravá až až, nemocná ještě jako teď nebyla.
Napadla ji šílená viróza, od soboty do pondělí, horečky, hodně vysoké 39,5-40 st. To jsem ještě na teploměru u svých dětí neviděla 40 st. Šli jsme k naší lékařce, CRP hodn. 29, v pondělí, což byl třetí vysilující den a ještě horečkovala, což Dr přisuzovala viróze. Léky tedy nedostala. Co mě ale zarazilo byla krev v moči. Dle Dr ze silné virózy a horeček, jak je tělíčko prokrvené.
V pondělí v noci opět 40 st horečky, opět podán Nurofen sirup, co mě úplně odrovnalo, ve 4 hodiny ráno jsem na ni sáhla a byla úplně ledová. Naměřila jsem teplotu 35,2 st. Vůbec jsem to nechápala.
V úterý ráno bez teplot, CRP 22, tedy kleslo, žádná vyrážka. Ve středu jsme šli k Dr na kontrolu, kde jsem přinesla ranní moč, Dr ji poslala na rozbor a zase se v ní objevil zvýšený počet červených krvinek. Je fakt, že vypadala bledě, dost zničeně, takto nemocná ještě nebyla. Četla jsem, že toto zvýšení krvinek může být z horečnatých stavů. Je to prosím tak?
Máme přijít s močí na kontrolu AŽ za dva týdny.
Prosím poraďte, může se jednat i něco závažného?
Před měsícem, když byla zdravá, jsme byli na vstupní prohlídce u Dr a tam byla moč v naprostém pořádku.
Mockrát děkuji za Vaši radu.
Zuzka

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat