Červené pupínky ještě jednou s fotkama.

bercam
15.2.10 09:18

Červené pupínky ještě jednou s fotkama.

Dobrý den maminky.Píši dnes ještě jednou ohledně těch červených půpínků u dcery.Včera jste mi velice ochotně radily co by to mohlo být,tak dnes vkládám fotky.Chtěla jsem že bych s dcerou dnes zašla na kožní,jenže tam objednávají a tak nás vezmou až ve čtvrtek tak mám strach,aby se to ještě nezhoršilo a něco se nezanedbalo.Třeba vás dle fotek napadne ještě něco jiného co by to mohlo býd. :think: Děkuji Blanka

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

bercam
15.2.10 09:19

takhle to má na tom levým boku a přijde mi,že to leze už i víš a na druhou stranu do třísla

• Nahlásit
  • Citovat
bercam
15.2.10 09:19

2

• Nahlásit
  • Citovat
bercam
15.2.10 09:20

3

• Nahlásit
  • Citovat
15.2.10 09:34

Ahoj Bercam, samotnou by mě to zajímalo. Mám 6měsíčního syna a jsme na tom stejně. Zítra jdeme ke kožnímu (a pro jistotu chci ještě zajít ke kožnímu, který se specializuje na dětské problémy), ale tam jdeme ve středu. Dám Ti pak vědět.
P. S. My to máme horší. Pupínky jsou větší :-(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
bercam
15.2.10 09:43

Děkuji budu ráda když mi napíšeš,co vám doktor řekl.

• Nahlásit
  • Citovat
3329
15.2.10 09:44

Ahoj, druhou diskuzi jsem necetla, ale jestli to ma jen na jedne strane tela, mohl by to byt APEC. Mala to mela loni, v podstate to nic neni, asi to trochu svedi, ale neleci se to nijak. Zmizelo to teda asi az za tri mesice :?

Tady je neco o tom:
http://www.rodina.cz/…se/prisp.asp?…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
bercam
15.2.10 10:07

Po přečtení příspěvků od hanuch bych řekla,že je to něco takového.Trvá to už asi 10 dní a vůbec se to nelepší.

• Nahlásit
  • Citovat
13223
15.2.10 10:08

Ahoj, já předchozí diskuzi taky nečetla, mohla by to být alergická reakce na nějaký jídlo, ale naše holčina tohle měla podobný, mysleli jsme, že je to alergická reakce, na kožním jí udělali výtěr z krku a měla tam nějaký potvory (tuším, že hemofila), u vaší dětský mudry jsi s tím nebyla? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35453
15.2.10 12:24

já taky neviděla včerejší diskusi, ale u Rafánka takhle vypadá atop.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
bercam
15.2.10 12:33

U naší mudry jsem s tím byla minulé pondělí.Ještě to neměla tak hrozný,ale už nějaké pupínky měla.Dr.řekla,že je to normální,že asi bude mít citlivější pokožku.Prý ji nemám dávat tropický ovoce a čokoládu.Nic z toho ji nedávám,takže z toho to nebude.A z jídla asi taky ne,protože jí pořád ty stejný jídla.

• Nahlásit
  • Citovat
2480
15.2.10 14:23

Ahoj!

Tipla bych to na nějakou alergickou reakci. Podobně to měl malý (je atopik) zhruba kolem šestého měsíce. Nakonec mu zjistili alergii na pšenici a mléko.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
bercam
16.2.10 16:08

Tak jsme byli dneska na kožním a dr.říkala,že to vypadá na atop.ekzém,ale že to není úplně jistý.Ale máme se vyvarovat všech kyselých jídel a ovoce.Super.a malá tak miluje rajčata.Ale doufám,že to snad nebude.Musím doufat,že se to snad po masti co jsme dostali zlepší a bude v pohodě.Děkuji vám maminky za rady. :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
1023
16.2.10 16:13

ahoj,jasný atopik-Viki tím trpěla do 2let a taky z rajčat a kyselýho,ted už 5 let má klid.
Mazaly jsme krémem na předpis-asi taky máš.
tak at se to bobečkovi zlepší :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2480
18.2.10 09:11

Mastičky sice můžou pomoct, ale problém nevyřeší. Jen jestli ti dala kortikoidy, tak po nich to dočasně odezní, ale obvykle jen na chvíli.
Pokud v tom hraje roli nějaká potravina, tak pomůže jedině potravinu/y vynechat.

Nevím, jestli to malou svědí, ale pokud ano, můžeš zkusit Fenistil kapky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama