Červené pupínky na genitáliích

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
zaneth
Ukecaná baba ;) 1752 příspěvků 25.05.09 20:02
Červené pupínky na genitáliích

Zdravím a prosím o radu. Mám 11m chlapce a na genitáliích se mu objevili červené pupínky. Včera měl jen asi 3 na šourku, ale dnes má šourek pokrytý celý pupínky a pár jich je i na penisu a na kůži mezi třísly a šourkem. Pupínky jsou červené, lehce mokvají a nesvědí ano nebolí. Dr- nám doporučila Imazol a potírat slabým roztokem hypermanganu. Nemáte někdo zkušenost? Díky za Vaše rady.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Gabinka
Kelišová 6545 příspěvků 25.05.09 21:55

není to zapařenina? Imazol je dobrej, vysuší. Větrat, přebalovat častěji

Brokolička
Kecalka 243 příspěvků 25.05.09 22:13

My měly taky, pomohl nám Imazol.

janno
Ukecaná baba ;) 1905 příspěvků 25.05.09 23:14

no a nebo nestovice :twisted: ted jsme se z nich vyhrabali, zkontroluj linii vlasu, brisko a zada, jak jsou i tam (staci par) jsou to nestovice. hodne sil :0)

Nikolaa
Závislačka 4666 příspěvků 26.05.09 08:59

Ahojky, nedám dopustit na Imazol, fakt pomohl, T. měla to samý jako popisuješ a občas se jí to vrací. Jinak se nemá používat dýl jak týden, pak by se podle Dr. měla dát přestávka :wink:.

Ať jste brzy zdraví :wink:

zaneth
Ukecaná baba ;) 1752 příspěvků 26.05.09 09:43

Díky všem za rady. Asi to budou ty potničky. Dneska už to nemá takový červený a nemokvá to. Imazol asi zabral. :-)

Pavča S
Zasloužilá kecalka 722 příspěvků 04.05.11 12:08

Ahoj holky, prosím o radu dcerka má 7 měsíců a před týdnem a něco se jí udělaly na pipince červené pupínky.Tady jsem se dočetla že jedna maminka použila na chlapečka Imazol,myslíte že by to mohlo pomoct i dcerce?Vůbec stím nemám zkušenost :nevim:

Mahora
Zasloužilá kecalka 693 příspěvků 04.05.11 12:34

Já si myslím, že je vždy lepší zajít za doktorkou, než experimentovat… nikdo odsud nemůže vědět, o jaký problém se jedná, není pupínek jako pupínek :nevim: .

LucaLuca
Závislačka 4470 příspěvků 04.05.11 13:14

No bývají to kvasinky, to je pravda. Ale může to být asi i cokoli jiného, tak bych šla s takovým prckem k dr.

Brokoli
Kecalka 381 příspěvků 04.05.11 19:24

Myslím, že to určitě bude plísňového charakteru(zní to blbě).Měla jsem to u obou dětí asi kolem roku a po Imazolu to do týdně až dvou zmizelo, klidně ho zkus, tím nic nazkazíš, je myslím volně prodejný :mavam:

Pavča S
Zasloužilá kecalka 722 příspěvků 04.05.11 20:19

Jojo, vyzkouším tohle a pak uvidím.Když to nezabere tak raději zajdu k Dr.Kamarádka je zdravotní sestra tak taky říkala že mám zkusit ten Imazol nebo jak se to jmenuje že je dobrej, tak uvidím :roll:

Brokoli
Kecalka 381 příspěvků 04.05.11 21:43

Já myslím, že to po něm zmizí, uvidíš. :-)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.04.16 11:52

Ahoj, prosím anonymně,

včera jsem objevila na žaludu svého čtyřletého syna červený puchýřek. Očividně ho to lehce svědí, ale jinak si na nic nestěžuje. Močí normálně, žalud je jinak čistý. U dr. jdeme až jako poslední možnost kvůli tomu, že je nespolupracující pacient a hodně ho to stresuje, tak jsem se chtěla zeptat, co to může být? Čím to namazat nebo co na to použít? Děkuju

Lizzi
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.04.16 11:54

Nemá puchýřek i jinde? napadají mě neštovice :think:

klafina123
Závislačka 2526 příspěvků 26.04.16 11:58

Bez min. fotky, kterou samodřejmě na veřejné stránky nedávej, se cokoliv špatně určuje. Může to být jak zapařenina z plen, tak alergie na ovoce nebo potravinu nebo třeba i opar. Udělala bych asi koupel v heřmánku, která vysušuje a občas bych ho nechala větrat. Namazala bych zinkovou pastou nebo Imazol krém-pastou, která drží líp než jen samotný krém a nebo Elasti Q -baby, kde je ve složení i Dermazulen, který hezky hojí.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Trápení rychlobruslařky Sáblíkové: Vyřešilo by její trable těhotenství?

Celých třináct let nechyběla Martina Sáblíková (31) na stupních vítězů na... číst dále >

Došly peníze, nebo se mu nechce platit? Rosol žádá o snížení alimentů

Inspiroval se u svého nového kamaráda Tomáše Řepky? Lukáš Rosol měl požádat... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Miloše: Exmanželka žárlí na mou přítelkyni, chce se vrátit

Ženil jsem se z lásky a věřil, že na celý život. A pár let to tak i vypadalo.... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >