Červené pupínky u měsíčního miminka

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
arventis_2
Stálice 56 příspěvků 02.05.18 06:57
Červené pupínky u měsíčního miminka

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat zda jste tohle taky našli u svého stejně starého miminka a zda je to normální. Naše holčička ma 5 týdnů a objevili se jí na obličeji a hrudníku červené pupínky a chtěla bych se zeptat co to může být. Přikládám i fotku, ale bohužel mi to celé foťák nezabral. Děkuji za každou radu a tip:)

Přečtěte si článek: Vyrážka u novorozenců a kojenců, kdy k lékaři?

Reakce:
Nina Filipi
Kelišová 7329 příspěvků 02.05.18 07:03

Obycejne potnicky

Mar__tanka1983
Generální žvanilka 20097 příspěvků 02.05.18 07:43

Jojo, potničky…nech to větrat (lehčí oblečení), opláchnout jen vodou, není potřeba to ani ničím mazat ;)
Pokud jste pár dní zpátky neměli výrazné horko, tak se zamysli, jestli prcka zbytečně nenavlíkáš a zkus ubrat vrstvu.

Pety2
Ukecaná baba ;) 2495 příspěvků 02.05.18 07:43

Úplně normální, pokud jsou jen červené, tak potničky, pokud mají bílý - hnisavý střed, tak novorozenecké akné, obojí naprosto běžné a normální, mně PA řekla ideálně s tím nedělat vůbec nic a hlavně nikdy nevymačkávat, někdo potírá slabý roztokem černého čaje nebo odvarem z řepíku, že se to rychleji zasuší, ale já nedělala nic a mizelo to úplně normálně

martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 02.05.18 09:53

@arventis2 potničky, míň ho oblékej.. navíc může být i novorozenecké akné.. neboj, není to nic vážného..

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.07.18 16:24
Červené tečky na ruce

Dobrý den,

Dnes rano jsem u dcery objevila tyto tečky, jsou úplně ploché. Přítel tvrdí ze ji pokousala moucha. Me ale prijde ze je to nejaky shluk žilek. Ma jeste dve na čele

lusy.lus
Kecalka 290 příspěvků 20.07.18 17:11

Komár?

Pety2
Ukecaná baba ;) 2495 příspěvků 20.07.18 17:14

Souhlasím, hmyzí štípnutí, petechie vypadají jinak.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Slávek Boura: Zažil jsem poltergeista a našel recept na výrobu zlata!

Slávka Bouru (54) si pamatujeme jako potrhlého moderátora pořadu Rande, který... číst dále >

Nejdrsnější kritika Sparty: Rosický na to nemá, Křetínský je analfabet, říká Luhový

Dlouho bylo ticho, teď ale z úst Milana Luhového (55) zazněla jedna z... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

Vážila skoro metrák a nevěděla, co na sebe. Po proměně se málem nepoznala

Velký váhový skok během těhotenství se podepsal na vizáži sympatické Aleny... číst dále >