Červené pupínky u měsíčního miminka

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

arventis_2
Povídálka 45 příspěvků 02.05.18 06:57
Červené pupínky u měsíčního miminka

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat zda jste tohle taky našli u svého stejně starého miminka a zda je to normální. Naše holčička ma 5 týdnů a objevili se jí na obličeji a hrudníku červené pupínky a chtěla bych se zeptat co to může být. Přikládám i fotku, ale bohužel mi to celé foťák nezabral. Děkuji za každou radu a tip:)

Najdete v encyklopedii: Vyrážka u novorozenců a kojenců

Reklama

Reakce:

Nina Filipi
Kelišová 7300 příspěvků 02.05.18 07:03

Obycejne potnicky

Mar__tanka1983
Neúnavná pisatelka 18523 příspěvků 02.05.18 07:43

Jojo, potničky…nech to větrat (lehčí oblečení), opláchnout jen vodou, není potřeba to ani ničím mazat ;)
Pokud jste pár dní zpátky neměli výrazné horko, tak se zamysli, jestli prcka zbytečně nenavlíkáš a zkus ubrat vrstvu.

Uživatel je onlinePety2
Ukecaná baba ;) 2051 příspěvků 02.05.18 07:43

Úplně normální, pokud jsou jen červené, tak potničky, pokud mají bílý - hnisavý střed, tak novorozenecké akné, obojí naprosto běžné a normální, mně PA řekla ideálně s tím nedělat vůbec nic a hlavně nikdy nevymačkávat, někdo potírá slabý roztokem černého čaje nebo odvarem z řepíku, že se to rychleji zasuší, ale já nedělala nic a mizelo to úplně normálně

martina.se
Hvězda diskuse 56763 příspěvků 2 inzeráty 02.05.18 09:53

@arventis2 potničky, míň ho oblékej.. navíc může být i novorozenecké akné.. neboj, není to nic vážného..

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Koukalová lže? „Pozvánku na galavečer dostala!“ brání se biatlonový svaz

V pondělí proběhl v pražském Fóru Karlín galavečer Biatlonista roku, místo... číst dále >

Místo svatby pohřeb? Kazatel z mešity nabádal k popravě prince George!

Ve Velké Británii probíhá soud s učitelem z mešity v lancashirském městě... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Znáte britskou královskou rodinu? Otestujte se

Královna, vévodkyně, princezny a také sestry, matky, vnučky... Prohlédněte si... číst dále >

Pohádkovým šatům Meghan Markle vévodily jednoduché linie a dlouhý závoj

Konec spekulacím. Nejočekávanější módní kousek letošního roku pochází od... číst dále >

Reklama