Červené pupínky u měsíčního miminka

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

arventis_2
Povídálka 49 příspěvků 02.05.18 06:57
Červené pupínky u měsíčního miminka

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat zda jste tohle taky našli u svého stejně starého miminka a zda je to normální. Naše holčička ma 5 týdnů a objevili se jí na obličeji a hrudníku červené pupínky a chtěla bych se zeptat co to může být. Přikládám i fotku, ale bohužel mi to celé foťák nezabral. Děkuji za každou radu a tip:)

Přečtěte si článek: Vyrážka u novorozenců a kojenců

Reklama

Reakce:

Nina Filipi
Kelišová 7306 příspěvků 02.05.18 07:03

Obycejne potnicky

Mar__tanka1983
Neúnavná pisatelka 18895 příspěvků 02.05.18 07:43

Jojo, potničky…nech to větrat (lehčí oblečení), opláchnout jen vodou, není potřeba to ani ničím mazat ;)
Pokud jste pár dní zpátky neměli výrazné horko, tak se zamysli, jestli prcka zbytečně nenavlíkáš a zkus ubrat vrstvu.

Pety2
Ukecaná baba ;) 2260 příspěvků 02.05.18 07:43

Úplně normální, pokud jsou jen červené, tak potničky, pokud mají bílý - hnisavý střed, tak novorozenecké akné, obojí naprosto běžné a normální, mně PA řekla ideálně s tím nedělat vůbec nic a hlavně nikdy nevymačkávat, někdo potírá slabý roztokem černého čaje nebo odvarem z řepíku, že se to rychleji zasuší, ale já nedělala nic a mizelo to úplně normálně

martina.se
Hvězda diskuse 56898 příspěvků 02.05.18 09:53

@arventis2 potničky, míň ho oblékej.. navíc může být i novorozenecké akné.. neboj, není to nic vážného..

Anonymní  20.07.18 16:24
Červené tečky na ruce

Dobrý den,

Dnes rano jsem u dcery objevila tyto tečky, jsou úplně ploché. Přítel tvrdí ze ji pokousala moucha. Me ale prijde ze je to nejaky shluk žilek. Ma jeste dve na čele

lusy.lus
Kecalka 248 příspěvků 1 inzerát 20.07.18 17:11

Komár?

Pety2
Ukecaná baba ;) 2260 příspěvků 20.07.18 17:14

Souhlasím, hmyzí štípnutí, petechie vypadají jinak.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Přijme vláda změny? Týkají se i proplácení rodičovského příspěvku

Poslanec Aleš Juchelka chce vyjádřit úctu všem rodičům, kteří jsou doma s... číst dále >

Zánět dásní v těhotenství? Může za něj špatná péče před početím

V těhotenství trpí na zánět dásní a zvýšenou kazivost 50–70 procent žen.... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejasnosti kolem smrti Václava Glazara. Kamarád popsal hrůzné podmínky v hospici

Zanedbali pracovníci kralupské léčebny pro dlouhodobě nemocné péči o náhle... číst dále >

Genderové psycho z Británie: Vláda vyhodila lékaře, pacienty dělil na muže a ženy

Má dlouholetou praxi a řadu zkušeností, přesto dostal lékař David Mackereth... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak tělo varuje před rakovinou? Krvácením, závratí i chronickým kašlem

Tělo nám vysílá spoustu varovných signálů. Většinou poukazují jen na drobné... číst dále >

Zuby moudrosti: trhat, nebo ne? Když nezlobí, mohou být i prospěšné

Každý o nich slyšel, ne každý je má a nikdo je nikomu nezávidí. Třetí... číst dále >

Reklama