Červené skrvny na kůži s bílými pupínky u 6m mimča s AE

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Callamaika
Ukecaná baba ;) 1560 příspěvků 29.06.10 20:09
Červené skrvny na kůži s bílými pupínky u 6m mimča s AE

Ahoj, chtěla bych se zeptat… Mám doma téměř šestiměsíčního atopika. Na zádech jsem mu dnes objevila červené skrvny, uvnitř nichž jsou bílé „pupínky/skrvny“ (o průměru cca 0,2 - 0,5 mm). Vypadá to jako požahané od kopřiv, ale není. Nevíte, o co by se mohlo jednat? Když se to nezlepší do zítřka, půjdeme k doktoru. Díky.

Reakce:
MadGirlNancy
Ukecaná baba ;) 1677 příspěvků 29.06.10 20:12

Kopřivka. Jsou to červené fleky s bílým výbledem uvnitř, vypadají jako kousnutí od komára. Něco jí dráždí - no, něco…strava. Cos dala nového?

Callamaika
Ukecaná baba ;) 1560 příspěvků 29.06.10 20:28

Bylinkový čaj z lékárny (neslazený), asi 50 ml, 1 rozmačkanou borůvku (dopoledne), snad nic tak dráždivého, jinak plně kojím. Ale začala jsem na mazání používat vazelínu pro mimča.

MadGirlNancy
Ukecaná baba ;) 1677 příspěvků 29.06.10 20:32

Dcera měla kopřivku z toho co já jsem snědla…nemělas třeba jahody?

Callamaika
Ukecaná baba ;) 1560 příspěvků 29.06.10 20:34

Včera…

Callamaika
Ukecaná baba ;) 1560 příspěvků 29.06.10 20:34

..večer. :-?

milhaus
Kelišová 5907 příspěvků 29.06.10 20:37

Nerada se do vás pletu,ale mě se malá taky osypala,když jsem snědla jahody.Trvalo to asi 4 dny a zmizelo to.

MadGirlNancy
Ukecaná baba ;) 1677 příspěvků 29.06.10 20:37

Tak ted si je nedavej a uvidis. Pokud to zmizi (tipuju 2 dny maximalne), tak to bylo z toho. Pokud by to nezmizelo do tydne, vratila bych se ke strave, kterou jsem jedla (ty i miminko)PRED pupinky…no a videlo by se.
A jeste - u me dcery se nekolikrat projevilo, ze NIC nelze povazovat za nedrazdive. Osypala se i z ryze. Takze ke kazde nove potravine, i k boruvkam, pristupuj jako k potencialnimu alergenu, tj. 3 dny az 7 dni zkouset a pokud neprobehne reakce, tak to proslo.

Callamaika
Ukecaná baba ;) 1560 příspěvků 29.06.10 20:46

Díky moc!!!!

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Články z Expres.cz

Další kráska s vlastní Miss? Kdo v tomhle byznysu sponzoruje Myslivcovou?

Mít vlastní soutěž krásy je v módě. Po Evě Čerešňákové, která stála v čele... číst dále >

Jan Tuna hledá svědky napadení v SaSaZu: Byl holohlavý a mlátil mi hlavou o zeď!

Hodně živo je v posledních dnech kolem moderátora Jana Tuny (45). Bývalý... číst dále >

Články z Ona Dnes

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >