Reklama

Červené skrvny na kůži s bílými pupínky u 6m mimča s AE

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Callamaika
Ukecaná baba ;) 1560 příspěvků 29.06.10 20:09
Červené skrvny na kůži s bílými pupínky u 6m mimča s AE

Ahoj, chtěla bych se zeptat… Mám doma téměř šestiměsíčního atopika. Na zádech jsem mu dnes objevila červené skrvny, uvnitř nichž jsou bílé „pupínky/skrvny“ (o průměru cca 0,2 - 0,5 mm). Vypadá to jako požahané od kopřiv, ale není. Nevíte, o co by se mohlo jednat? Když se to nezlepší do zítřka, půjdeme k doktoru. Díky.

Reklama

Reakce:

MadGirlNancy
Ukecaná baba ;) 1665 příspěvků 29.06.10 20:12

Kopřivka. Jsou to červené fleky s bílým výbledem uvnitř, vypadají jako kousnutí od komára. Něco jí dráždí - no, něco…strava. Cos dala nového?

Callamaika
Ukecaná baba ;) 1560 příspěvků 29.06.10 20:28

Bylinkový čaj z lékárny (neslazený), asi 50 ml, 1 rozmačkanou borůvku (dopoledne), snad nic tak dráždivého, jinak plně kojím. Ale začala jsem na mazání používat vazelínu pro mimča.

MadGirlNancy
Ukecaná baba ;) 1665 příspěvků 29.06.10 20:32

Dcera měla kopřivku z toho co já jsem snědla…nemělas třeba jahody?

Callamaika
Ukecaná baba ;) 1560 příspěvků 29.06.10 20:34

Včera…

Callamaika
Ukecaná baba ;) 1560 příspěvků 29.06.10 20:34

..večer. :-?

milhaus
Kelišová 5907 příspěvků 29.06.10 20:37

Nerada se do vás pletu,ale mě se malá taky osypala,když jsem snědla jahody.Trvalo to asi 4 dny a zmizelo to.

MadGirlNancy
Ukecaná baba ;) 1665 příspěvků 29.06.10 20:37

Tak ted si je nedavej a uvidis. Pokud to zmizi (tipuju 2 dny maximalne), tak to bylo z toho. Pokud by to nezmizelo do tydne, vratila bych se ke strave, kterou jsem jedla (ty i miminko)PRED pupinky…no a videlo by se.
A jeste - u me dcery se nekolikrat projevilo, ze NIC nelze povazovat za nedrazdive. Osypala se i z ryze. Takze ke kazde nove potravine, i k boruvkam, pristupuj jako k potencialnimu alergenu, tj. 3 dny az 7 dni zkouset a pokud neprobehne reakce, tak to proslo.

Callamaika
Ukecaná baba ;) 1560 příspěvků 29.06.10 20:46

Díky moc!!!!

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Duo Los Čiperos v akci: Růženku Kopřivovou neprobral ani princ Jágr

Není každý den posvícení! Jaromír Jágr (46) se na rozlučku Radka Štěpánka,... číst dále >

Dejte pokutu všem, nebo si na vás došlápneme! Kristelová s Řepkou vyhrožují úřadu.

Rádi prohlašují, že jim jsou výpady vůči jejich vztahu lhostejné. Ve... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >