Červené skvrny na obličeji a rukou

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

couch
Stálice 86 příspěvků 28.04.18 16:26
Cervene skvrny na obliceji a rukou

Ahoj, nemate prosim nekdo zkusenost-dcera asi pred tydnem zacala mit cervene tvare, nekdy jednolite, nekdy mapky, ted tvare jsou lepsi, ale udelaly se ji flely na hrbetech dlani a dnes k ramenum (to ale byla na slunci). Jinde po tele nic nema. Nijak ji to nesvedi. Neni to nijak vystouple a vypada to, ze to je jakoby tesne pod kuzi, kdyz po tom clovek prejede, kuze zesvetla. Prikladam foto.
Na fotkach je to o neco svetlejsi nez v realu. Diky moc! :mavam:

Reklama

Reakce:

novakova.t
Závislačka 3167 příspěvků 1 inzerát 28.04.18 16:30

Teploty nemá?

kavulenka
Ukecaná baba ;) 1292 příspěvků 28.04.18 16:36

Slunecni alergie?

couch
Stálice 86 příspěvků 28.04.18 16:36

Nema, min. patek 1den plus bolest v krku, ale od SO byla dobra. Ted je to tedy tyden od teploty.

couch
Stálice 86 příspěvků 28.04.18 16:39

To slunicko nevim, nikdy s tim problem nemela :think:

kavulenka
Ukecaná baba ;) 1292 příspěvků 28.04.18 16:41

@couch tak zkusila bych dát dithiaden a uvidíte… Nemusela mít ale třeba hormony, věk, intenzita slunce můžou udělat sve

nozu
Extra třída :D 11323 příspěvků 28.04.18 16:56

Nebo to klidne muze byt alergie na pyly. me se alergie objevila az ted nedavno. pokud nemas dithiaden, zkus fenistil.

nozu
Extra třída :D 11323 příspěvků 28.04.18 16:56

Jinak dcera mi takto flekati, kdyz neco nevhodneho sni. otekla mi i treba po hrachu…

janinka81
Ukecaná baba ;) 1287 příspěvků 28.04.18 17:04
@couch píše:
To slunicko nevim, nikdy s tim problem nemela :think:

Vypadá to na alergii na slunce, naše jedna z dcer, 8 let, na to trpí od loňska

entropy
Závislačka 2668 příspěvků 28.04.18 18:14

Taky se přikláním k tomu, že by to mohla být alergie na něco… od sluníčka anebo i v kombinaci s pyly, kterých je teď opravdu požehnaně.

Chodí venku namazaná? Mně se udělaly pěkný fleky za relativně krátkou dobu - byla jsem venku, když byla nad ČR slabší ozónová vrstva a tedy zvýšené UV záření (což jsem se dozvěděla až poté).

Zkuste nějaký volně prodejný lék proti alergii, jestli se to zklidní…

couch
Stálice 86 příspěvků 28.04.18 20:03

Ahoj, dekuji vsem za prispevky ;). Nakonec jsme radsi sjeli na pohotovost, zesililo to a je to opravdu nejaka alergicka reakce. Takze zatim dithiaden a v PO kontrola

entropy
Závislačka 2668 příspěvků 28.04.18 20:04

@couch Díky za info, tak ať je malé brzy líp!

couch
Stálice 86 příspěvků 28.04.18 20:06

@entropy diky :palec:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Do první třídy jedině s kvalitní aktovkou. Víte, na co si dát při výběru pozor?

Prázdniny pomalu končí a blíží se začátek školního roku, pro mnohé děti... číst dále >

Články z Expres.cz

Hořká kapka pro Thomase Marklea: Matka Meghan se stěhuje do Londýna!

O Meghan Markle (37) se v posledních měsících dozvídáme především kvůli... číst dále >

Vondráčková promluvila o rozchodu s Plekancem: Bylo to překvapení!

Když Tomáš Plekanec před týdnem prostřednictvím sociálních sítí informoval,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Přijali jsme čtyři děti, všechny měly těžký začátek, říká pěstounka

Myšlenka na pěstounství se mnou vyrostla, říká paní Helena. Když už... číst dále >

Dress code nemusí být v létě peklo. Pět tipů, jak na něj vyzrát

Formální oblečení může být pro někoho v parném horku jako noční můra. Dlouhé... číst dále >

Reklama