Červené tečky

2047
9.4.21 20:47

Červené tečky co je to-dotaz na dětské dr/kožní?

Jdu si opět pro radu.. Dcerka 7let, drobnejsi, moc mi ne přibývá má 20kg.Mame teď problém s atopický exemem, nedávno i prudká relace asi na seno… To jen obecný popis… Teď k tomu co mě trápí..na exem kupuje různé masti už jsem celkem zjistila co jí zklidní aktuálně imadol, víme že nesmí čokoládu atd… Občas to má krásné, občas ne.. Říkám si že s lepším počasím to půjde líp.. Ke kožnímu se neumím pořád nějak odhodlat šílene cekacky atd.. Ale asi fakt budu muset… Dcerce se ale dělají kromě toho občas takové výrazně červené pupinky(někdy ji bolí, jindy ne, někdy jsou jak vridek někdy ne) viz fota z různých tydnu. Dnes to má na ruce.. Jindy třeba na trupu.. Je to normální? Mám strašný strach z nemoci typu leukemie(kterou jsme měli v rodině).modřiny mívá ale neřekla bych nějak extreme, ale je hubená jak lunt a spíše na nohách tak si říkám že to má z toho…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5395
9.4.21 21:11

Kolik měří? Já nejsem kožní, ani lékař, neporadím. Ale asi by to chtělo spíše se fakt objednám. Držím palce. A nemyslí hned na nehorší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2047
9.4.21 21:15

Tak váhu a výšku kontrolovala teď dr. V tabulce na prohlídce.. Kterou měla v 7 letech.. A drží se sice níž ale pořád v normě… To bylo spíš kvůli popisu…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4224
9.4.21 21:29

Mně to přijde jako úplně normální pupínek, neřešila bych to.
Jestli narážíš na petechie (k leukemii), tak petechie, dle mého názoru, to nejsou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5715
9.4.21 21:38

@kavulenka

ahoj

je to pupínek obecný, poddruh dětský, čeleď nezávažný, rod samo – mizící

jestli je má jen takhle jednotlivě a minimum, není třeba to řešit, s tímhle bych dítě k dr netahla, klídek :mavam:

nebojte se žádných krevních nemocí a spol., hlavně klid a nemalovat si žádný černý scenáře

:)
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2047
9.4.21 22:10

Děkuji za reakce. Právě proto že ji dneska v téhle době obzvlášť nechci tahat zbytečně k dr. Ale ani nic podcenit…
Díky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat