Červené tečky na břiše

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

hanisv
Kecalka 377 příspěvků 01.03.17 13:07
Červené tečky na břiše

Hezky den, chtěla jsem se zeptat. Na břiše se mi pri braní kortikoudů před dvěma a půl lety udělali drobounké červené tečky. Většinou jsou úplně malinké méně než 1mm ty větší jsou lehce vystouplé. Sem tam mám i někde jinde po jednom. Jen na tom břiše je jich hodně. Když po těch menších přejedu nehtem, tak na okamžik zmizí. Krevní obraz včetně diferencialu byl vždy naprosto v normě. Holky mate to taky některá? Modlím se aby to byli jen hemangiomy

Reakce:

Hadumi
Extra třída :D 13512 příspěvků 01.03.17 14:20

Mám taky, nikdy mne nenapadlo to řešit.

hanisv
Kecalka 377 příspěvků 01.03.17 14:23

@Hadumi a máte i ty úplně malinkatý? Nebo jen ty větší lehce vystouplé a kolik jich tak máte? Děkuju moc za odpověď. :hug:

Hadumi
Extra třída :D 13512 příspěvků 01.03.17 14:24

@hanisv ty pidi se mi udělaly teď v těhotenství. Mám různé, jako pihy, jen jsou červené a ne hnědé.

hanisv
Kecalka 377 příspěvků 01.03.17 14:28

@Hadumi děkuju tak jsme na tom stejně. Jen mi vyděsilo, že břicho mám jima úplně poseté. Asi 4 mám na prsou a jednu na krku.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Malý blondýn s černou botou: Má Juncker během konference každou botu jinou?

Na tiskovou konferenci v belgickém Bruselu, kde vystoupil předseda Evropské... číst dále >

Daisy Lee chce větší prsa a rty. „Máma zůstává v nemocnici,“ vzkázala mimochodem

Je to už několik dní, co bývalou přední příbramskou političku Alenu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >