Červené tečky ve stolici

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.05.19 09:04
červené tečky ve stolici

Ahoj, chtěla bych se poradit, vím, že to tu nevyresim, ale třeba mě uklidníte, je mi 20, mam dg. dráždivý tračník ze stresu. JInak vše vyšetření byla v pořádku (gastro, krev, ultrazvuk). Kolono nebyla zatím doporučena. Dnes jsem si ale všimla teček, červených kousků ve stolici, resp. na ní. Včera jsem měla teda 2 červené papriky a jahody. Ale nedokážu posoudit, zda to byla krev. Na papíře po utření nebylo nic. Mám si koupit test na krvácení? Já už jsem v lékarně a u doktorů jako doma, léčím se i na úzkosti, takže pokud po týdnu k obvodákovi přijdu, že tam asi byla krev, už se se mě zblázní :nevim: :D
Ještě k tomu mám za 4 dny státnice a tohle mě teda nepřidává. Díky

Reakce:
Tarinka
Echt Kelišová 8417 příspěvků 26.05.19 09:30

Je, to bylo z jidla, bud v klidu. Vysad na par dni jahody, repu, papriku… a uvidis, ze ve stolici nic nebude.

Kathleena
Kecalka 129 příspěvků 26.05.19 09:33

Nejspíš to bylo fakt jen z jídla, ty slupky z paprik a semínka z jahod jsou hůře stravitelné. Asi bych to nechala být a na pár dní tyhle věci vynechala. Kdyby se to i tak mělo opakovat, zajdi k doktorovi.

Mysticlipstick
Kecalka 407 příspěvků 26.05.19 12:03

Taky mé tělo nestráví papriky a rajčata, takže spíš to budou slupky, ale jak říkaly holky, vysaď to a sleduj si stolici pár dní. Uvidíš :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.05.19 05:58

Na 99% z jídla, u me je paprika i rajčata 2.den taky vidět…navíc mam bohate zkušenosti s hemoroidama a tím pádem krvi a krev nedělá tečky, ale spíš jednolitý flek, texturu..

Váš příspěvek
Reklama