Červené tváře batolete, mám strach

984
18.11.20 20:09

Cervene tvare batolete, mam strach

Prosimvas maminky poradte. Male se klubou dva zuby najednou a od vcerejska mela cervene tvaricky. Dnes se pridala i brada a slilo se to do takoveho cerveneho fleku. Co by to mohlo byt? Jen zuby? Je strssne protivna a vcera jsme celou noc nespali, porad jen place. Je to na doktora? Zadne vysoke horecky nema, nic jineho. Jen je protivna a place.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
236
18.11.20 20:13

@klenott řekla bych že je to klasická reakce při růstu zubů. Také jsme to měli vždy to samo zmizelo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
571
18.11.20 20:14

Syn mi takhle k zubum cervenal taky. Mel vetsinou vysoke horecky co trvaly i pet dni. Zkusila bych cipek viburcol nebo jina homeopatika jestli se zklidni, ale za me muzu rict, ze ani nurofen nebyl spasitelem.. Ted uz bude jen jedna petka a otevru asi vino :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1546
18.11.20 20:14

Nemůže to být pátá nemoc?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
984
18.11.20 20:15

@krispyna no bez nurofenu uz nedame par dni ani ranu, je to hrozny. Roste ji prvni stolicka nahore a jeste jedna dole.. Chudinka to zvlada opravdu spatne.. Jeste me napadla pata nemoc, ale v kolektivu jsme nebyli

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17262
18.11.20 20:17

Kluk to míval kolem toho roku taky, ono i to počasí… Problémy ze zuby jsme neměli. Kdyby to nějak trvalo třeba 5 dní, došla bych si na crp test k dětské :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
571
18.11.20 20:21

@klenott Syn mel i koralky jantarovy. Zezacatku mi prislo, ze dost pomohly prvni stolicka vyrostla v horeckach a dalsi tri a spicaky bez. Pak zacaly zlobit petky a to uz o moc lepsi nebylo. Davala sem vany na srazeni porad mel 39,6, nosila moc k dr, ale nikdy z toho nic nebylo.. Pak uz sem to nechavala byt a vydrzela to vzdy doma, bez navstev aby nahodou neco nechytl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4614
18.11.20 20:24

No jooo, zoubky, to jsme měli taky

už jsem na to dávno zapoměla a když vidím fotku, jako když to bylo včera :mrgreen:

to je od zoubků, nijak se tím netrapte, u mě to mělo jen jedno z dětí, zajímavé, že to, které ten růst zoubků snášelo tak nějak…hůře, u ostatních dětí nic a ani moc o zoubkách nevěděli…ale to jedno na to bylo citlivé a mělo přesně takhle kůži

:mavam:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1379
18.11.20 20:34

Naše mělo červené tváře dlouhodobě od cca roku a má to dodnes při snězení něčeho nevhodného - potravinová intolerance.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5598
18.11.20 20:44

Skoro rocni je má taky červený, přidala se i horecka, zřejmě ji rostou stoličky protože řve jak tur.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18583
18.11.20 21:46

@klenott spíš ta pátá dětská nemoc si myslím, zavolej zítra doktorce a popiš, jak a kde je na obličeji červená

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1757
19.11.20 07:31

@klenott U nás z toho byla 5.nemoc. Teplota byla drobet vice než 37stupnu, cervene tvare, byl protivny. Pak se mu po par dnech objevily cervene flicky na stehnech, byl mírně osypany. Zadny zuby dosud nevylezly, je to asi měsíc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
303
19.11.20 08:12

U nas se takhle projevuje na podzim atopicky ekzem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat