Reklama

Červené tváře po kaši

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

maminka290
Stálice 66 příspěvků 10.02.11 21:18
červené tváře po kaši

Ahoj všem maminkám,malému po kaši zčervenají tváře v místech kde jí má „opatlanou“ po pusince.Do hoďky to zmizí…v 5.5měs.se mu objevil ekzém asi to má souvislost :oops: ,zatím jsme ji měli tři dny zítra zkusím jinou a uvidíme ,stalo se vám to někomu?Děkuji… :mrgreen:

Reklama

Reakce:

Kamča.dalmatinka
Hvězda diskuse 46980 příspěvků 10.02.11 21:21

pardon to patřilo do jiné diskuze :oops: :oops: :oops:

Příspěvek upraven 10.02.11 v 21:39

obrazek
Echt Kelišová 9868 příspěvků 10.02.11 21:22

nestalo, ale je to možný. jakou kaši má? a je kojený nebo na um (a jakém)?

maminka290
Stálice 66 příspěvků 10.02.11 21:28

Kaši má Sunarku banán,je vidět že mu to podráždí,jinak mu moc chutná,kojen je stále (8Měs).Začala jsem mu jí dávat teď 3 den,nevím asi zítra brnknu mudr.,

ZelvaVeruna
Závislačka 4242 příspěvků 10.02.11 21:36

Me se to stalo, kdyz dostal poprve mlecnou kasi, asi v 7 mesicich :roll: Jakou kasi jsi dala, mlecnou?

Abych to ale uvedla, nemusi to byt vas pripad. Od 3 mesice mel totiz nas Domca AE a jako maly mel kozni reakce na vejce a mleko a jakekoliv vyrobky z nich. Meli jsme bezmlecnou dietu (ja taky, pri kojeni) a kasi mel pouze nemlecnou s UM pro alergiky.

Jednou jsem mu omylem dala mlecnou kasi, mela skoro stejnou krabici jako nemlecna, do sekundy zcervenal, cerveny pupinky s bilou teckou 8-o a trosku otekl.. Bral Fenistil a od pul roku Zyrtec, takze jsem hned volala doktorce a dala mu preventivne 10 kapek Zyrtecu, celou noc jsem ho sledovala, jestli dejcha a neoteka uvnitr krku… 8-o
Ale nic se nestalo, ta reakce zmizela asi taky do hodiny.

Takze to je nase zkusenost, byla to alergicka reakce, ma to na mleko a vejce, nastesti ma tu alergii, ktera se s vekem zlepsuje.. :wink:

Ale treba my jsme poctive dodrzovali jen bezmlecne kase, HA mleko, zadne vejce (ani piskoty) a opravdu mel rezim alergicke „diety“.
Kamoska na to pece, dava normalni UM i vsechny jidla, i kravske mleko a pak vzdycky napise: „Malej mleko miluje, akorat se mu po nem horsi atopak“ :-D

ZelvaVeruna
Závislačka 4242 příspěvků 10.02.11 21:37

Jak ctu, ze mel Sunarku banan, muze to byt i reakce na banan :nevim: i na to UM…Nebo mu jen nesedi tahle kase…

lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 22831 příspěvků 10.02.11 21:54

Tohle měl Vítek po rýžové kaši, pokaždý měl strašnou vyrážku v místě, kde byl opatlaný.
Do dneška se mu to občas stane, třeba když ho otřu vlhčeným ubrouskem a to mu tou samou značkou utírám zadeček a nic.

Rampepurna
Ukecaná baba ;) 1371 příspěvků 10.02.11 23:25

Znám - je to alergická reakce (přesně ohraničený mapy na pusince). U nás alergie na čerstvou hrušku … Může to být na cokoliv, co je v tý kaši obsaženo, časem může citlivost pominout.
Jako o život snad nejde - jestli se nějak nedrbe nebo nepšíká, nekašle, nedejchá nějak „divně“, neošívá atd., tak buď v klidu a přejdi na jinou příchuť nebo výrobce.

Bersaba
Echt Kelišová 7664 příspěvků 11.02.11 00:04

Taky bych řekla, že alergická reakce na nějakou složku té kaše.
U nás totéž, co píše Rampe, ostře ohraničený červený fleky kolem pusy. Málá takhle reagovala třeba na jahodový sirup proti bolesti.

maminka290
Stálice 66 příspěvků 11.02.11 12:22

A měl to malý i po obilné kaši?Děuji

ZelvaVeruna
Závislačka 4242 příspěvků 11.02.11 16:15

No u nas po jakekoliv mlecne (obilna, ryzova s mlekem atd., i bez prichute, proste mlecna) :wink:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Před rozlučkou Radka Štěpánka si Novak Djokovič prošel Prahu, nešlo ho přehlédnout

Ještě předtím než si ve čtvrtek večer užil společně s Radkem Štěpánkem jeho... číst dále >

„Co je to Řeporyje?“ Venkov s výhodami města, kde se občas střílí. A Novotným

Nejstarší písemná zpráva o Řeporyjích je z roku 1277, kdy je Přemysl Otakar... číst dále >

Články z Ona Dnes

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >